Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

kaktus

Odrzucone Zaufany Kolega

Polecane posty

1. Imię:Bartek
  2. Wiek:15
  3. Nick:kolega
  4. ID:U:1:370168179
  5. Znajomość regulaminu [1-10]:9,5
  6. Ilość przegranych godzin na serwerze:632
  7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?:Dni szkolne po 3 na każdy dzień. Wakacje 5 na każdy dzień nie licząc wyjazdów
  8. Czy posiadasz rangę Administrator na innym serwerze?:Szczrze miałem tutaj na jb.(przez 2 sek <3 @ SztangaBicepS)
  9. Sposób płatności składek:PSC
    1. Dlaczego ty?:Powiem w skrócie jestem miłą osobą która ma pozytywne nastawienie  do życia.Mam na serwerze przegrane bardzo dużo czasu wiec bardzo łatwo wiem jak obchodzić się z serwerem i z jego społecznością.Nie jestem  toxic (chyba  że czasami  gdy jakieś osoby mnie wyzywaja bez powodu) ale to myśle  że nikt na serwie  nie jest taki "kulturalny".Moją znajomość regulaminu potwierdza łączna ilość przegranych godzin na serwerze. (Myślę że nie musze tlumaczyc dlaczego).Gra na jb  sprawia mi dużą przyjemność dlatego gram tutaj tak często i będąc zaufanym chiałbym przekazać ją innym.Mam dobre stosunki z społecznością z serwera.Z administracja mam kilka napięć ale chciałbym się  już z każdym pogodzić bo nie chce już kłócić się o byle co.I może kiedyś nakłaniałem innych do rzeczy według mnie śmiesznych. Używałem wtedy tylko w celach humorystycznych nie obrażając przy tym nikogo. Jakbyś czuł się urażony mogłeś mi po prostu powiedzieć. Zbliża czas wakacji niektórzy pewnie będą nieaktywni z adm. więc chciałbym pomoc pozostałym żeby trochę administracja była skuteczniejsza. Mam poparcie graczy którzy przegrali już bardzo dużo na serwerze  i wiedza jakie musza być wymagania na dobrego zaufanego. To tylę jak  ktoś chce jeszcze o mnie trochę przeczytać to możecie odwiedzić poprzednie podanie. PS: Jeżeli nie macie w 100% przekonania do mojej osoby możecię oczywiście dać mnie na okres próbny i wtedy mieć pewnośc co do mnie.
  10. Kontakt:Steam  Snapchat Discord
  • Like 1
  • Wow 1

JESTEM NA NIE

Na minus

1. Wiek
  2. Zakłamane ,,Dlaczego ja".
  3. Szczerze mówiąc nie nadajesz się na administratora.
  4. I co do JMO dalej to samo. 

Na plus

1. Czas.
  2. Regulamin.

(i to że @ SztangaBicepSdał ci dla beki rangę administratorską to się nie zalicza że byłeś w szeregach)

Pozdrawiam Moderator PabloEscobar

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

Na NIE :

*Wulgarny 

*Często obraża 

*JMO

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

Pszepraszam że wypowiadam się we własnym podaniu ale moja osobowośc nie pozwala na to aby ktoś mówił nie prawdę na mój temat.

@ twojstaryrusek zarzucasz mi zakłamane "dlaczego ja"?.Co masz na myśli ?. Ze co mam poparcie starych graczy na jb? Czy że jestem toxic (mg ci wysłać kilka demek z twoja osobą).Czy może wakacje się zbliżają?.

12 godzin temu, twojstaryrusek napisał:

1. I co do JMO dalej to samo. 

Na plus

1. Czas.
  2. Regulamin.

(i to że @ SztangaBicepSdał ci dla beki rangę administratorską to się nie zalicza że byłeś w szeregach

Co do JMO jak już po raz 5 nie chce się z nim dalej obrażać.Myślę  że twoje pole widzenia zatrzymało się na marcu i na kwietniu.Szczerze mówiąc nie nadaje się na adm. ciekawe dlaczego?.Po prostu powiedz że pałasz do mnie nie chęciął i to mi wystarczy. @ twojstaryrusekwidząc w innych twoich komentarzach jesteś na nie czyli twoje wymgania są wysokie ale przy podaniu tipeeza co ma 14 lat dałes  mu plus czyli plus=tak=twoim zdaniem gut admin czyli wolisz niedoświadczonych (nie obrazaj cie  tipeez) 14 latkow. Myślę że u cb to po prostu przesiedzieć kilka godzin na discordzie i to załatwia sprawę.Tak sztanga dodał mnie dla beki a ty myślisz że brałem to na poważnie?pfffff

@ MateOPLjak już mówiłem nie chcę mieć z tobą kłótni i będę się starać żebyś zmienił zdanie na mój temat. Nie dajcie mi warna <3

• Haha 1
  • Wow 1
By skp-,

Nie wypowiadaj się we własnym podaniu! #pisemne

Na [NIE]

- za bardzo sie nakręcasz 

- zero dystansu do siebie co wiąże się licznymi obrazami 

- wierzysz we wszystko co ci się powie 

- Jak powiedział Rusek nie nadajesz sie :3 moze za jakis czas 

- podanie to taka trochę bajka może się z powołaniem pominąłeś human i te sprawy 

Na [Tak]

+ czas

+ regulamin no tak +/-

+ JMO 

• Like 2
  • Uwielbiam 3

na tak

-miły

-botakkurwa

-pomocny

-przyda się bo co niektórzy z administracji faworyzują

-no i regulamin tak o

• Uwielbiam 1

i co do ciebie rusek to sam mnie wyzywales z nie będę wymieniał nickow od tentopajacow i inne nawet kultury nie dałes a jak ja wyzywalem to dales od razu

• Haha 3

Według mnie Na TAK   widzę prawie codziennie jak gra i dobrze prowadzi

+ wiek

+ znajomość regulaminu

+ nie jest wulgarny

+ Kreatywnie prowadzi,

+ Gra długo na serwerze,

Miły

JESTEM NA TAK 

+ wiek

+ znajomość regulaminu

+ nie jest wulgarny

+ Kreatywnie prowadzi,

+ Gra długo na serwerze,

- wulgarny

-czasami wyzywa XD

Na TAK:

-regulamin

-dlaczego ja 

-czas na serwerze

Na NIE:

-Czasami nie umiesz zachować kultury

-czasami faworyzujesz

Na nie 

-wulgarny 

- nie miły 

-słabe podanie 

Generalnie nie miły chuj

• Haha 3
By skp-,

We może nie obrażaj nikogo mi tu co? #Pisemne

Jestem na nie

- Problemy z zachowaniem kultury ( coraz rzadziej się zdarzają ale jeszcze występują )

- Niestety nadal JMO

- Często się nakręcasz o błachę sprawy :/

( Ale jestem pod wrażeniem bo rzeczywiście starasz się bardziej opanowywać, czekam tylko aż będziesz w 100% reformed. Wtedy nie bede miał żadnych wątpliwości :* ) 

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...