Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Karcok

Tagujemy.eu

Polecane posty

Temat powstał tylko i wyłącznie w celach humorystycznych!

Nie ma on na celu nikogo obrażać!

 

W tym temacie będą osoby które w miarę możliwości znam, nie mam zamiaru tutaj wszystkich użytkowników oznaczać.

 

Edycja druga, słynnej książki @ Karcok o Katujemy.eu

 

@ Dudnes - Rodzaj teropoda z rodziny tyranozaurów[a]. Jedynym gatunkiem z tego rodzaju, którego istnienie zostało potwierdzone i który jest zarazem jednym z najbardziej znanych dinozaurów, jest Dudnessosaurus rex, niegdyś zamieszkujący tereny obecnej Westfalii (Niemiec)

 

@ martini - Zazwyczaj płynny środek do mycia włosów, zawierający ciekłe mydło, substancje pieniące oraz substancje pomocnicze, takie jak związki zapachowe, odżywcze, nawilżające, antystatyczne, natłuszczająco-nabłyszczające, lecznicze i koloryzujące włosy.

 

@ Ry! -  Gatunek gada z rodziny krokodyli właściwych (krokodylowatych). Jest największym współcześnie żyjącym gadem, a także największym drapieżnikiem na lądzie i rzekach całego świata. Samce krokodyli różańcowych mogą osiągać 6,3 m długości i ważyć 1360 kg.

 

@ Weak'uś. - Gatunek ssaka z rodziny płetwalowatych. Największe znane zwierzę w historii Ziemi. Maksymalna zarejestrowana długość ciała tego ssaka jest równa 33 metry, ale potwierdzona naukowo to blisko 30 m, a masa ciała 173 tony, potwierdzone naukowo 136 ton, co czyni go najgrubszym ssakiem na ziemi.

 

@ Seaborg - Najwyższy urząd w państwie będącym republiką, zazwyczaj jednoznaczny z pełnieniem funkcji jednoosobowej głowy państwa. Wyjątki od tej zasady poniżej. W systemie prezydenckim Seaborg jest również szefem rządu (np. w Jamajce). Małżonką Seaborg'a jest pierwsza dama.

 

@ BlaDy* - U samców wielu ssaków lądowych, w tym u człowieka, uwypuklenie ściany jamy brzusznej w postaci skórno-mięśniowego worka, w którym znajdują się jądra. Znajduje się pomiędzy prąciem i odbytem. Jej zadaniem jest utrzymywanie jąder w optymalnej, stałej temperaturze, nieco niższej niż temperatura ciała. U niektórych ssaków (np. gryzoni) jądra zstępują do moszny okresowo, na czas rui samic.

 

@ Zawiszak? - Osoba zajmująca się projektowaniem, konstruowaniem, budową, eksploatacją i naprawą maszyn, urządzeń i mechanizmów. Potrafi bez trudu otworzyć piwo, a następnie przelać trunek do swoich zatok. W ten oto nie konwencjonalny sposób, można się szybciej spić.

 

@ Gosia ?! - Rodzina zauropsydów z rzędu łuskonośnych (Squamata), słynąca ze zdolności do zmiany ubarwienia, długiego języka i oryginalnych kształtów ciała. Mają chwytny ogon i palce zrośnięte w rodzaj szczypiec, którymi przytrzymują się gałęzi. Nazwa Gosia wywodzi się z gr.chamailéōn – Alkohol na stół. Funkcja którą spełnia, ogranicza się do zatrzymywania w sobie substancji wysoko procentowych w stanie ciekłym.

 

@ Zdolna. - Według wierzeń słowiańskich jest to, złośliwy i morderczy demon polujący latem na tych, którzy niebacznie w samo południe przebywali w polu i roboli sprośne rzeczy.

 

@ Skiper - Rodzaj ssaka z podrodziny myszy (Murinae) w rodzinie myszowatych (Muridae), obejmujący kilkadziesiąt gatunków. Do najbardziej rozpowszechnionych należą, występujące również w Polsce, Skiper śniady i Skiper wędrowny, a także występujący w południowo-wschodniej Kolumbii i na wyspach Pacyfiku Skiper polinezyjski.

