Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

BoykaV8T

Użytkownik

BoykaV8T wygrał w ostatnim dniu Lipiec 29 2018

BoykaV8T ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

94 Zaawansowany

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Islamic Republic of Iran

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/BoykaV8T/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

63919 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Przyjmuje na okres próbny 7 dni zgłoś się do mnie na STEAM.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Podanie odrzucam na obecną chwilę spędź z nami więcej czasu.
 6. Nick: @ BoykaV8T Powód: Szpital Data: Od 07.05 do odwołania
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. BoykaV8T

  Kosz Podanie

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. BoykaV8T

  Kosz Podanie

  Podanie odrzucam na obecną chwilę.
 10. Z Dniem dzisiejszym, otwieram szybką rekrutację, na admina - [3MAPS] Wszystkie podania piszemy w tym temacie i stosujemy się do podanego poniżej wzoru: ↓ Wymagania: - Konto prime - Minimum 16 lat. - Minimum podstawowa znajomość sourcemoda. -Mutacja głosu -Umiejętność rozpisywania demek Wzór podania: Nick z serwera: Imię: Wiek: Link do Gametracker`a: Doświadczenie w byciu administratorem: Znajomość sourcemoda [0/10]: Czy byłeś/aś już adminem?: Czy potrafisz rozpisać demko?: Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dlaczego Ty?: Posiadasz mikrofon?: Kontakt (obowiązkowy link do steam'a): SteamID: Posiadasz konto prime?: Akceptujesz regulamin admina?: Akceptujesz regulamin serwera?: Akceptujesz regulamin forum?: Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?:
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Przyjmuje na okres próbny 7 dni zgłoś się do mnie na steam.
 13. Rozpiska na podstawie tego demka : DEMO 06:12 do 06:22 - BH z bombsite B przez całą kuchnie + skok przez okienko do dżungli. 06:28 do 06:29 -Kolejny skok przez okienko. 06:32 do 06:37 - Płynne BH od Respa CT na A bez żadnego błędu (BH robione pod górę). 07:03 do 07:04 -Kolejny skok przez okienko 07:54 -Bardzo szybki strzał w przeciwnika chociaż go nie widział. 09:09 -Bardzo szybka reakcja. 09:41 do 09:47 -Piękne BH bez żadnego błędu. 09:59 -Kolejny bardzo szybki strzał. 10:48 do 11:03 -Perfekcyjne skoki bez żadnego błędu (pomijając uderzenia głową) 11:09 -Kolejny skok do okienka w dżungli (jak zacząłem cie oglądać na to nagle robiłeś błędy np: nie dokładne wskakiwanie do okienka) 13:12 -Skok bokiem do okienka. 34:16 do 34:22 -Bóg BH. Dodam jeszcze , że każdy jego pojedynczy skok pył dokładny w 100% brak jakichkolwiek potknięć :) Sprawdziłem tylko 2/4 demka i myślę ,że tyle wystarczy (Mogę jeszcze dopisać)
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. Przyjmuje na okres próbny 7 dni zgłoś się do mnie na STEAM.
×
×
 • Utwórz nowe...