Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

drimo

Skarga - dem, kuben.

Polecane posty

Nick oskarżyciela: drimo2k
Nick oskarżonego: W szczególności skarga jest skierowana do @ KubeNi@ dem.
IP lub SID oskarżonego: Nie posiadam, ale jest waszym adminem więc bez problemu.

Data i czas zdarzenia: 15:15 - 15:34
Przebieg sytuacji: Jest wszystko opisane na dole. 
Dowody: Demko 15:15 - 15:34 (am_banana) 

Zaczynamy seans:)

Zaczęło się to wszystko od wypowiedzi gracza DafitGame, który trzymając przycisk pozwalający mówić ogłuszał wszystkich swoimi przesterami. 

Grzecznie powiedziałem -  "Ogarnij mikrofon bo masz straszne przstery, prosze" 

Po chwili gracz znów się odezwał i uszy wszystkich znów ucierpiały. W tym momencie się wszystko rozpoczęło.

Ja - "Możesz ich zmutować, a nie za każdym razem upominać? Gość ma przestery za każdym razem, a ty i tak go upominasz." 

@ dem.- "A ty mnie nie upominaj, co ty kurwa" (Uu, lecimy dalej:)) 

Ja - ""Ja Ci tylko zwracam uwagę"

@ dem."Ty nie jesteś od zwracania uwagi" (Rozumiem, że nie ja nie mam żadnych praw na serwerze.)

W tym momencie wypowiedział się totalnie randomowa osoba. 

HumaN -  "Dobry admin, super, poleacm" Przytaknąłem

Ja - Przytaknąłem

W tym momencie do rozmowy wtrąca się znajomy dema, @ KubeN, który przypomina moje podanie na admina, które w tamtym momencie nie było nawet poruszone. 

@ KubeN"boli cie to, że dostałeś na nie pod podaniem" 

@ KubeN - "Przyjmij krytykę na klatę i nie upominaj innych"

@ dem. - "Poczekaj daj mu pogadać" 

@ repcak -  "Skończ pierdolić dem"

Teraz @ KubeNpokazuje strasznie słabe zachowanie jak na admina. Słowa, które on wypowiedział BARDZO MNIE ZABOLAŁY i nie było to na miejscu, ponieważ nikt go nie wyzywał.  Ja- 

@ KubeN "I tacy stykają się końcówkami, dają sobie na tak i dają mi HAHA pod postem"

@ IMean - "wbijcie na TeamSpeaka pogadać" 

Ja-  Nie ma sensu wbijać na Teamspeaka, jak ich tam będzie dwóch i zacznie się spina"

Nidas, kolega dema "skończ pierdolić" (Pierwsze upomnienie od dwóch adminów)

Ja -  "Powiedziałem Ci, żebyś zmutwał typa bo ma przestery, a ty mi mówisz że nie mogę Ci rozkazywać"

W tym momencie dostaje bana, na 24h z powodem "PROWOKUJESZ" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Od razu przeszedłem z Max2 do nich i powiedziałem mu co myślę o tym banie, spytałem się go dlaczego dał mi bana za prowokacje, a ten mi powiedział że mam zobaczyć demko. Padło potem kilka niemiłych słów z obu stron i wyszedłem. Specjalnie dla niego pobrałem demko, zapisałem sobie każdą wypowiedzi i widzimy się właśnie tutaj w dziale skarg.

Co do całej sytuacji, mam nadzieję że jasno to wytłumaczyłem i pokazałem ładnie osobowość dwóch adminów, którzy myślą że są kimś bo mają ADMINA. 

Po zwróceniu uwagi zarówno @ dem.jak i graczowi z przesterami kazano mi w grzeczny sposób zamknąć się bo ja nie mogę mu rozkazywać ani zwracać uwagi.

Co do @ KubeNlekko przesadził on chyba z swoją kulturą i takie słowa nie powinny wypadać z ust admina.

