Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

INVISIBLE

Donator

Reputacja

174 Wszechwiedzący

3 obserwujących

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wszędzie

Ostatnio na profilu byli

744 wyświetleń profilu
 1. INVISIBLE

  Nara

  Żegnam wszystkich @ Gosia ?! @ Zawiszak?Na mnie zawsze możecie liczyć!
 2. To misiu kolorowy działa w obie strony nie w jedną, ja popełniłem błąd wiem przyznałem się, ale nikt za nic nie będzie mnie blokował na sb! Będac administracja jest takie coś w regulaminie pięknego jak jest w administracji więc dajesz przykład a ja tu takiego nic nie widzę xd wręcz przeciwnie! Prosze @ martini o zbanowanie mnie z tego forum permem nie mam zamiaru tu byc
 3. To misiu kolorowy działa w obie strony nie w jedną, ja popełniłem błąd wiem przyznałem się, ale nikt za nic nie będzie mnie blokował na sb! Będac administracja jest takie coś w regulaminie pięknego jak jest w administracji więc dajesz przykład a ja tu takiego nic nie widzę xd wręcz przeciwnie!
 4. Obrażala mnie? Jest moderatorem? Mogła na priv wysłać? Więc należy się jej też warn i tyle! Rządzi się jak by była królową tego forum ale nią nie jest! PS nikogo nie obrażam proszem ja ciebie! Dostanę te ub w końcu na tym sb?
 5. Nick oskarżonego: @ badBobas. Opis sytuacji: Pisałem na sb nie używałem wulgaryzmów dostałem blokadę na sb, a dany technik jeszcze używa na sb wulgaryzmów! No szanujmy się bo to są naprawdę jakieś jaja, druga sprawa @ Awika.Sama mnie wyzywala od pajacow, i że nie mam mózgu, ja napisalem słowo "ssij" i od razu warn faktycznie mógłem tego nie pisac żałuję tego ale to jest chyba moderator który powinien dawać przykład! Powód: blokada na sb i brak komptecji wymienionych osób Dowody: wszystko jest na sb! Co pisałem można zobaczyć nie było tam żadnego wulgarnego słowa działo się to dziś!
 6. Hahaha tfu xddd na nie -gt -steam -konto pod podanie Spadaj na boty!
 7. Oczywiście że na tak! + pełna kultura osobista + doświadczenie +mila +/- gt ale wiadomo że szybko można poprawić + slicznotka ^^
 8. Wszystkiego najlepszego!
 9. INVISIBLE

  Rezygnacja

  SzokuŚ się zakochał pozdrów Anię! Wariacie tak jak mówiłem ogromna strata dla serwera byłeś jego podporą, głównym wariatem z którym nigdy nie było nudno. Szkoda że tak zrobiłeś, ale no rozumiem na każdego przychodzi czas, pamiętaj jedna rzecz tutaj zawsze czeka na ciebie miejsce w naszych szeregach! Będąc szczerym do ciebie jesteś osobą jedyna która znam z adminów na wylot i z którą mam kontakt! Napewno razem pogramy bo też tam czasem giercuje!
 10. Dobrą wiem xd Hostel chyba 3 części bardzo fajny horror bardzo dużo przemocy!
 11. To może taksanska masakra piła mechaniczna!
×
×
 • Utwórz nowe...