Skocz do zawartości

h8.

Zbanowany

h8. wygrał w ostatnim dniu Sierpień 3 2019

h8. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1133 Legenda Katujemy

O h8.

 • Tytuł użytkownika
  Surrender
 • Urodziny 13.09.2003

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Germany

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/rq11/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

8270 wyświetleń profilu
 1. Twój nick: skp- Nick admina banującego: Marian Data/Mapa: 29.09.2019 / Train SteamID: STEAM_0:1:112646574 Serwer (mod): 5v5 Opis sytuacji: Gram wchodzi marian i dostaje bana, essa. Wycinek z konsoli: Disconnect: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>marian</u></b><br />Powód: <b><u>*</u></b>. Disconnect: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>marian</u></b><br />Powód: <b><u>*</u></b>.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. h8.

   Kosz CS-4Frags

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Dziękujemy i zachęcamy do korzystania!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...