Skocz do zawartości

Zbanowany [ODWOLANIE] Tsuya V2

Polecane posty

Twój nick: Tsuya

Nick admina banującego: нαzє

Data/Mapa: Przed chwilą, de_Mirage

SteamID: STEAM_1:0:39255792

Serwer (mod): Only Mirage                      

Opis sytuacji: 4 rudny zagrałem i banicja. Kolejne 3 dni czekania. Czekam na demko. Pozdrawiam.

Wycinek z konsoli: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>нαzє</u></b><br />Powód: <b><u>wh</u></b>.

Drogi graczu, w ramach odpowiedzi na twoją prośbę o unbana, pragnę cię poinformować, iż doszły do nas nie podważalne dowody na to, że przysłowiowo "Lecisz na mefedronie" na oficjalnych serwerach Valve.

Z racji tego, iż ostatnio położyliśmy na tym rękę i będziemy tępić to całe robactwo, aby się nie rozprzestrzeniało po serwerach.

Ban został nałożony na moją prośbę, ponieważ ostrzegałem cię 3x, abyś podczas meczu tego nie robił, mimo to postawiłeś na swoim i "Leciałeś na mefedronie"

Ktoś się może w tym momencie może przyczepić i zapytać "Ale czemu banujesz za to co się działo na mmie?" Ponieważ jestem przekonany, iż to jest tylko kwestia czasu, gdy otrzymasz VAC bana.

Poniżej zamieszczam soczyste nagranie, a jakże, wybornego skilla.

• Like 2
  • Haha 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...