Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Fc Daniel

Użytkownik

Fc Daniel wygrał w ostatnim dniu Kwiecień 4 2018

Fc Daniel ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Pomocnik

O Fc Daniel

 • Urodziny 07.07.1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Łodzi.
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • Snapchat
  ddaaaanielxd
 • Steam
  fcdaniel
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1672 wyświetleń profilu
 1. Po co mejkap? po co drogie ciuchy? i tak jesteś piękna!
 2. @ dewey tutaj masz gotowca, wystarczy zmienic nick i tlo, Skiper pewnie tez tak zrobil. ;d
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Oj 71, 71... Wracaj tam gdzie zawsze byles. :D * Odwołanie można napisać maksymalnie do 48h od otrzymania bana. Odwołanie napisane w późniejszym terminie będzie automatycznie odrzucane. Wyjątek stanowi, gdy osoba zbanowana usprawiedliwi swoją zwłokę, wiec to Twoje usprawiedliwienie? (Fajne ponad pol roku)
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. " * Jeżeli nie posiadasz STEAM / IP podejrzanego nie pisz tematu. Nie będziemy mogli zbanować danej osoby, więc takie zgłaszanie jest całkowicie zbędne. " Lecz w logach @ Progress d(-.-)b Music pewnie znajdzie. ;d Modelowo ladnie jechal. #Temat zostawię do czasu, aż Progress poda mi odpowiednią rzecz lub sam go zbanuje.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...