Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Kappoochino ☁

Opiekun Serwera

Reputacja

165 Wszechwiedzący

5 obserwujących

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Dominik
 • Lokalizacja
  ...
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  e-sport, tworzenie map do cs:go itp

Kontakt

 • Steam
  STEAM_1:1:116509469
 • GG
  60485498

Ostatnio na profilu byli

1193 wyświetleń profilu
 1. Witam. Jest mały problem, bo pisze na czerwono w konsoli (~) to: Failed to set custom material for 'knife_m9_bay', no matching material name found on model models/weaponf/v_knife_reaper.mdl Failed to set custom material for 'knife_m9_bay', no matching material name found on model models/weaponf/v_knife_reaper.mdl Failed to set custom material for 'knife_m9_bay', no matching material name found on model models/weaponf/v_knife_reaper.mdl
 2. 10 minut pobierania, myślę, że dobra gra będzie . Ale tak w ogóle dzięki @ Awika. #valvezafree
 3. Też się wypowiem odnośnie tej sprawy, ale @ AVE GraBeKpamiętasz kiedy to było data i godzina? "Nie wiem jak dla was, ale jak dla mnie admin, który zaczyna wyzywać po rodzicach jakiegoś 12 latka na only awp". A odnośnie zachowania admina, też zauważyłem to na serwerze only mirage jego zachowanie jest nieodpowiednie, moim zdaniem trochę zbyt daleko poszedł @ Meow.. Ja jako admin Only Mirage i Opiekun AWP bym takie podania odrzucał za takie zachowania na serwerach. A jeszcze jedno masz rangę Donator na serwerze i myślisz, że Ci wolno wszystko??? Pamiętaj Opiekunem Mirage i jest @ Karcok, a nie Ty z rangą Donator (admin). Rozmawiałem prywatnie z graczami którzy grali na Only Mirage też mogą potwierdzisz jego zachowanie i dodam, że Demka są i można zobaczyć wszystko... .
 4. Witaj! Dostosuj się do wzoru w tym temacie
 5. Witam. Mam propozycję o dodanie działu Aktualizacje CSGO lub Update CSGO żeby poinformować jaki był update i co nowego weszło do gry. Myślę, że to będzie dobra propozycja.
 6. Jestem na NIE! Jak napisał @ mayorjestem takiego samego zdanie jak @ mayor. Popraw aktywność na forum, daj się poznać innym osobom na forum, staż i posty. Jak poprawisz wszystko będzie, głos na TAK, ale jest na NIE.
 7. @ badBobas. @ KarcokFajne i trochę śmieszne.
×
×
 • Utwórz nowe...