Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Barikon

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas online

  13m 2s

Reputacja

1 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Miami

Ostatnio na profilu byli

221 wyświetleń profilu
 1. Cześć Lubię dwa jeepy z Japonii, są to Suzuki Vitara i Jimny.
 2. Cześć, chcę kupić nowy crossover Suzuki Vitara.
 3. Pozdrawiam, czy lubisz japoński przemysł samochodowy? Jeśli tak, to jakie marki mogą być właścicielami japońskich samochodów? Zastanawiam się nad zakupem Suzuki. Jak ci się podoba ta marka?
 4. Pozdrawiam, oczywiście możesz śnić o Lamborghini, ale chciałbym mieć mniej realne pragnienie porozmawiania. Teraz marzę o zakupie SUZUKI SX4. O jakim samochodzie mówisz?
 5. Dropgun prezentuje wyniki oceny "Skórki AK 5", które zostały dostarczone wśród graczy w sklepie internetowym Poprosiliśmy naszych odwiedzających, aby odpowiedzieli na to, co AK najbardziej lubią TOP! .. Około 20 000 graczy odpowiedziało na pytania w formularzu opinii ... Wyniki oceny zaskoczony! .. Zestaw odrzutowy AK 47 Pozycja 5 wzięła zestaw odrzutowy AK-47 ... Najważniejsze zapotrzebowanie tego AK-47 mówi blisko jego zapotrzebowania ... Jet Set może stać się bardziej znany niż teraz, nasz zespół zauważył! .. Zestaw Jet to AK 47, który zobaczyłem wiele miejsc! .. Wasteland Rebel - AK47 Wasteland Rebel zdobył 1 miejsce w naszej ankiecie ... Bieżący przedmiot ma niepowtarzalny styl AK47 Fire Serpent AK Fire Serpent nie zajęło pierwsze miejsce, ale zajęło 3 miejsce ... Nasi menadżerowie są pewni, że czas łaski odszedł! Nasi menadżerowie zauważyli, że ten Wąż jest Ogniem z powodu broni. The Fire Serpent to wysoko kosztowna skórka, wciąż jedna z najpopularniejszych! .. Redline AK AK Redline zajęła drugie miejsce w naszej ocenie ... Ta skóra jest bardzo soczysta i stylowa! .. Bez względu na niską cenę wielu użytkowników chce ją wyrzucić z naszych skrzynek! Vulcan AK 47 Czwarte miejsce zajęło AK47 Vulcan z niewielką przerwą od piątego miejsca). Nasz zespół zauważył, że AK 47 jest tak sławny ze względu na swoje piękno Ta AK jest rzemieślniczo zdobioną skórą w stylu jakiejś głębokiej góry. Każdy z tych skórek może łatwo obracać się z przypadków w naszym sklepie) Doceniamy Twoje uczestnictwo)
×
×
 • Utwórz nowe...