Witam was wszystkich bardzo serdecznie, mam zamiar wam ogłosić coś co planowałem od dłuższego czasu. Mianowicie filmik który będzie promował naszą całe nasze forum, jak i serwery. Działa to w następujący sposób, ja sklejam wszystkie wasze nadesłane akcje, nie ma konkretnego kryterium jakie to mają być akcje, mogą to być zarówno śmieszne, jak i jakieś "Pro playerowe", każdy ma swoje pole do popisu. Wszystkie akcję możecie podsyłać mi pod moim postem, w tym temacie. Tylko w ramach ułatwienia mi roboty, prosiłbym o to, aby wszystkie te akcje były już gotowe nagrane. Np. Schowany hud i inne pierdoły, aby po prostu całość była schludna i nagrana dobrze. Wiadomo jak ktoś nie ma komputera do tego, to nie musi koniecznie tego ogarniać, może również mi wysłać demko w stanie surowym, jedynie podać szczegóły dotyczące danej akcji itp. Prosiłbym też o to aby każdy Właściciel, danego serwera wyraził swoją opinie na ten temat, oraz wyraził zgodę, abym potem nie było jakiś pomówień, że robię coś za kogoś plecami :)   @ Dudnes @ Gosia ?! @ Zawiszak? @ SztangaBicepS @ badBobas. @ BlaDy* @ Skiper Prosiłbym o wyrażenie zgody, byłoby mi niezmiernie miło.
    • Uwielbiam
    • Haha
    • Like
    12