Pragnę dodać, że Nidas (osoba, która była dwukrotnie upominana na mapie am_banana i po raz kolejny na następnej mapie) nie dostał nawet kicka :))))) FAWORYWANIE???

Do właściciela i opiekunów - proszę o ukaranie adminów za nadużywanie swoich praw, a także za wyzywanie graczy na serwerze.

Nie wiem czy mam pisać jeszcze odwołanie od bana, czy po prostu ban zostanie mi zniesiony, ponieważ był on w stu procentach niezasłużony, pozdrawiam :)

:hi:

@ dem.Co Ty w tym momencie do mnie mówisz? Ja pokazałem wszystko, jeśli masz coś jeszcze do dodania to napisz:) Tak, niemiłe słowa z obu stron, bo wszedłem i spytałem się Ciebie za co dałeś mi bana wyszkoczyłeś na mnie z mordą, może to potwierdzić zarówno @ IMeanjak i @ nuway, którzy byli wtedy na kanale. Wtedy ja Ci powiedziałem, żebyś skończył (BRZYDKIE SŁOWA - START) pierdolić bo mnie wkurwiasz i wyszedłem. Co tutaj jest powycinane? Pokaż i podaj czasówki.

@ KubeNXD, tyle powinno Ci wystarczyć do Twojej odpowiedzi, bo skoro masz admina to mogłeś mi dawać muta, a ani razu go nie dostałem.

@ dem.przypomnę Ci stare czasy jak to Ty będąc admiem wzywałeś, banowałeś bezpodstawnie ludzi i zmieniałeś mapy na własną rękę.

@ DeimaNboli dupka, ze mialem za ciebie grac na turnieju? :))))) gdzie tutaj masz prowokacje? 

@ DeimaNGdybyś nie wchodził ze mną w dyskusję nie napisał byś postu w tym temacie, który w dodatku nic nie wnosi do tej sprawy. Pierwsze pomyśl, potem pisz.

@ DeimaN Odszukiwanie starych demek!!! XD 

@ dem.Potwierdziłem tylko wypowiedź jednego z graczy, którą również umieściłem w skardze. Skoro ja dostałem bana, to czemu gracz HumaN w tamtym momencie również nie dostał bana? Czyżby właśnie pokazałeś jakim jesteś jednostronnym adminem? 

@ dem.Ja prowokuje? Ty wbiłes na kanał i zacząłeś specjalnie zacząłeś mnie prowokować widząc, że są inni admini na kanale. Ta Twoja wypowiedź "@ drimo przykro mi że nie dostał bana:(((((( ale ty dostałeś hehehehe" nie jest prowokacją :)))0

• Like 3
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
By Mocarny Ptysiek.,

Twoje niektóre edity są naprawdę zbędne. #pisemne.

czemu tak krótko opisałeś demko? nie pokazałeś co jest dalej? niemiłe słowa z obu stron? zaczałeś mi cisnąć, twój kolega zaczął mi cisnąć po rodzinie.

Pokaż co było dalej na demku, a nie wycinasz tylko początek:) 

@edit zaraz dam czasówke.

Bana dostałeś za

15:33 - Super admin co nie?

Pomijam te wszystkie momenty gdzie twój kolega do mnie mówił

"Zamknij morde już"

Czy inne rzeczy...

Święty nie jesteś ta skarga to jest jakiś żart @ DeimaN ma racje mogłem dać na tydzień, następnym razem tak zrobie, bardzo mi przykro że na tym ucierpiałeś

@ drimo ehh, nuway ci podał argumenty bo jest po twojej stronie, pokaż mi demo, a nie bezpodstawnie mnie o coś oskarżasz:))))

