Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zawiszak?

Szybka Rekrutacja Na Admina

Polecane posty

Ze względu na mniejszą ilośc adminów otwieram szybką rekrutacje :) 

Nick:

Imię:

Link do GT: 

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer:

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID:

Czy posiadałeś już admina:

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Coś o sobie:

Admin przyjęty otrzymuje o nas zwykłego Vip,a

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:

Cytat

• Like 3
  • Uwielbiam 2

Dnia ‎31‎.‎03‎.‎2019 o 21:29, Zawiszak? napisał:

Nick: always cheater

Imię:Filip

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/always cheater/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :ponieważ, jest mało adminow gram tu bardzo dużo i jestem aktywny cały dzień

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID:STEAM_1:1:428000030

Czy posiadałeś już admina: tak nawet posiadam obecnie na innym serwerze mogę nawet podać na priv.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: nie

Coś o sobie: jestem spokojny nie wyzywam graczy, i potrafi odróżnić dobrego gracza od czitera.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: gram tu ponad rok i nie pamiętam jak tu trafiłem.

By  Gosia ?!,

Odrzucam, nie możesz mieć admina u nas i na innej sieci.

Nick: qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

Imię: Przemysław

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ jestem często na serwerze, zwłaszcza gdy nie ma nikogo z administracji a na serwerze są "odpały" Wystarczy spojrzeć jak dbam by ich nie było, w dziale zgłos czitera praktycznie każdego tematu jestem autorem. Męczy powoli zgłaszanie ciągle tego na forum gdy nie ma admina. Jestem w miarę aktywny i gram już sporo czasu na serwerze.

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: Posiadam, STEAM_0:1:203259302

Czy posiadałeś już admina: Pierwszy raz w wieku ok 13 lat, spory staż

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Coś o sobie:  Zapraszam na piwko, pogadamy i się dowiesz xd

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Wsiadłem do taksówki i poprosiłem o podwózkę na najlepszy serwer.
  • Like 3
By  Gosia ?!,

Przyjmuję, admina wczyta po zmianie mapy.

Nick: мαgι¢zиу ツ

Imię: Kamil

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/мαgι¢zиу ツ/145.239.20.86:27125/ (GT nadrobi się bardzo szybko)

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ często widać żę gracze łamią regulamin serwera i chcę pomóc w ogarnięciu serwera ;v

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:21992982

Czy posiadałeś już admina: Wielokrotnie posiadałem.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Nie.

Coś o sobie: Nazywam się Kamil mam 18 lat mieszkam w Warszawie, interesuję się sportem akutalnie trenuję piłkę nożną ale i też interesuję się grą Counter Strike.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Wchodząc na forum a na forum trafiłem przez kolegę.
  • Haha 1
By  Zawiszak?,

Niestety odrzucam słabe gt od dziś dopiero grasz jak nadrobisz gt napisz ponownie :) pozdrawiam

Nick:GraczNr1

Imię:Michał

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/GraczNr1/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Administratorem nie chce chce zostac adminem zeby pilnowac porządku na serwie

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:179033517

Czy posiadałeś już admina:Nie

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak

Coś o sobie:Jestem Michał i lubie grac w Cs

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:Znajomi 
  • Uwielbiam 3
By  Gosia ?!,

Nie wkręcaj lepiej, przyjmuję, choć swoje żarty zostaw dla siebie.

Nick: puma
Imię: Patryk
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/puma/145.239.20.86:27125/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Hmm. Tak jakos sie zlozylo, ze co chwile dostawalem propozycje na gre w cs'a. Wchodzilem tutaj na serwer i tak sie stalo, ze "zatesknilem" za tym co bylo wczesniej. Wam brakuje adminow, ja bylem dobrym adminem to czemu nie sprobowac?
Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:97339070
Czy posiadałeś już admina: Tak, wiele razy. Na tym dd2 tez posiadalem. +(Gosia mowila, ze udzieli prywatnych lekcji) 
Coś o sobie: Nazywam sie Patryk, mam 19 lat. Lubie czasami pyknac sobie w giereczki i takie tam. Nie lubie o sobie duzo mowic, kto mnie zna ten wie cos o mnie. :>
W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Dolaczyliscie do sieci Katujemy gdzie juz troche na niej przesiadywalem. Zobaczylem nowy serwer wiec wszedlem. :D Zastalem zajebista ekipe i postanowilem na  nim troche pograc, a gram do tej pory. 

• Haha 1
  • Uwielbiam 4
By  Gosia ?!,

Przyjęty

Nick: мαgι¢zиу ツ

Imię: Kamil

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/мαgι¢zиу ツ/145.239.20.86:27125/ (GT nadrobi się bardzo szybko)

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Tak jak wspominałem czasami admina na serwerze nie ma a gracze łamią regulamin serwerka ;x

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:21992982

Czy posiadałeś już admina: Dużo razy posiadałem takową funkcję.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Nie.

Coś o sobie: Nazywam się Kamil mam 18 lat mieszkam w Warszawie, interesuję się sportem akutalnie trenuję piłkę nożną ale i też interesuję się grą Counter Strike. Swoją przygodę
Z Counter Strike zacząłem w 2014 roku na Non Steam'a dobrze mi szło lecz przerwy zrobiły ze mnie tzw. bota.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Przez Forum.

