Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

czak

czak
 Share

Recommended Posts

• Global Moderator

Imię : Patryk

Staż na forum : Z poprzednim kontem będą 2 lata.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Jak ogarnę komputer to myślę, że po pracy 3-4 godziny dziennie, nie będę tu wielce zawyżał czasu, a ogólnie i tak w pracy czasami siedzę więc łącznie pewnie ze 5-6 godzin.

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 7/10, może mniej, nie mi oceniać, nawet kiedy napiszę humor przez "ch".

Dlaczego ty? : Nie zacznę bez sensu, że a bo byłem moderatorem, bo świetnie się sprawdzę w tej funkcji i innymi pierdołami. Po prostu - widzę wolne miejsce i próbuję, zawsze chciałem Wam pomagać, więc jeśli mogę to uczynić w taki sposób to chętnie znowu spróbuje - zawsze możecie mnie degradować itd. ;) Nie będę też owijał w bawełnę, na zasadzie, że będę na pewno te 3-4 godziny, czasami mogę zniknąć, ale w tym czasie w którym będę na pewno nie zawiodę i napiszę usprawiedliwienie.

Znajomość IPS [0/10] : nie znam kryterium oceniania, poruszać się po menu potrafię, kodować pewnie też. ;) powiedzmy 5/10.

Zapoznałeś się z regulaminami?: Tak.

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak.

• Like 1
  • Haha 1
  • I love 3

więc tak, jeżeli Ci się chce, to jesteś, miewasz momenty, że nagle znikasz i Cię cholera go wie ile nie ma, nawet z Tobą kontaktu niejednokrotnie nie ma. 

co do stażu i doświadczenia wypowiadać się nie ma większego sensu, masz go aż w nadmiarze. 

sądzę jednak, że w pewnych sytuacjach możesz być bardzo stronniczy, wiadomo jakich:default_ph34r:

reasumując, Patryś nadaje się na moda, jestem na tak. 

• I love 1

Myślę, że można dać szansę Patrykowi. Jako jedyny z kandydatów nie wali ściemy to po pierwsze. Po drugie zna go większość osób z forum, jest bardzo komunikatywny oraz nie wdaje się w kłótnie (przynajmniej nie było mnie przy takowych). Jedynym minusem jest fakt, który napisał Piotrek. Lubisz znikać bez słowa i nie ma z Tobą kontaktu.

Jeżeli chcesz, próbujesz to szansa jak najbardziej się należy tym bardziej, że nie miałeś wcześniej okazji żeby się wykazać na takim stanowisku. Pracy jest sporo bo nie wiem czy "zieloni" nie widzą tematów, które trzeba zamykać czy po prostu je olewają :/ 

Powodzenia :) 

• I love 1

Wielkie TAK!

+wiek

+doświadczenie

+staż na forum

+chęci

+osoba lubiana na forum

• I love 1

Panie Czaku
Jestem na Tak
+wiek
+doświadczenie 
+aktywność na forum
+miły człowiek

• I love 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podaniezaakceptowane.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.