Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Smok

Smok

Polecane posty

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich, którzy będą tu uczestniczyć. Nigdy nie byłem dobry w opisywaniu siebie sądzę, iż owe zadanie należy do osób trzecich. 

Nazywam się Robert, Smok, Smoku, jak kto woli, mam 24 lata. Jestem asertyeny, opanowany, sprawiedliwy, żartobliwy  ale nie przedłużając, 

Moja przygoda z CS:GO rozpoczęła się na przełomie 2013/2014 roku. Nigdy wcześniej nie styczności z CS online co najwyżej boty, byłem w tamtym czasie mając na myśli czasy legendarnego już CS 1.6,  byłem wtedy zajarany czasami II WŚ co zostało mi w do teraz i jest to jedno z moich zainteresowań jak i również ogólne pojęcie historii. W tamtych czasach grało się w gry pokroju Call od Duty, Medal od Honor, Company od Heroes. Niestety okres mody gier na II WŚ przeminął więc trzeba było chcąc nie chcąc wejść  w ten "Modern Warfare" i tak się właśnie zaczęło CoD 4 następnie seria Battlefield przy czym największą uwagę przykuł Bad Company 2 ale największą  Battlefield 3 gdzie podejrzewam przegrane około 5000h. Poznałem w nim magie, że tak to ujmę "Ekipy" oraz zgrania, współpracy między graczami tworzącymi drużyny poszedłem owym tropem, więc nastąpiła  przesiadka na CS:GO bo czemu nie?. Przecież wszyscy znajomi teraz w to grają, spróbuję swoich sił i ja. Dziś mamy rok 2018 mam przegrane około 3000 godzin jednak ta gra cały czas się zmienia czasem na lepsze, niestety większości na gorsze moim zdaniem. Z racji, że chciałem trochę przyskillować wpadłem na pomysł arenek, i tak oto znalazłem się tutaj definitywnie przywiódł tu mnie klimat i sposób zachowania ludzi zarządzających serwerem. Staram grać tak często jak tylko mi na to pozwala życie każdy wie praca, życie osobiste, obowiązki. Planuje aktywnie uczestniczyć w życiu serwera jak i forum i mam nadzieję, że mi się to uda piona mordeczki i do zobaczenia na serwach.

• Like 1

Yo

:witaj:

Medal of honor, to była giera :default_happy:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...