Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

heavEN. (shifo)

Użytkownik

Reputacja

5 Neutralny

O heavEN. (shifo)

 • Urodziny 09.07.1996

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zielona Góra
 • Zainteresowania
  Muzyka, Sport, Technologia, Motoryzacja, C++

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:58583030
 • GG
  52427811

Ostatnio na profilu byli

279 wyświetleń profilu
 1. Teraz coś ode mnie :P Co wyjdzie jeśli się połączy blondynkę z cementem ?? - Pustak :D
 2. Chcesz być adminem, a nie umiesz się obsługiwać amxx oraz nie znasz komend ? To poradnik właśnie dla Ciebie ! Na początku zaczniemy jak pisać na Admin Say'u. No więc najpierw klikamy klawisz "u" - say_team, a potem piszemy @ albo @@ można także pisać @@@. - Wyjaśnię poniżej. I teraz wytłumaczę. Na Admin Say'u można pisać z boku ekranu, na środku ekranu i niżej ekranu. @ - pisze nam wyraz z prawej strony ekranu. @@ - pisze nam na środku ekranu. @@@ - pisze nam na dole ekranu. Możemy pisać tak : Wciskamy nasz klawisz "u" czyli say_team, a potem piszemy nasze @ tekst.. Czyli mniej więcej będzie wyglądało to tak : say_team@"spacja" i "tekst" Oczywiście też można dodać kolory, kolory są po angielsku. Np. b - blue, r - red, o - orange. I tak dalej i tak dalej. UWAGA !!! Kolory po angielsku nie zawsze nam mogą działać, zależy od Amxx. Typu pink itp.. Z kolorami to będzie nam wyglądało tak : say_team@b"spacja - tutaj bardzo ważna, bo inaczej nam kolor nie zadziała" i "tekst". Dobrze. Teraz jak pokazałem jak pisać na Admin Say'u to pokaże teraz parę komend, który każdy admin powinien już znać. amx_slay "nick" - gładzi nam gracza. amx_map "nazwa mapy" - zmiana mapy. amx_teammenu - Menu przerzucania graczy. amx_slapmenu - Menu slap. amx_banmenu - Ban menu. amx_ban "czas w minutach" <ip gracza> [powód] - Banuje gracza z powodem. amx_chat - Czat między adminami. amx_banid "czas w minutach" <nick gracza> [powód] - Banuje na nick. amx_banip "czas w minutach" <nick gracza> [powód] - Banuje amx_votemap "mapy do głosowania" - Daje vote. Teraz pokaże jak się na admina/vipa/klase premium zalogować. Wpisujemy to w konsoli setinfo _pw "wasze hasło" I po tym wpisaniu w waszą konsolę, powinniśmy mieć już dostęp do naszych przywilejów. Chcecie więcej takich poradników ? Napiszcie na PW ! Pomogę na pewno. Pozdrawiam.
 3. No więc tak. Oceniamy ile lubimy % osobę powyżej (czyli ktoś teraz ocenia mnie itd..) Dajcie Lajka :D
 4. Siema. Mam dla Was propozycję. Żeby był taki plugin na serwerze, który daje 2 fragi za hs'a, smuga za granatem chociaż to mniej konieczne, skin noża sieci z napisem Katujemy.eu i logo lub zwykły skin z gamebanana oraz możliwość zablokowania menu z kupnem broni "B" po 30 sekundach. Zauważam, że dość często gracze zostali sami i goście kampią na b z paką. On kupuje granaty jak i również spamuje nimi i po rundzie. Co to w ogóle za gra.. Pozdrawiam.
 5. Jestem na Tak. + Brakuje adminów, a cheaterzy nadal są. + Aktywność. + Ogarnia.
 6. Jestem na Tak. +/- Amxx. + Wiek + STEAM + Doświadczenie. + Widzę go dość często. Na pewno ogarnie. A jak coś nie będziesz pamiętał komendy lub coś pytaj się mnie śmiało :D Oczywiście jak podanie będzie zaakceptowane.
×
×
 • Utwórz nowe...