Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

czak

Czakusiowo

Polecane posty

Trochę kradzionych, trochę własnych

jpg-katy-gif.jpg.18b176a3e08e46aa8f4a247007f8bc87.jpgjpg-katy-gif.gif.cfb71802e6769bc0cd7f54a9faacdf99.gif

global-elite.png.e5235da993df73a01cdf68f426c86c94.png

czak-sig.png.58fcdc8d5f61eb0b431ce4ee6d4cd950.png

dominik-sig.png.a1510da983333a5d86b65422d2557eaf.png

animal.png.7a226a63fed754595ea17c96c4e8d71a.png

awika-png.png.81237ab28156f3179df3ae8594172598.png

axa-sig.png.9118988c360a993b1b0c0841f5d134c5.png

ptychu-venom.jpg.f3bc1fc3346b9a402045900b45d2516d.jpg

zjem_sygna.jpg.4091de78ca6968e6d4cab02996ef658c.jpg

banery_katujemya.jpg.f4c9963ba252f16d4ae179a5cb1a7253.jpg

ikony.thumb.jpg.6a6f992509571a3cd6fd7463542add3c.jpg

czak-logoa.gif.92ecc16217b46a87eaa47fa800ec41ce.gif

Widzę, że i tak dużo po usuwałem z komputera. Życie. :v

Edit:// prac z pracy nie pokazuje, bo to tylko forum tylko. :D

Edit://2 @ Karcok jak masz ps'a to nie ma problemu. ;)

• Like 3
  • Wow 1
  • Uwielbiam 13

Najlepszy grafik :loffki:

• Wow 1

Mogę się uczyć u mistrza?

• Uwielbiam 1
By Awika.,

Najpierw ja, musisz poczekać. ^^

Kozak prace

• Like 1

Prace kozak, jest potencjał :serduszko:

• Uwielbiam 1
By Awika.,

Potencjał? Jak to profesjonalista jest!

sztosik prace, niedlugo napisze zlecenie to mam nadzieje, ze pokazesz w nim skillsa :D  

• Like 1

Jedyne co dodajesz to tekst do renderów, popracuj trochę twoje prace są na poziomie podstawowym przy obsłudze ps 
153-1537156_banner-black-and-white-libra
Proszę tutaj nawet ten twój teemo z którego jesteś tak dumny. Wiesz podpisywanie się i mówienie że praca jest własna przy używaniu kogoś, plus nie dodawaniu do niej nic swojego poza tekstem to nie jest grafika :D Tło jakbym poszukał to też bym znalazł więc bez obaw.
Nie staraj robić z siebie grafika którym nie jesteś, popracuj nad pracami używając dodatkowych opcji niż tylko dodawanie czcionki do obrazka pobranego z neta.
Pamiętaj że grafika ma być prosta i przyjemna a nie nałożone milion warstw które tylko mają zaszkodzić pracy, widać ktoś tutaj przespał ostatnie trendy i nie ma pojęcia o tym jak wygląda aktualny rynek graficzny i co jest na topie. Szkoda może kiedyś osiągniesz próg początkującego grafika który nie ogranicza się do jednego stylu. 

• Haha 1
  • Wow 1
By mayor,

Na samej górze jest napisane "Trochę kradzionych, trochę własnych", ważne są starania a nie trendy graficzne czy cokolwiek innego. Grafikiem również się nie nazwał więc te podteksty zbędne. Ostatecznie popracuj trochę nad układaniem tej krytyki bo niektóre rzeczy ja osobiście bym odebrał jako obrazę, ale że gościu którego krytykujesz to opanowany chłop to pewnie mu to lata. Pozdrawiam ^^

By Karcok,

XDDDD the dark. chyba cię wystarczająco podsumował XDD

Tym postem tylko uświadomiłeś mnie w tym, że jesteś kolejnym gimbo trollem, który bardzo niskim poziomem swoich prac faktycznie zatrzymał się tylko na gradientach na zdjęciach i tekście na nich. Poczytaj czym są rendery i jak je się wykorzystuje w sygnaturach, nie podpisuje się pod wykonaniem - RENDERÓW, tylko całej grafiki - źródła mogę ci podać, bo tak robią GRAFICY KTÓRZY NIMI NIE SĄ.

6 godzin temu, Covven napisał:

Pamiętaj że grafika ma być prosta i przyjemna a nie nałożone milion warstw które tylko mają zaszkodzić pracy

Tu masz pracę na 'milionie' warstw, które tylko szkodzą i zamknij już proszę mordę.

6 godzin temu, Covven napisał:

widać ktoś tutaj przespał ostatnie trendy i nie ma pojęcia o tym jak wygląda aktualny rynek graficzny i co jest na topie. Szkoda może kiedyś osiągniesz próg początkującego grafika który nie ogranicza się do jednego stylu. 

Wiem czym jest material design, flat design, asymetric design, otwarta kompozycja, gradient design itp. - to wszystko dotyczy projektowania stron, plaktów, ulotek, których wykonałem już trochę przez okres ostatnich 5 lat, ale nie mam zamiaru się nimi chwalić na forum, bo to forum i nie muszę nic udowadniać, gimbo trollku, a sygnatury będę robił tak, jak mi się podoba, bo robienie sygnatur we flacie, to raczej niewypał na poziomie twoich prac.

A teraz idź poproś mamę o śniadanie i do szkoły. Pis joł.

• Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1

Zamykam bo źle się to skończy, mi się prace osobiście podobają i na pewno niebawem po jakoś się odezwę. 

• Like 2

No hej. Tapjeta z nuduf. :v

OmkEd3o.jpg

• Like 3
  • Uwielbiam 4

Dnia 30.01.2019 o 22:40, Covven napisał:

Jedyne co dodajesz to tekst do renderów, popracuj trochę twoje prace są na poziomie podstawowym przy obsłudze ps 
153-1537156_banner-black-and-white-libra
Proszę tutaj nawet ten twój teemo z którego jesteś tak dumny. Wiesz podpisywanie się i mówienie że praca jest własna przy używaniu kogoś, plus nie dodawaniu do niej nic swojego poza tekstem to nie jest grafika :D Tło jakbym poszukał to też bym znalazł więc bez obaw.
Nie staraj robić z siebie grafika którym nie jesteś, popracuj nad pracami używając dodatkowych opcji niż tylko dodawanie czcionki do obrazka pobranego z neta.
Pamiętaj że grafika ma być prosta i przyjemna a nie nałożone milion warstw które tylko mają zaszkodzić pracy, widać ktoś tutaj przespał ostatnie trendy i nie ma pojęcia o tym jak wygląda aktualny rynek graficzny i co jest na topie. Szkoda może kiedyś osiągniesz próg początkującego grafika który nie ogranicza się do jednego stylu. 

Pogadamy jak ty sam coś zrobisz, poza tym np ja więcej niż napis do pracy nie chciałem 

Jak dla mnie pracę są miodzio ^^ 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...