Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Caacuś

Skarga Misiek

Polecane posty

Nick oskarżyciela: Caacuś
Nick oskarżonego: Misiek
IP lub SID oskarżonego: brak 
Przebieg sytuacji: Wbijam sobie na serwer i jak to ja zaczynam sobie rozmawiać, gracz domen powiedział ze cacus jest slaby to odpowiedzialem mu ''zamknij dupe'' podkreślam znam sie z nim juz dłużej i często sobie tak dokuczamy , po czym admin Egzorcysta powiedział zamknijcie te dupy, to ja dodałem uuu najlepszy admin egzorcysta i dodałem jeszcze ze sie nie boje admina po czym admin misiek powiedział przestań prowokować nie wiedzialem o co mu chodzi to powiedzilem tak ja caly czas prowokuje i następnie dostałem bana. Brawo dla adminów ! Wygląda na to ze admin sie nie zna... 
Dowody: nie mam dowodu wycinek z konsoli mogę dać: <font color='#ff8300'>Zostałeś zbanowany na tym serwerze.</font><br />Długość: <b><u>30 minut</u></b><br />Wygasa: <b><u>12-04-2019 17:20</u></b><br />Admin: <b><u>๖ۣۣۜ‎Misiek. /SAD!</u></b><br />Powód: <b><u>prowokacja</u></b>.

Cacek. To, że wy się ciśniecie na żarty to nie każdy admin musi o tym wiedzieć. Wyzywajcie się na steamie a na serverze ma być spokój, bo potem są skargi, że nie każdego traktujemy tak samo, że jest faworyzacja wśród adminów. Nie wiem jak kto dokładnie wyglądało bo nie było mnie akurat w tym momencie, ale wiem, że pomiędzy wami i jeszcze kilkoma graczami występuje taka relacja. Ja to rozumiem i lubię was, ale musicie się też ograniczać. Też wyzywam się na żarty ale w zaciszu na jakimś fb albo steamie, żeby inni tego nie słyszeli i żeby potem nie było takich skarg, jak te, ponieważ na serverze obowiązuje regulamin, do którego ma się stosować każdy gracz, a admin w dodatku musi sobą coś reprezentować. Dotyczy to Ciebie, Adasia i paru innych osób, które cisną się na żarty. Tak jak pisałem, ja to rozumiem, ale nie może być faworyzacji i każdy w mojej opinii jest równy, dlatego za takie zachowania będą kary i nie będę miał żadnych skrupułów.

Co to egzo i miśka to niech się wypowie góra, ja po prostu chciałem dodać swoje 3 grosze na temat tego całego tego procederu, który ma miejsce od dłuższego czasu na serverze. Pozdrawiam.

,,Wolność innych nie może być kosztem drugich."

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Zaczynasz prowokować, a następnie jest płacz bo dostałeś bana? 

16 minut temu, Caacuś napisał:

Egzorcysta powiedział zamknijcie te dupy, to ja dodałem uuu najlepszy admin egzorcysta i dodałem jeszcze ze sie nie boje admina

Przeczytaj to milion razy, a potem domyśl się w jaki sposób prowokujesz.

Druga sprawa, nikogo nie interesuje to z kim Ty się znasz lub nie, regulamin jest po to, aby go przestrzegać, jeżeli go w jakiś sposób łamiesz no to sorry, nikt nie będzie nad Tobą litował się. Jeżeli chcesz do kogoś odzywać się w X sposób, to idźcie sobie na jakiś komunikator, a nie róbcie syfu na serwerze.

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...