 

@ Awika. - Gatunek kota żyjącego na terenach sawanny. Aby zachować niebywałą szybkość, uczeni w 1939 na Uniwersytecie w Berlinie, postanowili mu doszyć jedną łapę pomiędzy przednimi. Potrafi rozpędzić swoje 5 nóg do prędkości blisko 80km/h.

 

@ sad. - Określany także jako Phodopus sungorus – gatunek gryzonia z rodziny chomikowatych, na wolności zamieszkujący stepy i tundry Syberii Zachodniej na terenach Rosji, turlający się najczęściej w stogach pieniędzy.

 

@ mayor - Najwyższy stopień wojskowy w Siłach Zbrojnych Katujemy.eu. Niższym stopniem jest Magda Gessler. W Afganistanie mówili na niego "Black devil" Ponieważ zajmował się starszymi Boguśkami w niekonwencjonalny sposób.

 

@ Dewey -  Napój alkoholowy otrzymywany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej. Brzeczka ta stanowi wodny wyciąg ze słodu browarnego z dodatkiem chmielu i ewentualnie innych surowców. W szerokim znaczeniu, zwłaszcza historycznym, piwem określa się napój fermentowany oparty na zbożowym surowcu. Piwo to najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy oraz trzeci pod względem popularności po wodzie i herbacie napój na świecie.

 

@ Szogun123 - Osobnik mający narządy wytwarzające komórki płciowe męskie i żeńskie. Jest spokrewniony z osobnikiem z wyższego drzewa genealogicznego @ BlaDy* 

 

@ Kappoochino ☁ - Nazwa sposobu przygotowywania kawy w specjalnym ekspresie, przez przepuszczenie 25-35 ml gorącej (90,5-96 °C) wody pod ciśnieniem 8,5-9,5 bara przez bardzo drobno zmielone i ubite ziarna kawowca (Nie mylić z analnym kakaowcem). Również nazwa uzyskanego w ten sposób napoju.


@ Progress d(-.-)b Music - Osoba zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo. Progress najczęściej stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne, dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu a capella. Progress'y turntabliści posługują się także skreczem.

 

@ dem. - Narząd kopulacyjny u samców ssaków, a także wielu gadów oraz niektórych ptaków (dziki, łosie, kuny, jenoty).

 

@ clixxu. - Narzędzie służące do obróbki ręcznej. Składa się z dwóch metalowych części, połączonych w podobny sposób jak @ szejki szoooki. Jego pierwotnym celem, było penetrowanie lochów, tudzież komnat Harrego Pottera.

 

@ ESL - (poprzednio jako Electronic Sports League) – międzynarodowa liga homoseksualistów, która powstała w 2000 roku w Niemczech. Rozgrywki ligi ESL organizowane są obecnie w blisko 30 krajach świata – poza Europą także w Chinach, Rosji, Brazylii, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Portal internetowy organizacji skupia blisko milion zarejestrowanych użytkowników, którzy każdego dnia rozgrywają pomiędzy sobą prawie 6000 meczów

 

@ IMean - Imean amerykański (Procyon lotor) – gatunek średnich rozmiarów ssaka z rodziny szopowatych (Procyonidae) pochodzący z Paragwaju. Największy przedstawiciel rodziny szopowatych, o ciele długości od 40 do 70 cm i masie 3,5–9 kg, zazwyczaj aktywny w nocy. Imean amerykański jest wszystkożerny, a jego dieta zawiera w 40% alkohol, bezkręgowce, w 33% – rośliny i w 27% – kręgowce. Sierść Imean o szarym kolorze w 90% składa się z gęstego podszerstka,nazywanym potocznie jako "Śierść diabła", która chroni go przed zimnem.