@ drimo przykro mi że nie dostał bana:(((((( ale ty dostałeś hehehehe

@ drimo dobry argument... żartowałem chu%owy

• Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1

Prosisz o ukaranie mnie za '' wyzwanie ''? Za twoje wyzwanie już dawno powinieneś z mutem na zawsze wylecieć. Pchasz się niepotrzebnie w nie swoje obowiązki i na siłę szukasz problemu. Nie będę się z tą użerać czy coś w tym stylu tak jak wczoraj wieczorem na ts kiedy to uciekłeś z serwera aby uniknąć kary. Po kilku akcjach z twojej strony w ciągu tych kilku dni człowiekowi mogą puścić nerwy i może powiedzieć o jedno słowo za dużo, ale to co ty robisz to jest już wyższy stopień utrudniania pracy adminowi. @ dem.upomniał gracza i w chwili kiedy ty mówiłeś zapewne wpisywał komendę w konsoli. Podsumowując szukasz koniecznie zaczepki i na siłę chcesz na siebie zwrócić uwagę jaki ty jesteś poszkodowany itp. Tak jak to już powiedziałem '' przyjmij krytykę na klatę ''. 

Posiadając już rok admina niejednokrotnie spotkałem się z osobniakmi takimi jak ty, a sam w podaniu pisałeś, że również byłeś adminem, więc chyba wiesz czego nie powinien robić gracz prawda? :)) 

@ drimonie dostałeś muta bo tak jak to napisałem byłem przekonany, że robi to dem i faktycznie tak było. 

@ repcaktłumaczę się ahaa.. Ciekaw jestem kto to robi w tym momencie. A co ma podanie to upomnienia? Hmm? Może to, że jednym z powodów jego ''zachowania'' jest właśnie głos na NIE pod owym podaniem? :)) 

@ drimoco do tego turnieju xD jest tam podpunkt, który wyraźnie mówi o zakazie dodawania admina tylko na mecz XD sam się w tym momencie kompromitujesz, zaczynając od twojego przywitania na sieci XD

• Like 2
  • Haha 2

25 minut temu, KubeN napisał:

Prosisz o ukaranie mnie za '' wyzwanie ''? Za twoje wyzwanie już dawno powinieneś z mutem na zawsze wylecieć. Pchasz się niepotrzebnie w nie swoje obowiązki i na siłę szukasz problemu. Nie będę się z tą użerać czy coś w tym stylu tak jak wczoraj wieczorem na ts kiedy to uciekłeś z serwera aby uniknąć kary. Po kilku akcjach z twojej strony w ciągu tych kilku dni człowiekowi mogą puścić nerwy i może powiedzieć o jedno słowo za dużo, ale to co ty robisz to jest już wyższy stopień utrudniania pracy adminowi. @ dem.upomniał gracza i w chwili kiedy ty mówiłeś zapewne wpisywał komendę w konsoli. Podsumowując szukasz koniecznie zaczepki i na siłę chcesz na siebie zwrócić uwagę jaki ty jesteś poszkodowany itp. Tak jak to już powiedziałem '' przyjmij krytykę na klatę ''. 

Tak jak to Ty powiedziałeś do mnie i drima  - idź się postukać końcówkami z twoim przydupasem @ dem. :) 

Teraz będziesz się tłumaczył za kolegę, że niby wpisywał komendę jak @ drimo zwrócił mu uwagę, że zamiast go upominać po 100x mógłby go zmutować ;) I Ty nagle wyskoczyłeś z pyskiem, że ma ból dupy o to, że daliście mu na nie? Tylko co ma podanie do zwracanie uwagi, aby zmutować gracza, a nie upominać go po 100x? 

@ dem. ? jak krótko opisane demko? Zaczął opisywać od momentu w, którym się sprułeś, że nie powinien Ci zwracać uwagi (tak btw. od czego jest użytkownik serwera? To już nic nie można powiedzieć adminowi? Po za tym co ma moje zwyzywanie Cię na TSIE do tego co działo się na serwerze? 

Serio gościu masz ból dupy o to, że ktoś zwrócił Ci uwagę? Jeżeli tak to nie powinieneś mieć admina. 

• Haha 1
  • Uwielbiam 1
By Mocarny Ptysiek.,

Zbędny post. # pisemne.

