Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Karcok

Nowy Smartphone

Polecane posty

Witam was.

Od jakiegoś czasu rozważam zakup nowego Smartphona.

Myślę nad Huawei P30 Pro link ----> https://www.otto.de/p/huawei-p30-pro-8-plus-256-gb-smartphone-16-43-cm-6-5-zoll-256-gb-speicherplatz-845800632/?variationId=845800633#variationId=845800633

Tak samo nad Huawei Mate 20 Pro link ----> https://www.otto.de/p/huawei-mate20-pro-smartphone-16-23-cm-6-3-zoll-128-gb-speicherplatz-40-mp-kamera-762492248/?variationId=762492309#variationId=762492309

Co sądzicie o tych telefonach?

Sam P30 Pro podobno jest nowym królem aparatów, na czym nie ukrywam, najbardziej mi zależy.

Co do Mate 20 Pro, podobno nadal jest to świetna maszyna.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś inne sugestie, jaki telefon może polecić. Prosiłbym o napisanie komentarza.

Nie wiem jak zachowują się te smartphony co podałeś, ale polecam ci to cudo -

https://www.otto.de/p/wiko-lenny-5-smartphone-14-5-cm-5-7-zoll-16-gb-speicherplatz-8-mp-kamera-696446331/?variationId=696446376#variationId=696446376

Ten telefon to prawdziwy król, jeżeli ktoś ukradł twój stary telefon. Zalety tego telefonu:

- Jest bardzo tani

- Bardzo wytrzymały nieraz rzuciłem nim w tablice na lekcji i nawet szkło nie pękło

Myślę, że moja opinia będzie bardzo pomocna. Pozdrawiam Here!

• Haha 1

10 minut temu, Skiper napisał:

Nie wiem jak zachowują się te smartphony co podałeś, ale polecam ci to cudo -

https://www.otto.de/p/wiko-lenny-5-smartphone-14-5-cm-5-7-zoll-16-gb-speicherplatz-8-mp-kamera-696446331/?variationId=696446376#variationId=696446376

Ten telefon to prawdziwy król, jeżeli ktoś ukradł twój stary telefon. Zalety tego telefonu:

- Jest bardzo tani

- Bardzo wytrzymały nieraz rzuciłem nim w tablice na lekcji i nawet szkło nie pękło

Myślę, że moja opinia będzie bardzo pomocna. Pozdrawiam Here!

Cudo? No tak, cudo dla gimnazjalisty, który nie patrzy na specyfikację telefonu, aparat 8 mpix, ram 1GB, wyświetlacz IPS, serio? XD

Wracając do tych wyżej wymienionych telefonów, Huawei Mate 20 jest sam w sobie dobry i zaspokoi Twoje potrzeby PS. Nie ma aż takiej wielkiej różnicy pomiędzy Huawei P30 Pro, szkoda przepłacać :>

• Dzięki 1

39 minut temu, badBobas. napisał:

Cudo? No tak, cudo dla gimnazjalisty, który nie patrzy na specyfikację telefonu, aparat 8 mpix, ram 1GB, wyświetlacz IPS, serio? XD

Wracając do tych wyżej wymienionych telefonów, Huawei Mate 20 jest sam w sobie dobry i zaspokoi Twoje potrzeby PS. Nie ma aż takiej wielkiej różnicy pomiędzy Huawei P30 Pro, szkoda przepłacać :>

IPS w tłumie ujdzie, ale 16 ROM'u, który skończy się po wrzuceniu paru apek i fotek to xDDDDDD

Xiaomi lepsze, bierz Mi 9 ;v

• Like 1

Jeśli zależy Ci na aparacie, to lepszy będzie jakiś kompakt a nie aparat w telefonie.

P30 jest przereklamowana i jest po prostu śmieszną odpowiedzią na galaxy s10 którego i tak niczym nie bije i zgadzam się z @ badBobas.- telefon nie ma nic do zaoferowania czego nie ma mate 20 - może po za pamięcią i wspomnianym aparatem, ale i tak robi super robotę i jest tańszy.

• Dzięki 1

@ czak @ badBobas. Cena nie gra kompletnie roli. Dla tego na to nawet nie patrzę, chodzi mi o to aby telefon miał najlepszy możliwy apart.

Dlatego pytam, nie znam się na tym za bardzo. P30 pro podobno ma najlepszy na rynku.

Zaś Mate 20 pro też ma świetny, dlatego nie wiem co.

Bierz P30 Pro, jak ktoś cię z nim zobaczy to będzie prosić o autograf 

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...