Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Kappoochino ☁

Archiwum [SKARGA] Na sad.

Polecane posty

Nick oskarżonego: sad.

Opis sytuacji: Admin @ McGajmer, dostał bana na 1 miesiąc, był mój błąd. I Moderator, Opiekun Serwera i Redaktor zaczął obrażać jak napisał, że 0% IQ, "Wyzywał to ban proste ale nie miesiąc, masz coś z głową czy o co chodzi?" Potem napisałem czy dać jemu moich adminów (@ SoBoL& @ Bad Boy) żeby potwierdzili tę sytuację, że zmieniał mapę, wyzywał itp., ale dalej pisał "TO GO WYSTARCZYŁO WYRZUCIĆ A NIE BANOWAĆ NA MIESIĄC MYŚLENIE NIE BOLI.", ale jak napisałem wyżej w temacie, że błąd "odnośnie tego 1msc był błąd u mnie." i w tym "klik" jest taki link dowód. Moim zdaniem powinno być ostrzeżenie lub degrad z stanowiska. Jako moderator i takie rzeczy pisze? Nie daje dobrego przykładu na forum. Aż @ Karcokdodał notatkę. :) 

Regulamin Forum
§2 Tematy i posty.

• Nie klnij, nie obrażaj innych, nie wyzywaj oraz nie krzycz (nie pisz z włączonym Caps Lock'iem.)

Powód: Powodem tej skargi jest, że ostro poszedł, osoba napisała ub, ale ban 1 miesiąc był błędem, (źle zaznaczyłem) @ martini wie na steamie. 

Dowody: ten temat, link  

• Like 1
  • Haha 6
  • Przykro mi 1

Bo przez Twoje zachowanie ucierpiał nie tylko McGajmer ale również nasz serwer. 

Nie moja wina, że to co napisałem w tamtym temacie jest prawdą. 

Podam się do dymisji przez Ciebie chyba.

I nie wal mi tu punktami regulaminu, bo na Ciebie jest o wiele więcej punktów zaczepnych. Przynajmniej ja zapracowałem na dane rangi a nie jak Ty płakałeś o range na PW :)

Żeby nie było że jestem nietykalny i na forum istnieją "znajomości"  to @ martini uznaj tą skargę za słuszną i niech kolega wyżej z problemami się ucieszy.

+2 warny dla mnie. Skargę zamykam @ martini

• Haha 7
  • Wow 2
By mayor,

+2 warny.

By Karcok,

Czytam to co napisałeś i po prostu nie mam pytań, jak ty się znalazłeś na tym stanowisku.....

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...