Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
ylow

Odrzucone Podanie - ylow

Polecane posty

Nick: ylow
Imię: Oskar
Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/ylow/145.239.237.170:27015/ / https://www.gametracker.com/player/yloW*New mouse/145.239.237.170:27015/ / https://www.gametracker.com/player/hidden/145.239.237.170:27015/ (sorry, że tyle linków ale zmieniałem nicki + usuwałem historie nicków)
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem kiedyś adminem na serwerach CS 1.6/Minecraft (bardzo dawno temu) - aktualnie dawno nie byłem w administracji więc ciężko mi to okreslic.
Znajomość sourcemoda [0/10]: 6/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Można sprawdzić moją aktywność wyżej, powróciłem do CS'a jakiś miesiąć temu.
Dlaczego Ty?: Mysle, ze taka osoba jak ja przyda sie tutaj, czesto jestem porankiem (6-10) na serwerze i jest wylew cheaterow, a administracji brak. Moge jeszcze dodac ze jestem przyjazny i pelny energii.

Posiadasz mikrofon?: Tak
Kontakt: Steam, Discord, Facebook, Instagram. (Podam w wiadomości prywatnej jak zostane zaakceptowany)
SID: 76561198203163239

Posiadasz konto Prime?: Tak
Akceptujesz regulamin admina?: Tak
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

@ cloudnSpoko, ogólnie to wiem, że GT nie jest jakoś mocno zadowalające, lecz nie mam jak tego poprawić. (Poprawić mógłbym jakbym miał staż np. rok, a czas grania jak teraz, wiesz o co mi chodzi, mysle, ze na taki czas jaki gram na serwerze to nabilem duza aktywnosc :D)

@ Karcok-Wiek? To ile Ci pasuje 40 czy może 54 bo nie wiem kiedy przyjść?
@ FannothNigdzie sie z nikim nie kłóciłem ani nic, normalnie odpisuje na kazde pytanie ;d + konto na forum zalozylem w poniedzialek, wiadomo, ze to nie jakos dlugo bo tylko 4 dni ale wolalem przeczekac troche i nie pisac na koncie ktore zalozylem np. 5 minut przed napisaniem podania ;d
@ KubeNNigdy cie nie widziałem na serwerze? Nie wiem czy ktoś ci kazał napisać ten punkt ale prawie codziennie cie spotykam jak gram, i uzywam mikrofonu codziennie wiec nie wiem o co tu chodzi, rozumiem jeszcze jakbysmy nie gadali ale ja z toba gadalem juz kilka razy. Co do znajomosci graczy to pare osob kojarze, wiadomo, ze nie caly serwer ale kilka osob napewno mnie kojarzy bo nie bylo takiego momentu w ktorym bylem na serwerze i nie uzylem mikrofonu ;d (Moge ci nawet podać kiedy, gadalismy jak zrobilem staty 34;0 i mowiles cos tam, ze ty zrobiles 27 na 1 arenie a ja biegalem od 1 do 15 ;p)
@ FannothSpoko, dzieki za rade nastepnym razem za bledne argumenty bede pisal "Dzieki byku, dobrze mowisz". Jak jakas osoba pisze mi w podaniu o argumentach, a nie potrafi przeczytac nawet mojego podania i podaje bledne argumenty to co mam zrobic? Admin moze wtedy wziac to pod uwage i zanulowac moje podanie.

• Like 1
  • Haha 1
  • Przykro mi 1

Nie

-GT [ posiadając 874minuty na serwerze nie spełniasz nawet minimalnych godzin wymaganych na admina ]

+/- doświadczenie mc a cs to dwie różne rzeczy [ sam nie pamiętasz wiesz czy miałeś admina czy nie, dodatkowo jak sam przyznajesz adminem cs 1.6 byłeś bardzo dawno więc pewnie nic z tego możesz nie pamiętać czyli prawie jakbyś nigdy tym adminem nie był ]

-konto pod podanie

-nie znasz regulaminu forum [ @ ylownie możesz się wypowiadać w swoim podaniu ]

10 minut temu, ylow napisał:

Po drugie nie ważne gdzie miałem admina, nie wiem czy wiesz co to jest "doświadczenie".

Ale co ma zmienić w decyzji właściciela/opiekuna to czy byłeś adminem w minecrafcie.

@ dem.lecz przyszły admin powinien znać regulamin forum, jeżeli się mylę to przepraszam i co ma odrzucenie moich podań do mojej wypowiedzi?

• Like 1
  • Haha 2

Na nie

-widziałem cb tylko dzisija

- nwm skąd jesteś kim jestes

+wiek

- konto pod podanie

-regulamin

@ Efiksnie wiem gdzie przeczytałeś, że "nie pamiętam czy miałem admina", następnym razem przeczytaj podanie ze zrozumieniem. Po drugie nie ważne gdzie miałem admina, nie wiem czy wiesz co to jest "doświadczenie".

• Przykro mi 1
By IMean,

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!

@ Durus

- widziałem Ciebie tylko dzisiaj

Może dlatego, że mało grasz? Jestem na serwerze teoretycznie codziennie, przegrałem całkiem sporo minut od czasu gdy przyszedłem na serwer, z resztą, gdyby nie dzisiaj to też nie wiedziałbym kim jesteś. (Bez sensu dawać minusa za to, że widzisz mnie pierwszy raz, bo może po prostu nie grasz w godzinach, w których ja wbijam?)