Podanie napisałem za zgodą @ Gosia ?!

• Like 2
By  Gosia ?!,

Przyjmuję, poza tym bardzo ładne GT

Nick: gandziarz

Imię: Michal

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/gandziarz/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: To proste, by wspierać serwer i graczy w wspólnej miłej rozgrywce, oraz trzymać porządek i dbać o uczciwość. 

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:437258

Czy posiadałeś już admina: Posiadałem wiele razy admina jak i kiedyś prowadziłem małą swoją sieć. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

Coś o sobie: Interesuję się głównie elektryka, lubię również informatykę - trochę się bawiłem kiedyś w budowanie stron internetowych no i hobbystycznie zajmuje się grafiką komputerową.
 Jeszcze lubię łowić rybki. :D

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Przez znajomych. 

https://www.gametracker.com/player/gandziarz/145.239.20.86:27125/

• Like 3
By  Gosia ?!,

Przyjęty

Nick: BoBo

Imię: Michał

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/BoBO/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ trzeba pilnować porządku i uczciwości na serwerze :D 

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:151450060  

Czy posiadałeś już admina:Tak

Coś o sobie: Interesuję się głównie piłką nożną, grami komputerowymi i coś tam informatyką :D

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Przez Gosię ;3 :D 
  • Like 1
By  Gosia ?!,

Przyjęty, zgłoś się do mnie na priv

Nick:elwis1916

Imię:Adrian

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/elwis1916/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Pomóc Administracji żeby był spokój na serwerze.

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Na obecna chwilę to prawie cały dzień

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:454125787

Czy posiadałeś już admina: TAK i to własnie na tym serwerze :)

Czy posiadasz sprawny mikrofon:TAK

Coś o sobie: Ciężko coś osobie powiedzieć :)

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Nie Pamiętam już jak tu trafiłem :)
  • Like 5
  • Haha 1
  • Wow 1
By  Zawiszak?,

Odrzucam dopiero co zaczełeś grać nadrób GT i zapraszam ponownie :)

Nick: Kubuśśśśśśśśśśśśś

Imię: Kuba

Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/Kubuśśśśśśśśśśśśś/145.239.20.86:27125/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: hmm szybka rekrutacja jest kiedyś byłem tutaj adminem i chciałbym wrócić może się uda

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: hmm od 10 rano do 16 czyli tak z 6h dziennie jak dam radę 

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:441970152

Czy posiadałeś już admina: Tak posiadałem tutaj na serwerze admina już i myślę że dobrze sprawowałem tą funkcję 

Coś o sobie: Hmm Kuba lat 17 prawie (18) :D Interesuję się piłką nożną,piłką ręczną i cs 1.6. Mieszkam Okolice Szczecina dokładniej Nowogard zachodniopomorskie.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Hmm no kiedyś tu grałem więc chciałbym wrócić i może się uda :) 
  • Like 3
  • Wow 1
  • Uwielbiam 1
By  Gosia ?!,

Przyjmuję, przyda się nam ktoś kto będzie tak długo na serwerze.

Nick: Kacperek `

Imię: Kacper 

Link do GT: [LINK] (GT nadrobię jeszcze w następnym tygodniu)

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: W cs 1.6 nie chwaląc się gram już około 11-13 lat ciężko powiedzieć. Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze i będę raczej spędzał na nim dość dużo czasu :D

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Teraz 3-4h dziennie (czasami jak mam wizytę u lekarza nie ma mnie cały dzień ponieważ muszę jeździć dość daleko), na wakacjach 1-2 (spowodowane będzie to pracą)

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:198150985

Czy posiadałeś już admina: Tak, nawet miałem okazje być opiekunem serwera :) 

Coś o sobie: Jestem Kacper mam 17 lat w listopadzie 18. Interesuje się footballem amerykańskim, mma (kiedyś oba te sporty trenowałem), mam teraz małe problemy zdrowotne cały czas są to powikłania po wypadku motocyklowym oraz drobne problemy ze wzrokiem co czasami utrudnia mi grę ale się nie poddaję! (Moje stare podanie na dd2 można zaleźć w archiwum z 2018 ;3

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Powrót po czasie :D

• Like 2
  • Przykro mi 1
By  Zawiszak?,

Przyjmę na okres próbny zobaczymy twoje gt w okresie próbnym jeżeli będzie ok zostaniesz nadal adminem odezwij się na steam

Nick: cs go vs cs 1 6

Imię: Alex

Link do GT  :  (GT nadrobię jeszcze w następnym tygodniu)

Dlaczego chiałbyś być administratorem Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na Serwerze

Ile  jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Teraz 3-4h

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:00:222086338

Czy posiadałeś już admina: Nie

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Nie

Coś O Sobie: Jestem Alex Gram Czasami W Piłkę Nożną Gram W klubie znam wielu piłkarzy

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Znajomy Podesłał I Ten Serwer Mi Się Spodobał :D

• Haha 2
By  Zawiszak?,

Odrzucam z miejsca twoje zachowanie jest praktycznie nijakie z tego co widzę w amxbansie tak że "Zapomij o Adminie"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...