Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Karcok

Globalny Moderator

Wszystko napisane przez Karcok

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Od tego nie jest forum facebook. Tylko forum główne katujemy.eu Przy każdym banie ci pisze informacja, że możesz tego bana wyjaśnić na "Katujemy.eu" więc po co taka długa zwłoka? Przy każdym banie również tworzymy tematy na temat odwołań! A nie piszemy komuś po pw, czy coś. Ban zdjęty, zresetuj router. Następny raz po 48h nie będę na tyle łaskawy i ban zostaje.
 3. @ MattiV8 Dlaczego odwołujesz się od bana 2 dni po nim?
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Witaj @ Godlikexx Podsyłam ci temat, w którym masz wszystko dokładnie opisane, gdzie kupić i u kogo kupić VIP'a. Rożnymi metodami płatności.
 6. @ `rage Toster? Ja bym to nazwał "Przedpotopowy Tunezyjskim brązowym agregatem z 15 wieku przed naszą erą"
 7. @ czak Pytanie które mi się nadal nasuwa, kiedy w końcu zagramy?
 8. w/ @ ligos2 @ Meow. @ Kappoochino ☁ Ostatni raz taką formę miałem, pod koniec 2016 roku. Aktualnie moje ostatnie 20 meczy wynosi takie chore k/d, że sam się dziwie. Średnio na mecz robię 27 fragów. Dodatkowo średnio na rundę prawie 1 kill non-stop.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. @ `rage Nagrywaj na lenovo recovery
 11. Link do dema: http://801.gotv.pro/srv53362/auto0-20190412-204644-1610724072-de_mirage-Only_Mirage_Katujemy.dem.zip 2:00 - Wiedziałeś doskonale nie tyle gdzie będzie przeciwnik, ale i gdzie strzelić 3:30 - Niezła bania, aimlock ----------------------------------------------------------------------------- Pauza, spowodowana banem 5 minutowym za ping ----------------------------------------------------------------------------- 20:55 - 1/4 Spowolnienie, idealny aimlock - 20:59 Złe skonfigurowany aimlock 23:20 - Zdecydowanie za szybka reakcja I dzięki, ale nie musisz mnie mianować "Karolcia" Wystarczy Karcok. @ cmonBruh 2:00 Skanowanie? O ile mnie pamięć nie myli to nie było skanowanie tylko zwykły perfidny one tap 3:30 Nie w goldzie, tylko w silverze jak już. Co do samej akcji, może i normalna, lecz sam sposób namierzania już nie. 20:55 Na tyle mocno się kompromituję, że nie potrafisz nawet tego wyjaśnić. Nie ty decydujesz ani o banie, ani o UB, więc narazie powściągnij swój język i czekaj na werdykt.
 12. Nick: Karcok Powód: Odpoczynek Data: 11.04 - 19.04.2019
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Na logikę, jak mamy działać? Skoro nawet nie podałeś kompletnie, ale to kompletnie żadnych informacji?! Zastosuj się do tego wzoru.
×
×
 • Utwórz nowe...