Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

badBobas.

Technik

Wszystko napisane przez badBobas.

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Trochę urozmaiciłem rozgrzewkę i system losowo przyznaje Wam bronie: CZ75-Auto + Nóż USP-S + Nóż Desert Eagle + Nóż AK-47 + Nóż M4A1-S + Nóż M4A4 + Nóż AWP + Nóż 2. Łatwiej zginąć i łatwiej zabić, więc 50/50
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. System polega na tym czy wygrasz lub nie, jak w lotto wygrasz X sumę, to też im powiesz, że chcesz sobie wymienić na inną bo Ci się nie podoba?
 8. Ciężko. Z dzisiejszą administracją jest tak, jeżeli komuś coś nie podoba się to po prostu rezygnuje i znów wracamy do punktu wyjścia, czyli poszukujemy pilne administracji, która będzie się angażować w serwer. Wolałbym mieć więcej adminów, niż wcale, oczywiście mówię o adminach, którzy angażują się dotychczas w ten serwer i w jakiś sposób go rozwijają. To jest tylko moje zdanie lub spostrzeżenie, resztę zostawiam dla @ Karcok'y który jest odpowiedzialny za adminów ;p
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. System lekko zmieniony, klucz i skrzynki dropią za zabijanie, a nie za przegraną rundę na serwerze, tak jak to było wcześniej + do tego zwiększono szansę drop skrzynki/klucza dla VIP'a o 10%.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Dupa, pewnie modli się jeszcze. @ mayor
 14. Tia, sam sobie musiałem robić ;/ @ ina.❤
 15. Położe się i nie obudzę się :o @ ina.❤
 16. Nie jestem jej bobasem, pierwsze primo. @ ina.❤
×
×
 • Utwórz nowe...