Jump to content

GH05T

Donator

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 85.01 PLN!

Community Reputation

295 Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Nie wybrano
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2 #2

Recent Profile Visitors

3,808 profile views
 1. Co wykonać?: Awatar Napisy: KSPRSKY Informacje Dodatkowe: Chciałbym żeby kolorystyka awataru utrzymała się w ciemnym fiolecie lub szmaragdowej zieleni. Tematyka: Zaufam wam że wymyślicie coś ciekawego Wymiary: 300 x 300 Link pomocniczy: - @Edit Dzięki wszystkim za świetne prace Temat można zamknąć
 2. GH05T

  alan - sztylet

 3. Ciekaw jestem czy ktoś z naszego forum zna ten kawałek. Mój faworyt na cięższe nieprzespane noce zaraz po xxx.
 4. Jestem na nie. - ns - gt - osobiście może za krótko gram na serwerze ale po prostu cię nie znam i chyba nawet nie widziałem an serwerze a nie gram mało. +/- doświadczenie + wiek
 5. Na odpale albo wcale
 6. Nick: GH05T #Na odpale albo wcale Wiek: 18 SID(w przypadku grania na steamie): STEAM_0:0:198150985 Doświadczenie: Byłem adminem na serwerze DD2 #1 powody rezygnacji podałem w temacie z tym związanym, admin dd2 na innej sieci, admin na serwerze deathrun cs:go, rola opiekuna serwera dd2 na innej sieci. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 1 (umiem konfigurować serwer ale pisanie pluginów nie jest moją bajką) Posiadasz działający mikrofon?: Tak. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Mam sporo wolnego czasu który poświęcam na grę na serwerze. Często jestem świadkiem łamania regulaminu serwera w momentach kiedy nie ma żadnego admina na serwerze przez co muszę prosić się aby ktoś wpadł na serwer i ukarał owego gracza. Mam spore doświadczenie w pełnieniu roli admina. Wiem że dość krótko jestem z wami na serwerze ale mam nadzieje że to nie będzie bardzo wpływać na decyzję bo gt będzie już tylko coraz lepsze. Chętnie zasilę wasze szeregi wnosząc mój bagaż umiejętności i sporą dawkę świeżej energii Link do GT: [Klik] Składka(Tak/Nie): Tak (przelew)
 7. Nick: GH05T Wiek: 18 Staż na forum: Na forum jestem od 2k18 a regularna aktywność na forum od ok 2-3 miesięcy (musiałem wyjechać z kraju) Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Ostatnimi czasy mam dużo wolnego czasu więc jeśli była by potrzeba mógłbym poświęcać nawet po kilka godzin dziennie Dlaczego ty?: Chciałbym wstąpić w szeregi UBT z prostego powodu jakim jest uzupełnienie luki po odejściu jednego z członków. Z rozpoznawaniem cziterów nie mam większego problemu nie raz już pełniłem rolę admina co pozwoliło mi poznać dużą ilość nielegalnych oprogramowań. Umiejętność rozpisywania demek czy sprawdzania ssów nie jest jakimś wielkim osiągnięciem więc nie wiem czy jest się czym chwalić. Zawsze przed podjęciem poważnej decyzji zastanawiam się 2 razy żeby być pewnym podejmowanej decyzji w tym wypadku byłoby to czyjeś być albo nie być na naszej sieci. Znajomość AmxBans [0/10]: 8 Znajomość IPS [0/10]: 3 (Od czasu kiedy pełniłem jakąś wyższą rolę na forum minęło już dość dużo czasu, więc musiałbym sobie pewne rzeczy przypomnieć bo niestety moja pamięć często mnie zawodzi przez to też nie chce zawyżać mojej znajomości IPS)
 8. Twój nick: GH05T #Na odpale albo wcale Nick oskarżonego: KSIADZ HRYZANTEMA IV IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:135486285 Godzina i data zdarzenia: Od ok 14 do 14:35 | 23.04 Mapa: de_dust 2 Screeny/demo: (Link) Chciałem dodać że gracz nagminnie nadużywa mikrofonu puszcza różnego rodzaju bindy czy muzykę + nie raz był już za to karany :) (Ban 1) (Ban 2) (Ban 3) (Ban 4)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...