Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Bartek.

Który to juz raz??!! ALOHA

Polecane posty

Dięki martini że zgłosiłeś swoją kandydaturę zeby za mnie sie przywitać ale sam to zroie xd A więc siemaneczo wszystkim, Ci którzy mnie znaja to poznawać nie muszą, a Ci którzy jeszcze mnie nie poznali to niech pznają. Dawno mnie tu nie było jakiś rok przerwy był ale ile można, czas wracać na stare wysypisko XD. Wracają serwery wrcam i ja. Z tej strony Bartłomiej "Wiśnia" Wiśniewski znany pod nickiem Pan Bartek (wcześniej Emrah) stary koń staregoo CSGO DD2 jak i były admin. Jestem z woj. zachodniopomorskiego więc jakby ktoś chciał wyskoczyć na jedno, dwa kieliszki bądź literek wódzitsu to wstyd odmówić.  Lat mam dawjścia więc jedną nogą w grobie :D Były uczeń akatualnie zawód alkoholik, wyżeracz wszystkiego co w lodówce ale spokojnie praca jest. Przyszły biedny student UG. Staram się być sympatyczny choć czasami są chwile słabości... Rozgadany jak zawsze choć po tym poście pewnie nie będzie tego widać. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje to służe pomocą (nie, nie pożyczę Ci stówki na procent xd) . Nie ma co więcej pisać tylko sie przekonać więc: 

Znajdziecie mnie na serwerach CSGO ONLY MIRAGE oraz ARENA 1 VS 1

Pozdrawaiam i do zobaczenia na serwerach. Bye :*

No w końcu, już myślałem, że się rozmyśliłeś. 

Podać Ci ten nr konta? 

czesc

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...