Jump to content

Konkurs świąteczny

Recommended Posts

Witam z racji, że zbliżają się święta, może zorganizować jakiś fajny konkursie związany ze świętami, np moje święta z katujemy lub jakiś wierszyk, praca narysowana czy też zrobiona w paincie, co o tym myślicie? No i nagrody oczywiście do ustalenia, ale to już kwestia dla administracji bo ja mam niestety za mało czasu na zorganizowanie takiego konkursu, tylko wyszedłem z propozycją, pozdro 666

@ Jeanette vi Rey to może nie organizować nic , zero konkursów , zero jakiejkolwiek rozrywki na forum , tylko pisanie na SB "ile to ja wczoraj wypiłem/am itd" to już jest na poziomie gimnazjum :)

Edit2 @ Jeanette vi Rey to tylko propozycja , na większości forum na jakich byłem do tej pory tak właśnie wyglądały takie konkursy , a Ty jak masz jakiś inny lepszy pomysł to przecież możesz napisać , można też zrobić konkurs , żeby napisać świąteczną piosenkę , ale myślę że mało kto się tego podejmie :) Poza tym nie chciałem nikogo zablokować we wzięciu udziału w konkursie bo może ktoś jest mega uzdolniony plastycznie i czuje się w tym najmocniejszy to chętnie weźmie udział w takim konkursie :)

@drenn niby spoko opcja z tą choinka, ale zbyt bardzo się nie napracujesz przy tym, zdjęcie pozatym może być kogoś innego jak mi udowodnisz że to nie moja choinka w moim domu a u mojego Ziomka itp? 

• Like 2
  • Uwielbiam 1

Konkurs myślę, że jest dobrym pomysłem który może zachęcić ludzi do odwiedzania forum. Same pomysły dotyczące obrazka czy też wierszu nie są złe, ale można pomyśleć nad bardziej kreatywniejszymi zadaniami. :default_dry:

Jeśli chodzi o konkurs to jestem na Tak.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...