Skocz do zawartości

Karcok

Vice Administrator

Wszystko napisane przez Karcok

 1. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. 1:20 - Czysto 1:37 - To mógł być przypadek 2:20 - Czysto 2:23 - Czysto..... 2:58 - Podejrzenia 3:00 - 3:02 - Czysto 4:30 - 4:39 - Czysto 4:45 - Timingowo wygrywasz ze wszystkimi ;) 5:05 - Normalny pick.... 6:14 - 6:16 -Czysto 7:37 - Nic tam nie było 8:21 - Timingowo wygrywasz ewidentnie, dla mnie spał, za dużo tego już 8:57 - Spalone 9:04 - Lag dema? W każdym razie na pewno akcja kwalifikuję się pod podejrzane 9:26 - Normalny pick 9:28 - 9:29 - Czysto 10:04 - Spał, za duży tych fartów na ciało 10:06 - Lock 10:08 - Czysto, lagi mógł mieć 10:13 - Podobnie jak up, lagi widoczne na demku 13:03 - Czysto 13:40 - 14:04 - Udajesz typa, który sprawdza pozycję, ale widać, że celownik przez cały czas, chce kropnąć typa po prawej. Pomimo iż generalnie połowa demka jest czysta, za dużo akcji masz podejrzanych i spalony, dla mnie, jak i większości UBT, jesteś do odstrzału. Dobra robota UBT BAN.
 3. Ja to mam taką bekę na tych kalamburach z wami, że to jest lepsze od jakiś csów, czy innych gówien! Na pewno będziemy grali regularnie! ;) #Jesus Christ #Keybord #rządło #wiolonczella #ładowarka #weterynarz @ Jase Gotowe :D
 4. Nie zdołał nic zrobić, wzięły go z trzech stron i brutalnie pobiły! Jednak @ Dudnes nie dał rady wygrać z kobietami! @ Nati @ LadyAnna @ Gosia ?! @ NeQ. @ Haise
 5. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Teraz zauważyłem to głosowanie po lewej stronie XD
 8. @ kavosko - nie wiem jak doszedłeś do finału, ale zamykałeś menelu. Widać, że @ Karcok Mam przegrane w ciągu 4 miesięcy, ledwo 3h w tą gre, a mimo to wali cie na łeb. Awans dla najlepszego snikersa w grze.
 9. Witam serdecznie, w takich dosyć przykrych okolicznościach. Mianowicie nasz kolega @ Meow. cierpi na zmiany mózgowe prowadzące do stwardnienia rozsiany. Dodatkowo zanik nerwu wzrokowego. Piszę do was, ponieważ potrzebujemy pieniędzy na jego leczenie, generalnie w całej karierze forumowej, wydaję mi się, że jest to najlepsza opcja na prawdziwą pomoc dla potrzebujących kolegów/koleżanek. Leczenie nie jest tanie, dlatego nie zależy nam na tym, aby 3/4 osoby dały po 2.000zł i gitara. Dużo efektywniej jest, kiedy wszyscy dołożą od siebie przysłowiowe grosze, każda cegiełka od każdego z nas, da mu szansę na wyleczenie się z tej paskudnej choroby. Dodam tylko jeszcze na zakończenie, że wszyscy jesteśmy ludźmi i nauczmy się pomagać. Parę groszy od każdego z nas nic na naszych portfelach się nie odbije, a komuś może uratować życie, albo dać pełnoprawność. Zawsze w takich sytuacjach nachodzi mnie refleksja, jak w wieku 25 lat, można być kaleką, albo nie daj boże umrzeć w tak młodym wieku. Dlatego proszę was w tym momencie JA, meow i cała spółka o pomoc w jego leczeniu. Wszystkie darowizny są dobrowolne! Nikogo do niczego nie zmuszamy! Jednakże namawiam, że warto pomagać! PayPal: laszczkowskim2@gmail.com Konto Bankowe Polskie Santander: 41 1090 2024 0000 0001 3424 6267 Konto Bankowe Niemieckie PostBank: DE52100100100372492129
 10. Podana wartość jest niedozwolona. W twoim nicku znajduje się ten symbol "|" Musisz go czymś zastąpić z dozwolonych znaków, lub też z niego po prostu zrezygnować. Dozwolone są znaki takie jak: a-z0-9-_.,`? !ąóśżźćńł()=(Pomiędzy ? a ! jest spacja i też jest dozwolona). Jak już się naradzisz, edytuj poprzedni post! Super! Gotowe!
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Zażalenia składamy u komendanta z którym @ clixxu. wpier**** makowca.
 14. Zaczynamy od meczu Mirage #1 vs 5 Maps, który zakończył się wynikiem 16:8 dla 5 Maps Mirage #1 vs 5 Maps, mecz zakończył się wynikiem 16:11 dla 5 Maps Mecz rozpoczął się od stanu 1:0 w mapach dla Mirage #3, z racji na opóźnienie jakie wywołało FFA FFA vs Mirage #3, mecz zakończył się wynikiem 16:9 dla Mirage #3 Mecz 5 Maps vs Mirage #3, który zakończył się wynikiem 16:13 dla 5 Maps Mecz 5 Maps vs Mirage #3, który zakończył się wynikiem 16:4 dla 5 Maps
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 16. Nie wydaję mi się, aby była to opcja konieczna do wprowadzenia. Na dzień dzisiejszy w zupełności starczają ukryte komendy admina. W przyszłości nie wykluczamy tej opcji. Gdyby się coś zmieniło, damy na pewno znać. Pozdrawiam Karcok.
 17. Który szwab tego nie zna? https://www.youtube.com/watch?v=hLWGlq_2qbk Freestyler Rock the microphone Straight from the top of my dome
 18. Nie będę tego tematu tutaj poruszał, bo dla mnie każda mała akcja kończy się natychmiastowym zamknięciem. Ze swojej strony mogę jedynie życzyć szczęścia i że poukładasz swoje sprawy prywatne. Wyszło jak wyszło, jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia błędy, ja, ty itd.
 19. A teraz zapraszamy na Finał i prowadzimy turniej do końca! Finał: Mirage #3 vs 5 Maps 16:00 Mecze pojawią się od poniedziałku.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...