Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Karcok

Urlopowicz

Wszystko napisane przez Karcok

 1. Nick: Karcok Powód: Odpoczynek (Za dużo stresu) Data: 16.06.2019 - 01.08.2019
 2. @ Durus Trzymaj się dobry człowieku
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Osobiście u mnie ten film wbił się w moją topkę i stał się moim ulubionym filmem. Mogę z całego serca polecić. https://www.cda.pl/video/2960037d7
 5. @ SinMain - Gratulację ;) Ładnych wynik Ale rekordzik i tak jest nadal mój, wybacz <3 #Blondas
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. @ SinMain - Wybacz, ale muszę twoje podanie stanowczo odrzucić. GT stoi na naprawdę niskim poziomie, to że raz na jakiś czas zrobisz np. +300 min, nic nam nie daje. Potrzebujemy aktywnych adminów. Piszący "aktywnych" mam tu oczywiście na myśli, w miarę możliwości stałą ciągłą. Reasumując, popraw GT i wtedy złóż ponownie podanie.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. @ Jezorx Odrzucam na dzień dzisiejszy. Jestem bardziej przekonany niż w poprzednim podaniu, lecz to nadal za mało dla mnie. Pracuj nad swoją reputacją dobrze i staraj się pomagać adminom, a my się tym odpłacimy i może ci damy szanse. Argumenty za lub przeciw, które dają użytkownicy tutaj, są tylko jak to sam @ Weak'uś. napisał "Dla wglądu Opiekuna/Właściciela" To Opiekun/Właściciel, podejmuję ostateczną decyzję, więc nie przywiązywałbym do tego większej uwagi. @ ROBSON - To podanie o admina, a nie jakaś kawiarenka internetowa, podajesz swoje konkretne powody za lub przeciw i tyle.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. @ clixxu. - Nie przedstawiłeś nawet konkretnych dowodów. Przypominam ci, że w twoim obowiązku należy zająć się, organizacją dowodów na bana tzn. Powinieneś przygotować odpowiednie demka, bądź skierować nas do nich i pokazać w której rundzie itp. Zaszła dana sytuacja, takie coś oczywiście nie miało miejsca. Za co go mam zbanować? Za "admin 1000 iq"? To nie jest prowokacja, ani nawet już żadna obraza, nie popadajmy w paranoję, bo zaraz będziemy banować, za wąchanie kleju na serwerze....... @ alleN - Wiem jak się zachowujesz na serwerze i jak potrafisz udolnie prowokować. Szukasz spiny gdzie popadnie. Nie mamy wystarczających dowodów na tą akcję, co nie zmienia faktu, żebyś się pilnował, bo i tak jesteś już na skrajnym punkcie. Bana nie mam co zdejmować, bo i tak już minęło 23h, więc ci sam zejdzie zaraz. Nie byłem wstanie wczoraj dopisać swoich dwóch zdań do tego tematu.
 12. Witam, może ktoś zdoła mi pomóc. Z reguły średnie zużycie prądu u mnie w mieszkaniu wynosi 280-330 KWh. Od ponad 3 miesięcy wynik ten osiąga ponad 500 Kwh :O Moje pytanie nasuwa się tylko jedno, skąd? Pomyślałem na początku, że jest to wina komputera. W końcu wysoka półka + 2x monitory i ostatnio zmieniałem zasilacz na 850W czyli mocniejszy, gówno prawda, zmierzyłem wszystko dokładnie pod maksymalnym obciążeniem i po obliczeniach komputer +/- bierze po 96 KWh w pełnym 30 dniowym miesiącu, zakładając bogaty scenariusz, czyli że komputer chodzi po 8h. Lodówka po obliczeniach osiąga +/- 145 KWh również w pełnym miesiącu. Zmywarka zaś np. 26 KWh Natomiast skąd się bierze ta pozostała suma? Mniej więcej wszystkie te przedmioty co wypisałem i dodatkowe RTV, AGD zaliczają się do tego co miałem, czyli 330 KWh, więc wszystko git, ale skąd ten skok ponad 150 KWh? Jak mogę się tego dowiedzieć, co u mnie w chałupie bierze aż tyle prądu? Ktoś ma jakieś sugestie?
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. @ mikolajek113 - Wprowadzenie z powrotem rund nożowych mija się z celem, ponieważ takie coś u nas już było i gracze narzekali, że jest po prostu zbyt nudno. Według mnie aktualny stan jaki mamy jest idealny. Losowe bronie komponują się idealnie i nie ma to znaczenia, czy ty atakujesz CZ-75 typa który ma M4A1-S w końcu to zabawa, a tym bardziej na rozgrzewce nie jest to ważne, gdzie stan rund i statystyk się nie liczy. Nie wypowiem się co do drugiej propozycji, bo kompletnie nie ROZUMIAM tego JENZYKA Szwedzkiego. Nieskończona amunicji na 100% nie będzie, bo nie jest to żaden Cod-Mode Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie @ Weak'uś. @ BlaDy* Więc was wyprzedzę
 16. Adaaś? A to wszystko wyjaśnione :D Oczywiście perm zostaje i żegnamy kolegę z serwera. Była już gadka na ten temat i było ultimatu, nie potrafisz się zachowywać, to robisz szybki wyjazd. Bydła na serwerze tolerować nie będziemy. @ ESL - Możesz odrzucić odwołanie. Dzięki.
 17. Karcok

  Skarga

  Hmmmm Brak żadnych dowodów i kolejny raz dostajemy skargę gdzie ktoś prawdopodobnie rzuca słowa na wiatr. Daj jakieś konkretne dowody, a nie że sid jest świadkiem. Świadków nie bierzmy pod uwagę. Data, godzina, runda demka. Ciężko mi jest oskarżyć kogoś wróżąc z fusów.
 18. @ Skiper Niemiec, idź sobie kur** na festiwal Mercedesa, szwabie ty!
 19. Dobrze w ch**! Co sądzicie o naszej nowej gierce? Ja uważam, że to będzie hit i wypie**** wszystkich z papci.
×
×
 • Utwórz nowe...