Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie na Admina

Polecane posty

1. Nick z serwera:S0u
  2. Imię:Mateusz
  3. Wiek:20
  4. Steam ID: STEAM_0:0:150657596
  5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/S0u/147.135.199.68:27015/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Administrator na serwerze Only DD2 Pykownia.pl jak jeszcze istniała sekcja cs:go
  7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):8
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: No to dlaczego ja, ogólnie rzecz ujmując morze dlatego że na serwerze rzadko kiedy jest widać jakiegokolwiek administratora w czasie gdy serwer opanowuje duża spora ilość "dzieci" i odpałów, które psują grę innym graczom, Rolę administratora pełniłem na serwerowni Pykownia przez około 4 miesiąc do czasu aż właściciel zdecydował się sprzedać serwer komuś innemu, co doprowadziło do jego całkowitego upadku. Teraz może coś o mnie :P Mam na imię Mateusz obecnie 20 lat na karku, w cs'a pykam bo ja wiem już z jakieś 7 lat, obecnie pracuję i studiuję logistykę. Jak widać próbuję kolejny raz ze względu na to iż, w dalszym stopniu brakuje administratorów na serwerze co przekłada się na brak kultury chociażby w minimalnym stopniu i wzrost liczby osób odpalających się . Obecnie jestem już kojarzony przez graczy i zaznajomiony z community serwer, czego brak wskazano mi w poprzednim podaniu.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h dziennie
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
  11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: TAK
  12. Linki do poprzednich podań: nie posiadam poprzednich https://katujemy.eu/topic/25617-podanie-na-admina/
  13. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/VBCBBNNB5433CXZ/
  • Like 1

Na Tak

Poznałem cię już troszkę więc mogę się wypowiedzieć

+ Kultura osobista

+ Aktywność na dobrym poziomie

+ Podanie przekonywujące

+ Doświadczenie

- Mam wrażenie że parę osób przyprowadziłeś tutaj na siłę, aby ci się podpisały pod podaniem

• Like 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podaniezaakceptowane.png

Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. 

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...