Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Mrucim

Odrzucone Skarga Moderator Mateo (Odwołanie ?)

Polecane posty

1. Nick: Mrucim
  2. ID: [U:1:269809936]
  3. Nick oskarżonego: Mateo
  4. ID oskarżonego: Jest w administracji 
  5. Opis sytuacji: Po pierwsze za ss’y dostałem bana wczoraj na 3 dni i dostałem UB. Następnie dostałem bana na 24h za 1 ss, którego widziałem i zgadzam się z banem ale Mateo twierdzi, że ma na mnie bardzo dużo ss'ów, innych niż "Elo Elo Je**ć Mateo" (Słowo obraźliwe jest ocenzurowane, a i tak dostałem bana) Pomijając to, podczas rozmowy na DS gdzie obecny był właściciel SztangaBiceps Mateo w ramach dowodów bana, którego dostałem wczoraj wysłał mi ss z dnia dzisiejszego :cry: Powiedziałem żeby pokazał inne ss’y skoro ma ich tak dużo. Mateo nie wiedząc co powiedzieć zaczął wymyślać, że teraz nie ma tych ss’ów itd. Następnie mówił ciągle o ss związanych z Elo Elo. Nie wiem jak to jest ale jeśli słowo jest ocenzurowane to nie jest chyba zabronione według regulaminu tak  ? Więc ban niesłuszny na te 3 dni. Chyba, że pokaże te inne ss’y bo jak narazie podczas rozmowy nie miał żadnych argumentów i ciągle mówił to samo. Pomijając fakt jakiegoś binda, którego używa większość osób i to już dłuższy okres czasu (A Mateo dalej się spina haha) Czy osoba, która daje się ponieść emocjom (z brakiem dystansu do siebie) powinna być w administracji ? Albo kilka takich dosyć śmiesznych sytuacji. Mateo wchodzi na serwer, idzie na specta po czym prosi “kolegę” z DS żeby zapytał się co o nim sądzą inni gracze. (Jeśli ktoś go obraził to przy następnej sytuacji był gorzej traktowany i od razu karany za byle co) Druga ciekawa sytuacja pewien gracz nie będę wymieniał nicku jako 1 napisał “Elo elo …” , dostawał warny bany itd. Po całej tej sytuacji Mateo powiedział na serwerze, że każdej osobie, która będzie zdobywała dla niego ss (dowody) jak ktoś go wyzywa będzie dawał “fajki” (faworyzacja). Ogólnie Mateo pomylił się chyba z powołaniem bo uważa się za nie wiadomo kogo. Rozumiem, że ranga zmienia ale bez przesady. Daje warny, bany od razu za naprawdę czasem błahe rzeczy. I dużo kłamie (koloryzuje). Podczas rozmowy mówiłeś, że masz dużo ss’ów gdzie cię obrażam. Czekam żebyś mi je pokazał (INNE SS’Y NIŻ TEN 1 Z DZISIAJ I TE ocenzurowane Z “ELO ELO”) PS: Chyba jesteś już na tyle dojrzałym chłopcem żeby sprawy wyjaśnić na forum, a nie pisać od razu do innych administratorów i się skarżyć (masz chyba za dużo przyzwyczajeń ze szkoły, ale przypomnę ci, że to tylko gra) Kolejna sytuacja z dzisiaj. Na pewnej mapie zabijają kraty od cel. Ja będąc zbuntowanym specjalnie otworzyłem cele za fajki żeby zabić pozostałych graczy. Po czym ty bez żadnego zapytania zrespiłeś wszystkich (domyślam się, że zrobiłeś to celowo ale …) To jest taka sama sytuacja jak podczas zabawy w kolorki na większości map. I jeszcze nikt nie zrespił wszystkich podczas takiej sytuacji. Każdy zabija osobę, która otworzyła cele za fajki (zbuntowała się) i gra dalej. Tylko ty musiałeś być inny. (Nadużywanie R1) Podsumowując odkąd masz rangę twoje zachowanie się zmieniło, dostałeś troche więcej możliwości i już ci ….. Tylko swoich kolegów traktujesz normalnie i ja coś zrobią to udajesz, że nie widzisz. A innym to od razu warny, bany permy od razu XD Potwierdzi to spora część osób (Administracja również :malpka:)

