Jump to content

Skarga :P

Recommended Posts

Nie widzę działu i wzoru więc dam swój :P

Nick: @ ESL

Oskarżony: @ Erykos 

Godzina: Coś 23:30 mniej więcej.

Opis: Siedzę sobie na Ts3 a admin, którego ranga troszeczkę ponosi i myśli, że może dużo kickuje i banuje bez powodu. Na początku miałem ustawiony taki: <23:10:12> Teraz jesteś znany jako "Gosia To Patol KOCHAM JĄ!" ale Gosia nie miała z tym problemu nie przeszkadzało jej to, tak to by mi powiedziała zmień to. Wbił admin Eryk dostalem kick rozumiem, druga sytuacja też byla zmieniłem ten nick ale była następna i ustawiłem nick taki: <23:27:17> Teraz jesteś znany jako "Gosia to moja żona ! Love mis" po czym dostałem następnego kicka? <23:28:46> Zostałeś wykopany z serwera przez "Erykos" (zmien nick kórwa). Wszedł Weak na kanał zaczęło się tłumaczenie, że Gosia jest jego? od kiedy, bo nie słyszałem, że Gosia jest zajęta :)   Darmowe kicki mam zbierać? bo admin nie dorósł do swojej posady? proszę o zajęcie się tą sytuacją, bo to co on reprezentuje jest śmieszne :P

• Haha 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...