Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Karcok

Vice Administrator

Wszystko napisane przez Karcok

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Reset modemu i możesz wracać do gry!
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. YYYYY? 1. Jaki serwer? CS 1.6, czy CS:GO? 2. Zastosuj się do wzoru danego działu. 3. Nie składaj tematu w archiwum, bo jak się można domyśleć, sprawy nie rozstrzygnięte, nie zaczynają się w archiwum.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Generalnie @ Dudnes Pal gumę, troszkę kreatywności. Wszystkie cycki wysyłać na: Karcok96@wp.pl (Tylko damskie) @ Zdolna. Nie cierpię was Nominuję @ clixxu. Nagraj jeno, jak ta twoja pordzewiała mazda zbiera się do 100km/h
 9. Karcok

  mayor

  Zanotowano. Wracaj do zdrowia!
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. @ EXTREMAAAAA Stałe ip to gó***!!! Naprawdę sorry, ale zmienne ip ma 30000x więcej plusów od stałego. @ Jiraya - Gotowe, zrób reset modemu i wracaj do gry.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Zaraz @ Dudnes tak się obsra z kasy, że zrobi cel na forum. 0zł/1.000zł - Rekrutacja na Administratora sieci.
×
×
 • Utwórz nowe...