Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie.

Polecane posty

1. Nick z serwera: Clementine
  2. Imię:Przemek
  3. Wiek:15
  4. Steam ID:STEAM_1:1:148317207
  5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/Clementine/147.135.199.68:27015/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Duże.
  7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):6-7
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Ponieważ znam się na tym, na tej sieci kiedyś miałem admina i opiekuna przez dobre pół roku, i radziłem sobię bardzo dobrze. Potrafię odrózniać cziterów od normalnych graczy i do tego mam mnóstwo czasu który mogę poświecić na pilnowanie serwera.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Są wakację, siedzę około 20-35h na kompie, wiec na serwer 15-20h
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak
  11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:Tak.
  12. Linki do poprzednich podań:Brak
  13. Kontakt:https://steamcommunity.com/profiles/76561198256900143/
  • Like 1

Nie

- Wiek (Moje zdanie jest takie że admin powinien być w jakiś sposób dojrzały i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o zachowanie, lecz o, hmmmm nazwijmy to, moc konwersacji)

- Wchodzę na forum i widzę osobę której nigdy ale to nigdy na serwerze nie widziałem, może i się na serwerze mijamy, to i tak nie zmienia faktu że cię kompletnie nie znam, a pomimo tego iż pracuję potrafię dość często wejść na serwer.

- Doświadczenie, do tego tak samo się przyczepie, "Duże" Masz tak jak już to podkreśliłeś 15 lat, wątpie abyś miał duże doświadczenie w tym temacie, a po za tym na drugi raz dodaj tam jakiś przykład

Wybacz że jestem aż takim pesymistą, ale nie widzę tutaj w ogólę żadnych plusów :( Może z wyjątkiem tego "na tej sieci kiedyś miałem admina i opiekuna przez dobre pół roku"

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...