Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

cmonBruh

Zbanowany Odwołanie od bana cmonBruh

Polecane posty

Twój nick: cmonBruh

Nick admina banującego: Karolcia

Data/Mapa: 21:19 / 12-04-19 | Mirage

SteamID: STEAM_1:1:496998973

Serwer (mod): ONLY MIRAGE                             

Opis sytuacji: wcelowałem się w shorta stojąc w ladderze i zabiłem przebiegającego typa

Wycinek z konsoli:

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.

http://sb.weakips.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:496998973&advType=steamid&Submit

Proszę rozważyć wyrzucenie master guardianów z administracji, bo żałosne są te beztalencia.

• Haha 1
  • Przykro mi 1
By Karcok,

Prowokacja #Pisemne

Link do dema: http://801.gotv.pro/srv53362/auto0-20190412-204644-1610724072-de_mirage-Only_Mirage_Katujemy.dem.zip

2:00 - Wiedziałeś doskonale nie tyle gdzie będzie przeciwnik, ale i gdzie strzelić

3:30 - Niezła bania, aimlock

-----------------------------------------------------------------------------

Pauza, spowodowana banem 5 minutowym za ping

-----------------------------------------------------------------------------

20:55 - 1/4 Spowolnienie, idealny aimlock - 20:59 Złe skonfigurowany aimlock

23:20 - Zdecydowanie za szybka reakcja

I dzięki, ale nie musisz mnie mianować "Karolcia" Wystarczy Karcok.

@ cmonBruh 

2:00 Skanowanie? O ile mnie pamięć nie myli to nie było skanowanie tylko zwykły perfidny one tap

3:30 Nie w goldzie, tylko w silverze jak już. Co do samej akcji, może i normalna, lecz sam sposób namierzania już nie.

20:55 Na tyle mocno się kompromituję, że nie potrafisz nawet tego wyjaśnić.

Nie ty decydujesz ani o banie, ani o UB, więc narazie powściągnij swój język i czekaj na werdykt.

• Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1

2:00 - oczywista pozycja, przeciwnik rzuca smołka, oczywiste, że będę to skanował krzeszło, akurat pierwszy strzał siadł, to jedyne co wygląda podejrzanie, do czego mógłbym się przyczepić, no cóż, zwykły fart, że za pierwszym razem trafiłem

3:30 - chyba nie ma co wyjaśniać, normalna głowa, wiem, że u ciebie w goldzie nie ma takich, dlatego polecam odpuścić sobie wydawanie wyroków w zakresie cheatowania, nawet nie widzisz różnicy między hackowaniem a cheatowaniem (powód: hax)

20:55 - dobra tu już w ogóle się kompromitujesz

20:59 - to oczywiste że zawinął sensor, przeszkoczył jak jechałem myszką w dół bo za mocno docisnąłem myszkę, chyba że widziałeś aimlocki na podłogę ['źle skonfigurowany aimlock' - mogę to podsumowac tylko literką D i poprzedzającą ją literką X; jak znajdziesz gdzieś w ustawieniach aima na podłogę to ci dam 5 zł]

23:20 - reakcja jak najbardziej w normie, tak jak wspominałem, apparently nie umiesz grać, jesteś żałosny

czekam na ub ;]

@ Karcok

2:00 - tak, skan przez smołka, pierwszy strzał i siadło, widać nawet jak byłem tym zaskoczony ;]

3:30 - normalne, głowa z daleka, miałem go na radarze z tego co pamiętam, więc mogłem się wcelować i go zabić

20:55 - nie ma tam czego wyjaśniać bo nic nie było, nie wiem co ty tam widzisz, nie ma nic

To sobie czekaj na UB. 

+ banik na forum za multi-konto.

• Like 1
  • Uwielbiam 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

zbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...