Jump to content

Konkurs świąteczny

Recommended Posts

Witam z racji, że zbliżają się święta, może zorganizować jakiś fajny konkursie związany ze świętami, np moje święta z katujemy lub jakiś wierszyk, praca narysowana czy też zrobiona w paincie, co o tym myślicie? No i nagrody oczywiście do ustalenia, ale to już kwestia dla administracji bo ja mam niestety za mało czasu na zorganizowanie takiego konkursu, tylko wyszedłem z propozycją, pozdro 666

 

@ Jeanette vi Rey to może nie organizować nic , zero konkursów , zero jakiejkolwiek rozrywki na forum , tylko pisanie na SB "ile to ja wczoraj wypiłem/am itd" to już jest na poziomie gimnazjum :)

Edit2 @ Jeanette vi Rey to tylko propozycja , na większości forum na jakich byłem do tej pory tak właśnie wyglądały takie konkursy , a Ty jak masz jakiś inny lepszy pomysł to przecież możesz napisać , można też zrobić konkurs , żeby napisać świąteczną piosenkę , ale myślę że mało kto się tego podejmie :) Poza tym nie chciałem nikogo zablokować we wzięciu udziału w konkursie bo może ktoś jest mega uzdolniony plastycznie i czuje się w tym najmocniejszy to chętnie weźmie udział w takim konkursie :)

 

@drenn niby spoko opcja z tą choinka, ale zbyt bardzo się nie napracujesz przy tym, zdjęcie pozatym może być kogoś innego jak mi udowodnisz że to nie moja choinka w moim domu a u mojego Ziomka itp? 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs myślę, że jest dobrym pomysłem który może zachęcić ludzi do odwiedzania forum. Same pomysły dotyczące obrazka czy też wierszu nie są złe, ale można pomyśleć nad bardziej kreatywniejszymi zadaniami. :default_dry:

 

Jeśli chodzi o konkurs to jestem na Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...