Czekam na:

- Ss’y związane z ELO ELO (Bardzo dużo ss'ów)

- Jak to powiedziałeś 6 ss’ów z DZISIAJ nie związanych z ELO ELO (Jeśli będzie tylko ten jeden ss to dałeś mi za to już warna a potem bana na 24h To się zastanów warn czy ban ?)

Już sam nie wiem czy to napisać w odwołaniu czy w skardze za nadużywanie uprawnień. Nie chce robić spamu tu i tu :spam:

6.Dowód:  Dowodem jest rozmowa na DS i Facebooku gdzie świadkiem był jest właściciel serwera.

• Haha 1
  • Wow 3

Ban był słuszny . Dowody dam jutro ,ponieważ teraz nie mam dostępu do komputera. Dowody są związane z elo elo ... Co do tej ,, Cenzury" widać ewidentnie , że jest to słowo ,które ma na celu mnie obrazić .

• Haha 1
  • Wow 1

Nie interesują mnie dowody związane z ELO ELO.  (Zawsze stosowalem cenzurę) Tylko 6 ss'ów z dzisiaj (wczoraj xD) gdzie rzekomo cie wyzywam. Bo za to dostałem bana. Pomijając fakt ze juz dostałem warna. To nie jest tak że jak sie daje warna to już bana nie ? Czy może ominęła mnie jakaś zmiana w regulaminie.

• Like 2

Nie interesuje mnie twoja cenzura ... Widać co chcesz tym przekazać :)

Wielokrotnie obrażałeś mnie przez mikrofon , ale nie mam dowodów bo nie zapisuje demek i godzin ..

Obraza to obraza :) Oczywiście nie są to wszystkie ss'y tak jak w przypadku twojego kolegi , ponieważ nie mam zamiaru trzymać ich wszystkich na kompie .

Hahahah czyli jest jak mówiłem ZERO konkretnych dowodów, które miałeś pokazać.

Twierdzisz, że masz masę dowodów po czym wysyłasz dowody związane z Elo Elo ? (Chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem)

Jest tak jak mówiłem KŁAMAŁEŚ, jeśli jest inaczej CZEKAM NA 6 SS'ów z wczoraj.

Jak narazie na powód bana wysłałeś 1 SS za którego dostałem od ciebie WARNA.

Podsumowując jeśli nie wyślesz innych dowodów potwierdzi się to co mówiłem (kłamiesz, koloryzujesz, nie masz żadnych konkretnych argumentów)

- Za te ss'y związane z ELO ELO dostałem już bana na 3 dni i otrzymałem UB. Więc nie możesz wykorzystać tych samych dowodów, za które miałem już bana.

PS: Ten ss, który wysłałeś (dam go na dole) nie jest żadnym dowodem bo otrzymałem za niego WARNA (ostrzeżenie). A tak przy okazji to dowód, że zrobiłeś fk. Stałem w miejscu w totalnym bezruchu i tt dał mi broń a ty po sekundzie mnie zabiłeś twierdząc, że do ciebie celuje

PS2: Jeśli dostałem bana tylko za tego jednego ss (ZA KTÓREGO DOSTAŁEM JUŻ WARNA) ban nie słuszny = nadużywanie uprawnień

PS3: Jeśli masz pisać, że nie tylko za to tylko również za Elo Elo to daruj sobie bo za to miałem już bana (Słowo wulgarne jest ocenzurowane)

CZEKAM NA SZEŚĆ SS’ÓW Z WCZORAJ (Jakbyś nie zrozumiał takich ss’ów, za które nie dostałem już warnów)

dowód 1.PNG

• Haha 1

Skoro nie masz dowodów (demek) ja się do niczego nie przyznaje, że cię wyzywałem przez mikrofon. (Znajdź dowody to się wypowiem)

Wszystkie ss'y które wysłałeś związane z Elo Elo nic już nie znaczą dostałem za nie bana. Miałeś proste zadanie wysłać 6 ss'y. które potwierdzają, że cię wyzywałem WCZORAJ.