 

@ EXTREMAAAAA - Jednoosobowy organ wykonawczy gminy miejskiej oraz gminy miejsko-wiejskiej. W miastach na prawach powiatu, powyżej 100 000 mieszkańców lub posiadających historycznie przyjęte nazewnictwo, organem wykonawczym jest @ Karcok.

 

@ szejki szoooki -  Rodzaj przeprawy w postaci budowli inżynierskiej, której konstrukcja pozwala na pokonanie przeszkody wodnej lub lądowej, skonstruowana w taki sposób, że pod nią pozostaje wolna przestrzeń (w odróżnieniu od nasypu). Przęsłem Szokusia 3 Wielkiego, nazywamy odległość poziomą mierzoną pomiędzy jego podporami. Bywa, że przęsłem nazywana jest konstrukcja nośna rozpięta między tymi podporami.

 

@ KubeN -  Naczynie, najczęściej ceramiczne, służące do picia napojów. Kuben'y wykonuje się również z emaliowanej stali, gliny, fajansu, plastiku, aluminium, drewna, grubego szkła i stali nierdzewnej. Te ostatnie wykonuje się w postaci naczyń o podwójnej ściance, dzięki czemu, w odróżnieniu od szklanki, mają możliwość dłuższego zachowania ciepła napoju.

 

@ MasterGraif - Budowla drewniana, niekiedy murowana, wyposażona w skrzydła poruszane siłą wiatru i napędzające urządzenia. Jest najstarszym urządzeniem do palenia marihuany  – przetwarza energię ziół na energię kinetyczną w ruchu obrotowym. Jest poprzednikiem słynnych dopalaczy, którą czasami również nazywa się ćpunem.

 

@ MateOPL - Zwierze drapieżne ze skrzelami z rodziny chrzęstno-kostnych. Zamieszkujące podobnie jak @ Weak'uś. Obrzeża mórz i oceanów. Posiadające rekord Guinessa w ilości posiadanych zębów.

 

@ Ecko! - Gatunek drapieżnego ssaka z rodziny hienowatych, jedyny przedstawiciel rodzaju krokuta (Crocuta), największa ze współcześnie żyjących hien. Potrafi współżyć w zgodzie tylko z jednym gatunkiem na ziemi @ MisiuKoala

 

@ kavosko - Gatunek dużego ssaka z rodziny wołowatych (Bovidae), rzędu parzystokopytnych. Występuje w Tybecie, Indiach i Katach, gdzie żyje zarówno w stanie dzikim, jak i udomowionym.


@ MisiuKoala- Gatunek torbacza z rodziny koalowatych, nadrzewne zwierzę roślinożerne, zamieszkujące wschodnią Australię. Koala schodzi na ziemię tylko po to, aby poszukać resztek alkoholu. Żyje samotnie lub w niewielkich grupach np. "FFA" złożonych z jednego samca i reszty samic. Jest jedynym współcześnie żyjącym przedstawicielem rodzaju Phascolarctos.

 

@ RobGoDZIK - Podrodzina ssaków wołowatych obejmująca Misie właściwe charakteryzujące się lekką budową ciała, małą głową, długą szyją i długimi kończynami. Zamieszkują Afrykę (większość gatunków) i Azję. Są to w większości gatunki stadne.

 

@ Kwiatu - Rodzaj roślin z rodziny astrowatych. Obejmuje ok. 70 gatunków pochodzących głównie z kontynentu północnoamerykańskiego (trzy gatunki występują w Ameryce Południowej). Gatunkiem typowym jest Helianthus annuus L.

 

@ Dejv - W chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i pociągnął do buntu inne anioły, główny sprawca zła na świecie. Niekiedy bywa utożsamiany z @ Kwiatu lub @ ROBSON. Najczęściej uważany jest za najwyższego rangą demona, przywódcę wszystkich złych duchów.

 

@ Sinematic - Mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła, najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny i pozbawiony uczuć.

