Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

badBobas.

Urlopowicz

badBobas. wygrał w ostatnim dniu Kwiecień 12

badBobas. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

974 Legenda Katujemy

O badBobas.

Technik,  Właściciel Serwera
 • Urodziny Marzec 1

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Matełko
 • Lokalizacja
  Z daleka.
 • Serwer
  TeamSpeak3

Kontakt

 • Steam
  WeakLove
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

24118 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Twój adres IP pokrywa się z jakimś banem z marca. Zmień adres IP(reset modemu). Po rusku napisałem?
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Twój adres IP pokrywa się z jakimś banem z marca. Zmień adres IP(reset modemu).
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Nie chce mi się zbytnio z telefonu pisać tego, lecz trzeba tutaj jedną, czy też dwie kwestie wytłumaczyć. 1. Nadal na tym Twoim screenie widzę prawidłowe naliczanie punktów. Dziś jak znajdę czas to zrobię test na botach i udowodnię Ci, że z całym systemem jest wszystko w porządku. 2. Na samym początku traciliście po +/- 30 pkt(mowa o osobach, które były wysoko w rankingu), teraz tracicie po 17 pkt i nadal jest źle. Popatrz na to z innej perspektywy, są graczy którzy robią na mapę po 5-10 fragów, a są też co robią ich aż 30-40, jakby spojrzeć na to z obu stron, to system jest całkiem dobrze przemyślany. Pniesz się do góry, albo spadasz przez takie osoby, które w ogóle nie powinny Cię zabijać, gdyż skillowo odstawiają. Jeżeli chodzi o samych cziterów, to niestety ale dzisiejsze cummunity CS'a jest tak zjebane, że czasem odechciewa mi się grać w gierkę. Chcąc nie chcąc, nie ma sposobu na tych nowych graczy, no chyba, że coś przeoczyłem i jest w kodzie jakiś warunek na to, aby nowy gracz nie zabierał punktów starym graczom, albo i też może być tak, że nowy gracz musi uzbierać XXX punktów, aby wskoczyć do tego rankingu i wtedy będzie Wam dopiero zabierał po te 17(zależy od pozycji w rankingu) punktów. Muszę na spokojnie wszystko przemyśleć, przeanalizować cały kod, a potem będę wprowadzał to na serwer (po konkursie, czyli w maju może). Sorki za błędy, pisane na szybko z tel ^^
 7. 1. Ja tam widzę 1+2 punkty, nie wiem gdzie Ty widzisz tylko 1. 2. Nie ja to robiłem. @ BlaDy* 3. Rzecz normalna. Nie będzie miało to sensu jeżeli zmienimy całkowicie system tego. 4. Nie widzisz tego, czy on kogo zabił lub nie, więc no, system daje tylko 2 pkt za zaplanowanie paki.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. +1 dla @ Karcok Posiadasz już u nas długo miesięcznego bana, więc i ten też zostaje.
 10. @ martini, @ Dudnes, @ sad.
 11. Rok później. @ Kappoochino ☁, @ martini, @ Dudnes
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Niedozwolone znaki. Dozwolone znaki A-Z, 0-9 Zmieniony.
×
×
 • Utwórz nowe...