Wysłałeś tylko 1 ZA, KTÓREGO DOSTAŁEM JUŻ WARNA.

PS: Kogo interesuje, że miałeś dowody ale je skasowałeś ? Nie ma dowodów ban niesłuszny. CZEKAM NA 6 SS’ÓW  :like:

• Haha 1

4 minuty temu, MateOPL napisał:

Może i terrorysta dał ci broń ,ale celowałeś we mnie.

Bo miałem totalny a ty po sekundzie mnie zabiłeś. Nie miałem szansy jej wyrzucić (jak nie jesteś pewny nie zabijasz = FK)

• Haha 1

Masz tu pare dowodów z wczoraj i pare z wcześniejszego bana widać po nicku . Nie mam już nic więcej do dodania.

• Haha 1

1 minutę temu, Mrucim napisał:

Bo miałem totalny a ty po sekundzie mnie zabiłeś. Nie miałem szansy jej wyrzucić (jak nie jesteś pewny nie zabijasz = FK)

Celowałeś w inne miejsce , miałes totalny obróciłeś się i wycelowałeś we mnie super... logika

2 minuty temu, MateOPL napisał:

Miałes totalny i wycelowałeś we mnie super... logika

Patrzyłem się w twoją stronę zanim otrzymałem broń. :like:

PO 2 NIE RÓBMY SPAMU (Czekam na 6 ss'ów innych niż Elo Elo, chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem)

Jak na razie za bana którego otrzymałem dodałeś jeden dowód (Który nic nie znaczy bo dostałem już za to WARNA)

Nie mam zamiaru z tobą więcej dyskutować Odezwę się jak zobaczę konkretne dowody. DOWODY a nie lanie wody ciągle o to samo.

PS: Chyba cię jakaś desperacja bierze, że do mnie piszesz :cry: (Spokojnie mam jeszcze dużo do powiedzenia tylko czekam na dowody)

XDDDDD.PNG

• Haha 1

4 minuty temu, MateOPL napisał:

Dowody są powyżej :)

Tak jak mówiłem bez komentarza Poczekam, aż się odezwie trochę bardziej inteligentny administrator. (Nie żebym cię zaraz obrażał, że nie jesteś inteligentny bo znowu się poskarżysz. To nic złego na Świecie są potrzebne takie osoby jak ty.  :serduszko:

• Haha 1

Na tą chwile nie chce się tutaj wypowiadać bo nie chce mieć z tym nic związane zostawię tę temat do rozpatrzenia administracji wyższej 

@ SztangaBicepS @ Skroot @ Rejzer

na ten czas zamykam temat żeby nie było bezsensownego spamu 

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Skarga odrzucona(odwołanie)

Podobna sytuacja jak w odwołaniu Kjalpa, nie będę się za bardzo tutaj rozpisywał.

Dobrze wiemy co masz na myśli pisząc "jeb*ć" i nie wiem dlaczego cię to dziwi, że dostałeś bana, obrażałeś mateo a jako administracja oczekujemy od was chociażby żebyście nas nie wyzywali i wydaję mi się, że dla osób >10iq jest to logiczne.

To że prosił o ss, wchodził na specta itd to nie jest nic złego i zastanawiam się dlaczego to tutaj przytoczyłeś, ponieważ nigdy nikt nie dostanie blokady, degrada ani nic związane z tym co tu przytoczyłem.

"Tylko ty musiałeś być inny. (Nadużywanie R1)" Racja, nie powinien tego zrobić, dlatego też dostanie warna na ct.

Ps.Większość tego co napisałeś odrzucam, więc ustawię tutaj status "skarga odrzucona".

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

skargaodrzucona.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...