Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Fc Daniel

Użytkownik

Fc Daniel wygrał w ostatnim dniu Kwiecień 4 2018

Fc Daniel ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Pomocnik

O Fc Daniel

 • Urodziny 07.07.1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Łodzi.
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • Snapchat
  ddaaaanielxd
 • Steam
  fcdaniel
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1596 wyświetleń profilu
 1. Po co mejkap? po co drogie ciuchy? i tak jesteś piękna!
 2. @ dewey tutaj masz gotowca, wystarczy zmienic nick i tlo, Skiper pewnie tez tak zrobil. ;d
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Oj 71, 71... Wracaj tam gdzie zawsze byles. :D * Odwołanie można napisać maksymalnie do 48h od otrzymania bana. Odwołanie napisane w późniejszym terminie będzie automatycznie odrzucane. Wyjątek stanowi, gdy osoba zbanowana usprawiedliwi swoją zwłokę, wiec to Twoje usprawiedliwienie? (Fajne ponad pol roku)
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. " * Jeżeli nie posiadasz STEAM / IP podejrzanego nie pisz tematu. Nie będziemy mogli zbanować danej osoby, więc takie zgłaszanie jest całkowicie zbędne. " Lecz w logach @ Progress d(-.-)b Music pewnie znajdzie. ;d Modelowo ladnie jechal. #Temat zostawię do czasu, aż Progress poda mi odpowiednią rzecz lub sam go zbanuje.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...