Skocz do zawartości

BlaDy*

 Właściciel Serwera

Wszystko napisane przez BlaDy*

 1. @ Dejv Granaty zostały zabrane na pistoletówce. Zapomniałem dodać defa. Jutro będzie dodany. A co do menu broni VIP, nic nie zmieniałem. Mogłem pominąć przy przepisywaniu configu. Postaram się dzisiaj to poprawić. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Robię to wszystko dla Was. Z myślą o graczy. Serwer nie jest dla mnie lecz dla Was. Pozdrawiam, @ BlaDy*
 2. Witam, @ Dejv Ogólnie zaktualizowałem VIP’a do najnowszej wersji. Zmieniłem tylko jedna rzecz. Na pistoletówce VIP’y nie dostają Kevlaru+Hełmu. Dopiero w pierwszej rundzie dostają. Czemu tak a nie inaczej? Dlatego, ze strasznie to irytowało zwykłych graczy. Więc zmieniłem to na czas testu. Chce zobaczyć jak teraz będzie wyglądać gra. Co do menu broni, nic w tym kierunku nie zmieniałem. Przy aktualizacji VIP’a mogłem coś pominąć. Postaram się jak najszybciej to naprawić. Pozdrawiam, @ BlaDy*
 3. Mordo! Kasa poszła, wracaj szybko do zdrowia! Trzymam mocno kciuki!
 4. BlaDy*

  Reset lvl

  Proszę o kontakt poprzez steam. Pozdrawiam
 5. @ Weak.przykro mi jest no ale cóż.. Dziękuję Ci za wszystko! Pamiętaj, będziesz chciał wrócić to napisz do mnie. Drzwi są zawsze otwarte. Nie żegnamy się.. dlatego, ze zawsze będziemy mieli ze sobą kontakt na fb i nie tylko :) Do wszystkich, wszystkie sprawy dotyczące serwera od teraz kierować się do mnie lub do @ clixxu. (vipy, problemy, skargi itd)
 6. @ PaulZgłoś sie do mnie na pw steam.
 7. Hahah lol Ty chory p****ie 😂 Szacun 👌🏻
 8. A więc tak... @ clixxu.zostajesz przyjęty na 1 miesiąc tzw. okres próbny. Zobaczymy, jak będziesz sobie radził. Jedna krzywa akcja, wylatujesz. Wtedy ktoś inny wejdzie na Twoje miejsce. Gratulacje :) @ ROBSONDzięki, że złożyłeś podanie. Doceniamy ale nie mamy pewności co do Ciebie. Chodzi o to, że kiedyś byłeś w UBTeam i szybko zrezygnowałeś, brak konkretnego powodu. Decyzja została podjęta przez naszą trójkę ( @ Weak. @ Karcoki Ja ). Pozdrawiam
 9. BlaDy*

  błąd

  Skontaktuj się ze mną poprzez STEAM https://steamcommunity.com/id/adamstraz/
 10. BlaDy*

  Vip.

  Witam, zrestartowałem teraz serwer. Mieliśmy mały problem techniczny. Proszę teraz sprawdzić. Jeśli to też nie pomoże to proszę odezwać się do mnie poprzez PW forum. Pozdrawiam
 11. ☛ | Regulamin serwera [CS:GO Deathmatch] | ☚ 1. Zasady Ogólne 1.1 Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin! Oznacza to, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia NIKOGO z jego przestrzegania! 1.2 Zakazane jest spamowanie oraz floodowanie czatu ( Upomnienie/Ban 5min/Ban na tydzień - 10080min ). 2. Zasady Rozgrywki 2.1 Zakazane jest nadmierne kampienie! ( MAX 10 SEC ) ( Slay/Kick/Ban 30min - 60min ), 2.2 Niedozwolone jest wykorzystywanie bugów/błędów na mapie ( Upomnienie/Ban 5min - 30min ), 2.3 Zakazane jest reklamowanie innych serwerów/sieci serwerów ( Ban permanentny ), 2.4 Zakazane jest używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy ( Ban permanentny ), 2.5 Cheaty zgłaszamy adminowi na u@, nie na say'u ( Upomnienie/Mute na say 10min - 60min ), 2.6 Serwer to NIE RYNEK! ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 240min ), 2.7 Ping powyżej 120 ( Upomnienie/Kick/Ban 5min ), 2.8 AFK ( Kick ), 2.9 Zakaz bugowania serwera ( Upomnienie/Ban 30min - 480min ). 3. Kultura obowiązująca na serwerze 3.1 Zakazane jest obrażanie innych graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 1440min/Ban 10min - 1440min ), 3.2 Obraza administracji serwera ( Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 10800min ), 3.3 Obraza rodziców graczy ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 120min - 10800min-Perm/Ban 30min - 10800min-Perm ), 3.4 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 1440min ), 3.5 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie używamy mikrofonu. ( Upomnienie/Mute na mikrofon 30min - Permanentnie ), 3.6 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów przez mikro jest zakazane ( Mute na mikrofon 60min - Permanentnie ), 3.7 Wulgarne/obraźliwe nicki ( Upomnienie/Ban 10min - 120min ), 3.8 Podszywanie się pod gracza/admina ( Upomnienie/Kick/Ban 10min - 480min ), 3.9 Grożenie innym graczom ( Upomnienie/Ban 30min - 10800min ), 3.10 Staramy się pisać z poprawną ortografią ( Upomnienie/Mute na say 10min - 30min ), 3.11 Jeżeli gracz który dostał kick za afk lub ping, wraca i ponownie łamanie ten punkt regulaminu dostaje ( Ban 5min - 60min ), 3.12 Zakaz nadużywania mikrofonu/czatu tekstowego ( Upomnienie ustne/pisemne/Mute na say/mikrofon 10min - 240min ), 3.13 Zakaz obrażania innych osób, poprzez nazywanie broni ( Upomnienie/Ban 5min - 30min ).
 12. Proszę poczekać do jutrzejszego dnia 14.10.2019. Dlatego, że panel serwerowy padł i niestety mamy związane ręce. Jutro będzie coś wiadomo na ten temat.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. Na czas rozgrzewki system rankingowy nie będzie działać (nie będą naliczane pkt).

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...