Jump to content

Zgłaszanie nieobecności

Recommended Posts

Witam wszystkim bardzo serdecznie,

w tym temacie będziemy zgłaszać pokrótce swoje nieobecności.

Nie jest to, to samo co "Nieobecności" na forum, ponieważ chodzi tu oczywiście o serwer.

Wzór:

Nick:

Powód:

Data (Od - Do):

• Like 1

Nick: RobGoD

Powód: Zmiana pracy, bardzo duży natłok nauki plus kupno samochodu..

Data (Od - Do): Myślę , że około 2tygodni maksymalnie.

Postaram się wyrobić minimum godzinowa Ale nie obiecuje, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło nowi admini moga sie wykazac 😎

Nick:S0u

Powód: zmiana pracy, przeprowadzka, brak stałego łączą internetowego, ale myślę że w max 2 tygodnie wszystko ogarnę,  jednakże  postaram się wbijać na serwer chociaż na chwilę. 

Data (Od - Do): 01.04-16.04 

Pozdrawiam serdecznie. 

• Super 1

Nick: clixxu.

Powód: Matura ♥ EDIT: Brak czasu i święta 

Data (Od - Do): od 26 kwietnia do około 23 maja, jak coś się skróci lub przedłuży dam znać ;) EDIT: Również brak obecności w terminie 20.04 - 23.04

Edited by CLIXXU
Dopiska o drugiej nieobecności (see edit history)
  • Like 1
  • Super 1

Nick: avix 

Powód: Szkoła, jako iż w mojej szkole 3 czerwca są wystawiane oceny muszę poprawić kilka z nich, do końca tygodnia okaże się w jakiej jestem sytuacji. Jeśli wszytko ładnie pójdzie to od nowego tygodnia jestem spowrotem, w najgorszym wypadku usłyszymy się dopiero w czerwcu. 

Data (Od - Do): 13.05-19.05 (jeśli coś się zmieni dam znać w edicie) 

Edit większość poprawiłem zostały 2 oceny dlatego raczej w tym tygodniu będzie lepiej jeśli chodzi o aktywność. 

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...