Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

e.T.o ツ

Użytkownik

Reputacja

21 Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zadupie

Ostatnio na profilu byli

638 wyświetleń profilu
 1. Na nie: -chrabia wejdzie sobie raz do roku na serwer w dodatku na 8minut -wiek -nie potrafi pisać dobrze -brzydkie imię -jest rudy
 2. Siemka, gdyby ktoś pytał gdzie jest Dudnes to właśnie wraca po sylwestrze ;)
 3. Siemka. Naprawi ktoś te problemy z działaniem forum? Od paru tygodni zauważyłem że forum bardzo często nie działa, zdarza się to coraz częściej, forum strasznie wolno działa, laguje i zacina.
 4. Według mnie nie powinno się dawać tyłu ostrzeżeń słownych, wystarczy jedno a jak nie pomaga to warn. "Jest dobrze jak jest, kierujemy max 3" - sprawdzacie za każdym razem czy dany użytkownik miał już ostrzeżenia słowne? No chyba nie, skoro niektórzy mają po 4-5 ostrzeżeń słownych :) Ranga nie musi być obowiązkowo, ale można by zaostrzyć trochę regulamin i nie dawać ostrzeżeń słownych, no chyba że użytkownikowi który zarejestrował się max parę dni temu.
 5. Gdyby ludzi tego przestrzegali to bym tutaj nie pisał, niektórzy mają po 5 upomnień, dało to coś? Nic. Robią dalej to samo, zamiast ich ukarać to lepiej pisać #slowne i na tym się kończy. To już lepiej nic nie pisać, zamiast dawać te słowne ostrzeżenia, z których użytkownicy nic sobie nie robią. To tylko moje zdanie.
 6. Siemka ludziska! Proponuję utworzyć nową rangę "Świeżak", nie musi być ona widoczna w legendzie na dole. Każdy użytkownik od założenia konta ma przykładowo 2 tygodnie tą rangę, później automatycznie zostaję przeniesiony do grupy "Użytkowników" Na czym ma ona polegać? Przez ten okres 2 tygodni ten Świeżak musi się obowiązkowo zapoznać z regulaminem forum, potem jako Użytkownik nie ma ostrzeżeń pisemnych, tylko odrazu warn itp. Zauważyłem że dużo moderatorów daję po 5 razy ostrzeżenia pisemne, zamiast warna.
 7. Obecny nick: NoYesPro Nowy nick: =^=Wicherek=^= Powód zmiany: znudził mi się Reklamy: https://1shot1head.pl/topic/438-katujemyeu-zaprasza/ http://forum.arenaskilla.pl/showthread.php?tid=23788 https://pochylnia.pl/topic/119649-katujemyeu-zaprasza/
 8. Po co taki dział, skoro mało kto będzie umiał montować, a tym samym zajmować się tym?
 9. Również dobrze mogła na nim usiąść xDD jestem przekonany że nie przyjmą bez kosztów naprawy, nie mają podstaw :)
 10. Jeżeli telefon nie jest ubezpieczony to gwarancja tego nie obejmie, więc wątpię żeby wymienili ekran, dali nowy bez dodatkowych kosztów.
×
×
 • Utwórz nowe...