Jump to content

Fc Daniel

Użytkownik

Fc Daniel last won the day on April 4 2018

Fc Daniel had the most liked content!

Community Reputation

39 Neutralny

About Fc Daniel

 • Birthday 07/07/1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Łodzi.
 • Serwer
  TeamSpeak3

Kontakt

 • Steam
  fcdaniel
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

2,331 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego :D
 2. Po co mejkap? po co drogie ciuchy? i tak jesteś piękna!
 3. @ dewey tutaj masz gotowca, wystarczy zmienic nick i tlo, Skiper pewnie tez tak zrobil. ;d
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Oj 71, 71... Wracaj tam gdzie zawsze byles. :D * Odwołanie można napisać maksymalnie do 48h od otrzymania bana. Odwołanie napisane w późniejszym terminie będzie automatycznie odrzucane. Wyjątek stanowi, gdy osoba zbanowana usprawiedliwi swoją zwłokę, wiec to Twoje usprawiedliwienie? (Fajne ponad pol roku)
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...