Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Skiper

Globalny Moderator

Skiper wygrał w ostatnim dniu Październik 6 2018

Skiper ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

716 Legenda Katujemy

O Skiper

 Właściciel Serwera, V.I.P, Donator

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kacperek
 • Lokalizacja
  Niemcy

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/SkiperGOD
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

6247 wyświetleń profilu
 1. Witam wszystkich, w tym temacie przedstawię wam informację dotyczące komend na serwerze oraz rzeczy związanych z serwerowym sklepem -------------------------------------------------- Regulamin serwera - 3MAPS -------------------------------------------------- Dostępne komendy na serwerze: -------------------------------------------------- !sklepsms - Komenda pozwalająca zakupić VIP`a poprzez płatność SMS !vip - Komenda pokazująca co posiada usługa VIP`a !menu/!ranga/!lvl - Komenda pokazuję wszystko co dotyczy rangi w tabeli !coin/!coins - Komenda pozwalająca wybrać dowolny żeton !knife - Komenda pozwalająca wybierać noże !ws - Komenda pozwalająca wybierać skiny !gloves - Komenda pozwalająca wybierać rękawiczki [TylkoVIP] !hud - Komenda pozwalająca włączyć/wyłączyć funkcję pokazującą na środku informację: Punkty i ranga gracza + odznaka !sd - Komenda która daje możliwość wyłączenia zadawanych obrażeń !res - Komenda która daje możliwość włączenia/wyłączenia piosenek na koniec rundy !store/!shop - Komenda otwiera sklep serwerowy !credits - Komenda pokazuje aktualny stan kredytów !rank - Komenda pokazuje twoje aktualne miejsce w TOP !top - Komenda TOP serwera !topweapon - Komenda umożliwia sprawdzenie kto ma najwięcej zabójstw z danej broni ----------------------------------------------------------- Informacje dotyczące serwerowego sklepu -----------------------------------------------------------
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Skiper

  Archiwum 123

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Skiper

  Skarga na admina

  Przenoszę temat do właściwego działu i zamykam, aby nie było spamu. @ hot man, @ Dudnes
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Skiper

  Kosz Ban

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Skiper

  Kosz Ban

  Dostosuj się do podanego niżej wzoru :>
×
×
 • Utwórz nowe...