 

@ Haaze - Rząd owodniowców z gromady zauropsydów (Sauropsida) lub według linneuszowskiej klasyfikacji rząd z gromady gadów (Reptilia). Rząd Haaz'ów dzieli się na 2 podrzędy, 14 rodzin i obejmuje 335 gatunków oraz 118 podgatunki żyjące w czasach nowożytnych, tj. od 1500 roku n.e. W tym czasie wyginęło 8 gatunków oraz 3 podgatunki.

 

@ ROBSON - Muzyk wykonujący muzykę rap. Muzyka ta jest elementem kultury hip-hop. Pierwsi raperzy zaczęli pojawiać się już w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku, USA. Pionierem gatunku jest DJ pochodzący z Jamajki Clive Campbell znany też jako @ Dewey.

 

@ Elpablo - Forma współdziałania organizacji zajmujących się produkcją, przemytem i sprzedażą narkotyków. Zazwyczaj ma na celu opanowanie rynku, ustalenie jednolitych cen czy efektywności i bezpieczeństwa transportu. Stanowi to utrudnienie dla organów zwalczających obrót nielegalnymi substancjami.

 

@ Petrektt - Naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Najliczniejsze są Petrektt'y krasowe, grawitacyjne, tektoniczne, lodowcowe, wietrzeniowo-erozyjne lub pseudokrasowe. Odkrywanie (eksploracja), dokumentowanie oraz naukowe badanie Petrektt'ów to speleologia.

 

@ czak - Tradycjonalny deser tatarski, kawałeczki ciasta usmażone na głębokim tłuszczu i sklejone miodem, czasem z dodatkiem bakalii. Narodowa słodka potrawa w Tatarstanie, Baszkortostanie, popularna również w domu @ Dudnes (w Kirgistanie, Uzbekistanie, Kazachstanie i Tadżykistanie), w Karaczajo-Czerkiesji, a także wśród polskich Tatarów z Podlasia.

 

@ ina.❤ (Przepraszam cukiereczku najmocniej, ciężko jest mi spamiętać całe forum :() - Dziedzina zajmująca się szeroko pojętą seksualnością człowieka: potrzebami seksualnymi (także ich zaburzeniami lub brakiem #@ Dudnes ), prawidłowym życiem seksualnym człowieka zarówno w sferze ciała, jak i ducha, odczuwanymi uczuciami, relacjamiz innymi ludźmi, a także resztą otaczającego świata. W sferze seksuologii mieszczą się wszelkie aspekty płciowości człowieka. Ma charakter interdyscyplinarny. Dziedziny wiedzy, których jest częścią to antropologia, medycyna, psychologia, socjologia. Jednym słowem! SEX!

 • Like 3
 • Haha 17
 • Przykro mi 2
 • Uwielbiam 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, aczkolwiek boli mnie to, że o mojej osobie jest tak mało napisane :cryingg: :default_dry:

@ Karcokno i teraz rozumiem i szanuje! :cryingg:

 

 • Like 1
By Karcok,

Fixed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD! piękna sprawa, dożywotni props że ci się chciało to robić haha :D

nie ma jak to być narządem kopulacyjnym.

 • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowałem i będę szanować! Mega propsy, minąłeś się z powołaniem na pisarza :cryingg:

 • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie wieżę w ciebie po prostu XD Widać że się nudzisz w pracy jak i w domu.

Wielkie propsy dla ciebie i dzięki że tak o mnie uważasz <3 

+1 dla ciebie @ Karcok

 • Like 1
 • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Karcokporyło głowę w inną stronę, ale to uwielbiam hahah :D

Idealnie dopasowane xD 

 • Uwielbiam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał XD szacuneczek! Naprawdę świetna robota :D jestem w szoku. Pewnie trochę czasu Ci zajęło :>

 • Dzięki 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna,@ Karcok czemu ja mam 5 łap?!??!?! XDDDD

+1 nasz forumowy śmieszku ;p

 • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bym powiedział :cryingg:

 • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu leki pomyliłeś? :D

 • Przykro mi 1
By Karcok,

Właśnie ich zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak psychiatryk się jeszcze nie odzywał do Ciebie? xDDDDDD :cryingg:

 • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
 • Utwórz nowe...