Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Podanie IMean

IMean
 Share

Recommended Posts

Imię : Nazywam się Patryk.

Staż na forum : Na forum zarejestrowałem się 15 sierpnia tego roku.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Na forum dziennie mogę poświęcić około 3.5 godziny.

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 10/10

Dlaczego ty? :  Biorę aktywny oraz czynny udział w życiu forum, codziennie przeglądam je kilkukrotnie odpowiadając na każdy możliwy temat. Znam oraz przestrzegam regulamin forum. Wiem z czym wiążę się bycie moderatorem i myślę, że bym sobie poradził na tym stanowisku. Jestem osobą kulturalną, spokojną oraz pomocną. Sądzę, że te cechy mogą pozytywnie skutkować podczas pełnienia roli moderatora. 

Znajomość IPS [0/10] : Swoją znajomość IPS oceniam na 5/10, nie ukrywam, iż przydałoby mi się jakieś szkolenie.

Zapoznałeś się z regulaminami?: Tak, zapoznałem się z regulaminami.

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak, zapoznałem się z wymaganiami.

• Haha 1

po pierwsze, kto Ty jesteś?

na forum się nie udzielasz, nie ma Cię, a przynajmniej ja nie widzę żadnej znaczącej aktywności

Twój "aktywny oraz czynny udział w życiu forum", ogranicza się do przywitań, plebiscytów oraz przywitań, raz na parę dni widzę jakieś 2 słowa na czatboxie. 

chęci są, to się ceni, niemniej dla mnie za mało

8 minut temu, Weak. napisał:

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 10/10?

Znam oraz przestrzegam regulamin forum. - REGULAMIN? A może regulaminu?

Czasem zastanawiam się, po co składacie podania na "Moderatora", bo Wasz znajomy złożył i Wy też chcecie? Czy co? Bo nie rozumiem tego kompletnie. Weźcie się za produkcję jedwabników.

- Staż na forum,

- Gdzie Twoje sensowne posty?

- Kim Ty jesteś? :<

Wytłumacz mi gdzie w zdaniu "Znam oraz przestrzegam regulamin forum" jest błąd ortograficzny albo interpunkcyjny, jesli nie wiesz, co oznacza termin "interpunkcja" oraz "ortografia" to wróć sie do podstawówki.

Podanie skladamy nie dlatego, bo moj znajomy złożył, tylko dlatego, ze jest otwarta rekrutacja, nie pomyślałeś o tym? Widze to trudniejsze do zrozumienia niż myślałem dla niektórych ;x

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.