By IMean,

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!

By IMean,

Następnym razem edytuj post, oznacz osobę i tam napisz wiadomość do niej.

By Awika.,

Nie spam. #pisemne

Jestem za okresem próbnym

+SM

+Jesteś dosyć aktywny

+Wiek, ogarnięty

Co do @ Efiks, naucz się może kolego czytać ze zrozumieniem, to raz, dwa nie wchodzisz na arene to nie wypowiadaj się jeśli nawet nie znasz osobnika, sam nabijałeś posty na forum zgłaszając "cheaterów" którzy nie koniecznie byli cheaterami, i sam 3 razy zostałeś odrzucony, a i wypowiadanie się we własnym podaniu to nie powód na "NIE"

:}}

• Haha 1
  • Wow 1

Moje zdanie wygląda następująco:

+ za wiek

+ SM

+ doświadczenie :default_biggrin: nawet, jeśli byłeś adminem (zakładam, że moderatorem lub jakąś inną osobą pilnującą porządku na serwerze, ale to nevermind xD) w kompletnie innej grze niż CS:GO (mowa tu o Minecrafcie) to i tak potwierdza to, że umiesz sobie poradzić w trudnych sytuacjach. 

mały - za forum, powinieneś trochę więcej zapoznać się z siecią, poprzeglądać różne działy, tematy.. ale kiedyś ktoś mi wypomniał, że Admin jest raczej osobą, która ma za zadanie pilnować miłej, przyjemnej atmosfery na serwerze. Dlatego aż tak bardzo się nie czepiam, chociaż przyznam, że troszkę się pospieszyłeś :/

- GT, zdecydowanie musisz poprawić :/

+/- patrząc na opinie innych, to inni są na tak, inni na nie. Aczkolwiek trochę słabe są wasze argumenty @ Efiks@ Durus:/ Nawet, jeśli chłopak nie spełnia niektórych wymagań, to co broni @ IMeanw przyjęciu go do grona administracji i daniu szansy na wykazanie się. Fakt, to GT jest naprawdę słabe, ale to decyzja opiekuna czy go przyjmie, czy nie. Patrząc na wypowiedź @ dem., to on sam bardziej mnie przekonuje od was dwóch (oczywiście nie ma to na celu was w jakikolwiek sposób obrazić ani sprowokować).

Podsumowując - tak samo jak @ dem.jestem za okresem próbnym.

Pozderki, życzę powodzenia! 

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Ja jestem neutralnego zdania z hakiem na nie.

Dlaczego?

+ wiek,

+ sm,

+/- GT,

- doświadczenie, tak jak wyżej, admin mc, a admin w csie mają wspólną tylko range, 

- nie potrafisz wziąć krytyki na klatę, a będąc adminem trzeba mieć cierpliwość do graczy, admin nie może sobie pozwolić obrazić nikogo albo się z kimś kłócić o byle co, jak to świadczy o serwerze? Przecież to my mamy być wzorem dla graczy, a w samym podaniu potrafisz się z kimś kłócić,

- konto na forum zrobiłeś tylko po to, żeby napisać to podanie, 

- nie znasz regulaminu forum.

@ ylowale na jakie pytania odpowiadałeś? Ja żadnego nie widzę, ludzie podają argumenty, a Ty im zaprzeczasz, to już jest negowanie, czyli zaczęcie kłótni. W tym momencie mogę dodać kolejny - do Twojego podania, za brak znajomości języka polskiego, żeby Ci to bardziej przybliżyć, to robisz nawet najprostsze błędy ortograficzne, np. napisałeś "nie ważne", a nie z przymiotnikami pisze się razem. Masz 18 lat, a nie znasz podstaw j.polskiego. Skoro w podstawówce nie uważałeś, to na serwerze nie zwrócisz uwagi na u@.

@ IMean We to odrzuć :cry:

Prędzej skręcę jointa z @ Weak'uś. niż zostaniesz adminem

source.gif.aeb642b4bb7b030a85a84c8f6bd5cc88.gif

- GT

- Doświadczenie

@ ylow To nie chodzi o to, po prostu musiałem dać trzy argumenty na nie :cry: Więc dostałeś pierwsze lepsze i tyle, kompletne losowanie.

@ ylow Nawet nie spełniasz prostych wymogów na forum, takich jak np. Posty....

• Haha 4
  • Uwielbiam 1

Miałem pisać to samo co ten nade mną XD 

-GT on nie ma nawet tych 15 godzin 

-aktywności na forum 

-doświadczenie 

-aktywność nie jest oszałamiająca

-nigdy cię nie widziałem na serwerze 

-zapewne zerowa znajomość graczy i adminów 

Końcowo jestem na NIE 

• Like 1

@ Karcoksię kurna wkręciłeś w gify XD

w zasadzie tutaj za 3 minusy, robi jeden wielki: nie spełniasz najważniejszych wymagań, gt jest żałosne, aktywność na forum też, na plus jedynie wiek.

nieeeee.

będę jak Karcok :cry:

pogggers.gif

• Like 1
  • Haha 2

Zacznij spełniać wymogi na admina, bądź aktywny na forum oraz serwerze, daj sie poznać innym adminom i graczom. Jak już to zrobisz napisz podanie ponownie, tylko odczekaj 7 dni. Podanie na ten moment odrzucam.

• Dzięki 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...