Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Gosia ?!

Rozpiska GT adminów [09.04.2019r.]

Polecane posty

Dawno nie było rozpiski, a wypadałoby trochę pochwalić i pokrzyczeć. 
Jeśli zmieniacie nick, to proszę o zgłoszenie tego, tyczy się to szczególnie jednego admina (wyjdzie w trakcie). Z czego mam niby rozpisać, jeśli codziennie ktoś ma nowy nick? Czas obowiązkowy to tylko 7h w ciągu tygodnia, to nie jest dużo. 
Za to są osoby, które naprawdę zasługują na pochwałę. 

@ _Remik_92_Novy_ 
GT wzorowe, znacznie je poprawiłeś od czasu, kiedy to ja Was rozpisywałam i bardzo się z tego cieszę. Oby tak dalej.
Dodatkowo pod względem stażu na serwerze jesteś tu najdłużej, co szanuję. 
0 ostrzeżeń

remik.png.2e11ee1fff3903437482a3ea0d87c62e.png

@ ~RaDoM~
U Ciebie specjalnie patrzyłam na miesięczną aktywność i jest tragiczna. Słabszą aktywność zgłaszałeś w lutym, która miała potrwać max 2 tygodnie - mamy kwiecień. Załączę jeszcze wykres Twojej aktywności z tygodnia. Niestety zostajesz zdegradowany. Będziesz chciał wrócić na tę posadę, to nadrobisz aktywność i złożysz jeszcze raz podanie. 
Degradacja

radom.png.2e559f5a6752db5fd02a266cb685e169.png

@ MaRviN
To samo co u Radoma. Jakiś czas temu odzyskałeś admina i znów Twoja aktywność jest prawie, że zerowa. Wrócisz, nadrobisz aktywność oraz złożysz podanie, to wtedy będziemy się zastanawiać. 
Degradacja 

marvin.png.bcc78ede5fe1fc129410bce4b5464742.png

@ hewraaah
No i wreszcie Ty. Z czego mam Cię rozpisać, jak mi co chwilę nicki zmieniasz? Wiesz jakie są zasady, wcześniej się to zgłasza, bo ja nie mam pojęcia, czy Ty jesteś aktywny czy nie. Przypominam ostatni raz bez ostrzeżenia, bo ogarniasz dobrze.
0 strzeżeń

@ INVISIBLE
Neło, hmm, co by tu o Tobie napisać. Jesteś aktywny, obowiązkowy czas na serwerze jest spełniony prawie dwukrotnie, więc pięknie. 
Dziękowałam Ci na priv, ale wypadałoby również i tu napisać, że bardzo przyczyniłeś się do dobra serwera swoją pomocą finansową. Dziękuję. 
Admin bardzo dobry, jedyne co mi się nie podoba i bardzo o tym wiesz, to te kłótnie na forum. Jednak cieszę się, że mnie posłuchałeś i zostałeś. 
0 ostrzeżeń

Neo.png.b4b905a5bbc072e060e5214898926aa1.png

@ Maszek
Z tygodnia niestety GT jest straszne, ale popatrzyłam również na wykres z miesiąca i jest bardzo ładne, więc zapewne tu Ci się tylko zdarzyło.
Prosiłabym o nadrobienie czasu albo zgłoszenie urlopu, jeśli nie masz czasu. Tym razem bez ostrzeżenia, bo wcześniej sporo siedziałeś oraz adminem również jesteś dobrym. 
0 ostrzeżeń

maszek.png.618e5be728f41fadbdd6a88537f87e28.png maszek2.png.d854f9da8edf35dbf0947ce2e258862a.png

@ Esperanto
Odkąd jesteś tu adminem, to Twoje GT jest przyjemne dla oka. Twoja aktywność jest bardzo dobra oraz wiesz, co do Ciebie należy. 
Tak jak się umawialiśmy admina zawieszam w czwartek, ale gdy wrócisz, to na pewno się dogadamy. 
0 ostrzeżeń

esperanto.png.66f853118d2fe0a131c44aee48f70ea0.png

@ Limitowana!
I przyszedł czas na Ciebie. Dołączyłaś do nas stosunkowo niedawno, a sprawujesz się bardzo dobrze - jeszcze nigdy nie widziałam, żeby admin nagrywał każdej osobie, którą sprawdza demo. Jestem pod wrażeniem. Doceniam starania, w znacznym stopniu poprawiłaś GT i dodatkowo jest jednym z najlepszych. Należy się pochwała, brawo.  
0 ostrzeżeń

limitowana.png.5ad5057545e4e570c9370d11ceab4324.png

@ Hindzia
Z wiadomych przyczyn Tobie nie będę rozpisywać, ale doceniam to, że gdy jest zgłoszenie, to reagujesz od razu. 

• Like 2
  • Dzięki 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...