24h to myślę, że za krótko dostałeś, któryś już raz prowokujesz, ja raz zwróciłem uwagę na Twoje zachowanie podczas kiedy ciągle powtarzałeś " zamknij mordę" do któregoś z graczy.... Nie tłumacz się, że to był Twój kolega, skoro starasz się o admina, a pokazujesz taki brak kultury. Po czym wszedłeś na ts3 i zacząłeś wyzywać mnie jak dziecko, chyba po prostu masz mentalność takiego dzieciaczka i ja jestem za przedłużeniem Twojego bana, nie potrzeba takich nieopanowanych i rozkrzyczanych bachorów na serwie.

Było paru adminów na tsie to słyszało jakie teksty potrafisz rzucać do totalnie nieznanej Ci osoby, w ogóle dostęp do internetu powinien zostać Ci ograniczony bo chyba czujesz się bezkarny w sieci ćwierćinteligencie.

@ sad.miałem mu dać bana, ale słowa padły na tsie, to jest prowokator i post wnosi do tematu, ponieważ jestem za przedłużeniem bana dla tego gracza 

@ drimo haha przestań mnie oznaczać , nie wchodzę z Tobą w dyskusję

@ sad.dobrze , będę miał chwilę czasu to odszukam demo kiedy kolega sypał takimi tekstami 

• Like 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
By Mocarny Ptysiek.,

Post nie wnosi nic do rozstrzygnięcia sprawy. #pisemne.

By Mocarny Ptysiek.,

Jakby Twój post zawierał dowód nie dostał byś notatki.

Skarga jest jak najbardziej słuszna, @ dem. dałeś mu bana, za potwierdzenie słów gracza "human", lecz samego inicjatora tej prowokacji nie ukarałeś,

@ drimo słusznie zwrócił Ci uwagę, (choć nie powinien tego robić) ostrzegasz kolesia, żeby ogarnął mikrofon, on tego nie zrobił, a dalej dostaje tylko upomnienia, choć nie zapowiadało się, żeby on chciał w ogóle naprawić ten mikrofon.

@ KubeN nie rozumiem, co to był za tekst o stykaniu się końcówkami, jesteś adminem od roku i nie wiesz, jak admin powinien się zachowywać? W ogóle ten cały wjazd z odrzuconym podaniem był, co najmniej nie na miejscu. Jestem ciekaw, co byś zrobił, gdyby jakiś gracz zaczął na serwerze gadać Ci, że stykasz się końcówkami z kolegą na forum...

Oczywiście, @ drimo zawinił, kara jest słuszna, na arenach nie chodzi o walenie mutów na prawo i lewo po 10k minut, @ dem. dał mu dwa ostrzeżenia, potem chciał go zmutować, lecz nie dałeś mu nawet szansy.

Podsumowując 

@ dem. ostrzeżenie słowne, nie faworyzuj graczy, jak już nadajesz kary to rób to sprawiedliwie, ban na 24 godziny za potwierdzenie słów jakiegoś gracza, który zaczął całą szopkę z prowokacją to stanowczo za surowa kara.

@ KubeN upomnienie słowne oraz notatka w dziale , wjeżdżanie graczom na odrzucone podania i mówienie do nich, że stykają się końcówkami na forum to przesada. Admin powinien dawać przykład, Ty dałeś, lecz niekoniecznie dobry.

@ drimo jak chcesz zostać na serwerze to przestań prowokować ludzi, nie upominaj adminów, tylko pisz na nich skargi w odpowiednim dziale. Nie ty jesteś od mówienia im jak mają pełnić swoją funkcję i wyciągać z nich konsekwencji, tylko ja. Bana skracam do 12 godzin.

Dodatkowo banuje inicjatora prowokacji "Human" oraz mutuję za słownictwo gracza nidas.

Skargę uważam za rozpatrzoną, temat close.

• Like 4
  • Zły 2
  • Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...