Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Polecane posty

Co wykonać?: "obramówkę" pod nagrania z telefonu

Napisy: raczej brak
Informacje Dodatkowe:  niżej
Tematyka: niżej
Wymiary: 1920x1080
Link pomocniczy:  

22b3da4869b33453eb8b2d74d410b683_orig.jp

0b68ab48023263241565964527b76d97_orig.jp

Coś w takich kolorach, po środku prostokątne miejsce na nagranie z ekranu telefonu. Płacę miłością

Nie rozumiem w ogóle, możesz jaśniej? dwa zdjęcia jakaś "obramówka" i jakiś prostokąt na środku na nagranie.. O co chodzi? :D 

zdjęcia są podane jako przykład kolorystyki, napisałem to na samym dole. "Obramówka" może i faktycznie źle napisane, ale ramka tutaj też nie pasuje określeniem. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć ale spróbuję: chodzi o to że nagranie nie będzie zajmowało mi całego ekranu więc szukam czegoś przyciągającego wzrok dookoła niego. 

pierwszy znaleziony film, zamiast tego rozmytego tła w okół nagrania stały obraz w kolorach jak na screenie, z podobnym motywem. Idk czy dobrze to wytłumaczyłem bo sam się już zagmatwałem. GL  

Nie wiem na jakiej zasadzie działa ta ramka, czy ty mozesz dodać normalnie png obraz jako ramke do aplikacji gdzie nagrywasz? bo nie znam sie na nagrywaniu streamow, a tym bardziej z telefonu. ja musze wiedzieć jaki format to musi być, albo chociaż jak chcesz tą ramkę zrobioną dodać jako obramowanie do aplikacji. to wtedy bym mógł coś wykombinować. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...