Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Karcok

Archiwum Promocja sieci - Film Promujący

Polecane posty

Witam was wszystkich bardzo serdecznie,

mam zamiar wam ogłosić coś co planowałem od dłuższego czasu.

Mianowicie filmik który będzie promował naszą całe nasze forum, jak i serwery.

Działa to w następujący sposób, ja sklejam wszystkie wasze nadesłane akcje, nie ma konkretnego kryterium jakie to mają być akcje, mogą to być zarówno śmieszne, jak i jakieś "Pro playerowe", każdy ma swoje pole do popisu.

Wszystkie akcję możecie podsyłać mi pod moim postem, w tym temacie.

Tylko w ramach ułatwienia mi roboty, prosiłbym o to, aby wszystkie te akcje były już gotowe nagrane.

Np. Schowany hud i inne pierdoły, aby po prostu całość była schludna i nagrana dobrze.

Wiadomo jak ktoś nie ma komputera do tego, to nie musi koniecznie tego ogarniać, może również mi wysłać demko w stanie surowym, jedynie podać szczegóły dotyczące danej akcji itp.

Prosiłbym też o to aby każdy Właściciel, danego serwera wyraził swoją opinie na ten temat, oraz wyraził zgodę, abym potem nie było jakiś pomówień, że robię coś za kogoś plecami :)

@ Dudnes @ Gosia ?! @ Zawiszak? @ SztangaBicepS @ badBobas.serduszko.gif @ BlaDy* @ Skiper Prosiłbym o wyrażenie zgody, byłoby mi niezmiernie miło.

• Like 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 7

Z DD2 masz pozwolenie, świetna sprawa. Sama dorzucę jakąś cegiełkę, jak trafi się coś dobrego. 

• Uwielbiam 1

Rozmawialiśmy już na ten temat i jestem za, nawet mam już kilka ciekawych demek :default_happy:

• Uwielbiam 1

Podeśle Ci moje wczorajsze wejście smoka, jak to nazwał @ frz na mm'ku. XD

@ `Silence. jak to? XD

@ `Silence. widziałaś "wejście smoka"? xD

• Uwielbiam 1
By Awika.,

Śmiesznie się na Was wczoraj patrzało XD

By Awika.,

Na twitch'u jakiś ziomek, z którym graliście prowadził live'a XDDD

Zgadzam się.

• Uwielbiam 1

@ SztangaBicepS Zgodę od każdego właściciela będę przyjmował tylko do czwartku, po upływie tego dnia, zaczynam pracę i nie zamierzam potem skuli innego właściciela czegoś zmieniać.

Prace na filmem lecą pełną parą, co nie zmienia faktu, że nadal prosiłbym o jakieś ciekawe akcje z waszych serwerów, bo najzwyczajniej w świecie nie mam co wstawić do poszczególnych serwerów.

@ SztangaBicepS - Nie mogę wejść na JB żeby samemu coś nagrać, nie wiem czemu, później dokładnie opiszę mój problem. Jakby udało ci się podesłać mi jakieś śmieszny, bądź ciekawe akcje, byłbym naprawdę wdzięczny i ułatwiłoby mi to w znaczący sposób pracę.

@ Gosia ?! - Filmik który nagrałem, był nagrany pralką chyba, dlatego też musiałem go usunąć, bo wstyd takie coś wstawić, nie mam tego demka już. Jak również miałabyś coś ciekawego, śmiało pisz

@ happy. @ martini @ mayor @ Petrektt @ Skiper @ BoykaV8T @ Kinga ™ @ Elpablo @ Skroot @ sad. - Od was również prosiłbym o jakieś ciekawe akcje, z waszych serwerów.

@ Dudnes - Mogę to z ręką na sercu powiedzieć, że jak narazie to jest to jedna z nielicznych osób, co dała znaczący wkład do filmu

Taki mały zrzut ekranu, jak to wygląda na razie.

1248851750_Beztytuu.thumb.png.9e7ea7875a8acc1ae36292ad5aa10502.png

• Like 2
  • Zły 1
  • Uwielbiam 5

Jak będziemy mieli filmik to wyślę na priv. Jakieś akcje będą nagrywane jak nie z demek to z normalnej gry

• Like 1

Bite +2 Tygodnie pracy non-stop przy tym filmie, który trwa lekko ponad 4 minuty.

Po robocie, czas na robotę drugą -> Open Sony Vegas Pro -> Cel: Zrobić parę dodatkowych akcji, kończy się na tym że siedzę po 4h dziennie i tak przez 2 tygodnie

Filmik skończony, nie było to nic łatwego, biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie nie trwało robienie tego filmiku, lecz trzeba było większości akcji samemu nagrać.

Zaraz się odniosę również do podziękowań, lecz najpierw planuję tylko z góry poinformować że postanowiłem razem z @ Dudnes że w tym filmie promocyjnym, jednak nie znajdą się wasze akcje. Mijało by się to z celem, ponieważ ten film, ma pokazać naszą sieć, a nie wasze akcje. Z racji tego, z czasem również powstanie obszerny materiał z waszymi akcjami itp. Dlatego też możecie mi nadal wysyłać akcję na PW (Forum)

Chciałem serdecznie podziękować

@ Petrektt Za podesłanie paru ciekawych akcji z serwera

@ mayor Za Pomoc, co można by dodać lub też zmienić w filmie

@ Dudnes Tak samo jak petrektt, za podesłanie akcji

@ sad. Za opinie o filmie i powiedzenie, co by tu można jeszcze zmienić

@ Vasti Za podesłanie akcji

@ czak Wielkie podziękowania dla tego pana, ponieważ zrobił on grafikę do filmu. :serduszko:

@ frz Za podpowiedź w kwestii filmu, co mogę dodać aby film był lepszy

Oraz wszystkim innym za wykazanie chęci pomocy :serduszko:

@ shokuŚ @ Gosia ?! @ SztangaBicepS @ martini @ happy.  oraz całej reszcie

Chciałbym przeprosić fanów CS 1.6, jeżeli w tym filmie, znajdzie się za mało akcji z waszych serwerów, lecz najzwyczajniej w świecie, nie znam się na CS 1.6, dodatkowo miałem mega duże problemy z nagrywaniem tej gry, Nvidia ShadowPlay odmawiała posłuszeństwa i nie chciała współpracować z CS 1.6.

Tak jak wspomniałem, film został ukończony, jest aktualnie w trakcie renderu (1440p 60fps).

Być może dokonam jeszcze paru drobnych zmian, w kwestii kolorystyki itp.

Premiera filmu odbędzie się w piątek o godzinie 13:00

P.S Nigdy więcej czegoś takiego nie robię.........

Bez tytułu.png

• Like 2
  • Uwielbiam 10

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...