Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Polecane posty

Twój nick: NonameMen

Nick admina banującego: -

Data/Mapa: 03.06.2018 de_mirage

SteamID: STEAM_0:0:156502492

Serwer (mod): Only Mirage                                

Opis sytuacji: -

Wycinek z konsoli: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.

Na SourceBans nie widzę swojego bana.

Patrzyłem na Ciebie od dłuższego czasu, jest wiele twoich akcji które są co najmniej dziwne.  

Przejże demko i wstawię tu rozpiskę, tyle że już dzisiaj nie dam rady. 

To jest jakieś stare demko które miałem na kompie bodajże z 30.05. jutro znajdę te wczorajsze jeśli to nie wystarczy

8:03 Chodzi mi o Typa koło jedynek, celownik zjechał mu na brzuch po czym nagle wrócił na głowę wg. mnie to nie jest naturalny ruch, następnie wrócił się do typka z mida i doskonale wiedział gdzie jest i wymierzył go przez ścianę mimo że mógł już zmienić pozycje np. na krzesło

Ogólnie jeśli się przyjrzeć  za każdym razem kiedy gość daje serię i nawet gdy nie celuje w głowę wiele z tych kul leci właśnie w nią lub obok.

9:04 Wiedział gdzie jest afk.  nikt nie dał infa, mimo to wbiegając wjechał na model. i chciał zdążyć przed kolegą z teamu.

12:30 Wymierzony przez ścianę na pałacu

16:26 ponownie wymierzone 

20:15 i znów to samo

Dodam że jak wszedłem na specta nagle się zatrzymał, chwilę stał , poczym napisał mi czy mi się nudzi ze na specta wszedłem. od tamtej chwili lamił...

Moim zdaniem gracz posiada wh (ale dobrze się kryje) i aim assistance (zbyt wiele kul leci koło głowy lub w nią, lub jak w powyższym przypadku z min 8:03 kiedy najedzie na ciało celownik z automatu leci na głowę, A gdy strzela fulla większość kul leci koło głowyi zazwyczaj któraś trafia).

pw. jeśli to za mało lub jestem nadgorliwy. 

Demo https://www95.zippyshare.com/v/pRQGwT3B/file.html

Kolega się odpalił i na dodatek składa zażalenia na forum. Ile to trzeba mieć szarych komórek w głowie by wpaść na taki pomysł

Do godziny 15 postaram się wszystko rozpatrzeć bo w tym momencie jest w szkole..

No to pora na moją wypowiedź,

3:00 - Zjechał celownikiem na dół za nim gracz wychylił z shorta.

4:20 - Celownik skacze podczas strzelania i to często.

12:30 - Wychodzi wcelowany po ścianie (nie pierwszy raz), a miał więcej pozycji a on idealnie wychylił po modelu od przeciwnika.

16:26 - Ponowne celowanie po ścianie.

19:09 - Celuje obok i nagle w ułamku nie całej sekundy celownik przeskakuje i oddaje super 2 strzały.

20:13 - Ponowne celowanie po ścianie.

Do tego dochodzą perfekcyjnie tajmingowe skróty pozycji jak i rzucanie granatów..

Również w pewnych momentach jak strzela celownik zaczyna po prostu się trząść.

Link do demka które zostało rozpisane: LINK

Zbanowany

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

ub.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...