Jump to content

 Odbanowany Odwołanie od bana #2

Recommended Posts

Twój nick: zip

Nick admina banującego: Tajfun

Data/Mapa: 21.08.2019 godz. ~19:45 - Mirage

SteamID: STEAM_1:0:12212940

Serwer (mod):  MIRAGE #2

Opis sytuacji: 

 

Informuję, że nie zgadzam się z dokonaną oceną oraz posądzaniem o cheatowanie. 

 

Przede wszystkim rozczarowało mnie mało profesjonalne podejście do oceny. Demko rozpisały zaledwie dwie osoby, w tym jedna zrobiła to w kilka minut po dodaniu odpowiedzi. Abstrahuję już od faktu, że moje demko (do którego nie mam dostępu...) powinno mieć ok. 30 minut, z tego w tym czasie zrobiłem z tego co pamiętam ponad 15 killi, a ocena jest dokonywana na podstawie 6 akcji. A co z resztą demka? 

 

Prosiłbym więc o ponowne sprawdzenie i tym razem chciałbym, aby było to bardziej rzetelne i nie ograniczało się do stwierdzenia, że gram na jakimś „legicie” co nic mi nie mówi. Za karę nikt chyba tego tu nie robi.

 

Ponadto dodam, że sugerowanie, że kupiłem konto i ocena, że po 12 latach powinienem być pro graczem jest strasznie słabe i dziecinne i świadczy tylko o tej osobie. Oświadczam, że konto jest moje od samego początku i innego nigdy nie miałem, tak samo jak bana na żadnym serwerze tym bardziej Valve. 

 

Trudne jest udowadnianie, że nie jest się wielbłądem, ale widzę tutaj, że jak ktoś zauważy coś podejrzanego, to zaraz jest dopasowywanie teorii, że oszukuje i na pewno aim, na pewno tak skonfigurowany itp. Są jakieś pewne łączne moje statystki z serwera, więc proszę sprawdzić skuteczność trafień, k/d ratio, hs%. Tak samo z innymi moimi demkami z serwera - uprzedzę wszystkie będą wyglądać podobnie, bo po prostu tak gram. 

 

Wątpię bym tym dość długim wywodem kogoś przekonał, ale przynajmniej ja czuję się lepiej i mam czyste sumienie. Mam też nadzieję, że nikt się nie poczuł powyższym urażony. 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Wycinek z konsoli: brak - jedynie opis: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/aby poznać szczegóły

 

Dodatkowo możesz podać link do swojego bana z naszego sourcebans'a:

http://banserwina.xaa.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:12212940&advType=steamid&Submit

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...