Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Krzys

Skarga dejv

Polecane posty

Nick oskarżyciela: Krzys
Nick oskarżonego: dejv
IP lub SID oskarżonego: brak
Przebieg sytuacji: 

Odniesienie do sytuacji z tematu 

2.4 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 1440min ),

Wracając do poprzedniej Twojej wypowiedzi "Prowokujesz mnie od dluzszego czasu" więc konkretnie co robie prosze napisz mi to skoro już mi coś zarzucasz.
Jest WYRAŻNIE napisane Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min
Więc generalnie miałes do wyboru 
10min->30min->1godzina->2godziny 
Ale generalnie fakt ,ze OD DŁUŻSZEGO CZASU SIE PROWOKUJE jest wystarczający do tego aby jednak dac mi tego muta na 1 dzień czyż nie ? 
Upomnienie ,zastosowałeś takie coś ? 
Poniżej zostawiam filmik z rundy w której w ogóle jakakolwiek dyskusja się zaczęła.
Czy Ty swoim językiem zachowałeś się jak osoba godna do naśladowania ,nie.
Celowo zostawiłem swoją obelgę na samym początku dla wglądu ,ze jestem świadomy tego co mówię ,poniższa sytuacja w moim mniemaniu nie jest równowartością muta na 24h. 
Zostawiam do wglądu ,a Ty dejv jak masz jakies problemy w swoim życiu to najpierw ogarnij je ,a później wyrzywaj się na kimkolwiek.
Od momentu otrzymania od Ciebie bana za multi-hacka sadzisz się do mnie niewiadomo z jakiego powodu.
Przytoczę Ci jeszcze poprawną definicję bycia adminem
Admin - osoba potrafiąca OBIEKTYWNIE spojrzeć na sytuacje i w odniesieniu do niej wyciągnąć konkretne konsekwencje.  

Dowody:

• Like 2
  • Haha 2

Oho kolejny temacik.... uparty jak osiol...

-Pierwsze 10 sec filmiku" spierdalaj robson"

-pare chwil pozniej przyznanie sie do trolowania (skakanie po glowie) byl kick

-nastepnie prowokacja nie po raz pierwszy z twojej strony oraz mut na 1 dzien (uwzglednilem ilosc starszych mutow) 

Mam juz Cie dosyc na serwerze bo uwazasz sie za Bog wie kogo... totalne brak kultury i tylko czeka az ktos bedzia mial gorszy dzien! Nwm czy masz jakis gorszy okres w zyciu (jakies 12 miesiecy) czy po prostu jestes jakis.. sami sobie dokonczcie.

likt to tematu ktory byl juz zamkniety

• Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1

"Nie zapomnij o !rs, bo masz 0/1" O tym nie raczyłeś wspomnieć. Prowokacja w jakimś stopniu to jest.

Jedyne co słyszę na demku, to tylko i wyłącznie nieustanne prowokacje, z twojej strony do dejva. "Poskakać ci na głowie" itp. 

Nie posiadasz 1 mute na swoim koncie, a ponad 20. A do tego trzeba mieć już wrodzony talent. Z czego parę tych mute, jest ode mnie, więc coś musi być na rzeczy.

@ KrzysDobrze wiesz że do ciebie nic nie mam, ja mam z tobą w porządku relacje, lecz popraw zachowanie, bo następny taki numer i osobiście przedłużę mute do 7 dni.

Też nie jesteś bez winy

Teksty takie od admina też nie są na miejscu "Jak ci się nie podoba Krzysiu, to wypierdalaj z serwera" Coś na temat kultury osobistej wam mówiłem na zebraniu!

I nie interesuję mnie, czy to było powiedziane w emocjach, czy też nie.

Admin upomnienie za brak kultury.

Co do @ Krzys. Mute zostaje, następne takie akcję, będą surowiej traktowane.

• Like 4
  • Uwielbiam 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...