Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

INVISIBLE

Donator

Reputacja

177 Wszechwiedzący

3 obserwujących

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wszędzie

Ostatnio na profilu byli

791 wyświetleń profilu
 1. Jestem na tak +był dobrym adminem + wiek + kultura
 2. INVISIBLE

  Nara

  Żegnam wszystkich @ Gosia ?! @ Zawiszak?Na mnie zawsze możecie liczyć!
 3. To misiu kolorowy działa w obie strony nie w jedną, ja popełniłem błąd wiem przyznałem się, ale nikt za nic nie będzie mnie blokował na sb! Będac administracja jest takie coś w regulaminie pięknego jak jest w administracji więc dajesz przykład a ja tu takiego nic nie widzę xd wręcz przeciwnie! Prosze @ martini o zbanowanie mnie z tego forum permem nie mam zamiaru tu byc
 4. To misiu kolorowy działa w obie strony nie w jedną, ja popełniłem błąd wiem przyznałem się, ale nikt za nic nie będzie mnie blokował na sb! Będac administracja jest takie coś w regulaminie pięknego jak jest w administracji więc dajesz przykład a ja tu takiego nic nie widzę xd wręcz przeciwnie!
 5. Obrażala mnie? Jest moderatorem? Mogła na priv wysłać? Więc należy się jej też warn i tyle! Rządzi się jak by była królową tego forum ale nią nie jest! PS nikogo nie obrażam proszem ja ciebie! Dostanę te ub w końcu na tym sb?
 6. Nick oskarżonego: @ badBobas. Opis sytuacji: Pisałem na sb nie używałem wulgaryzmów dostałem blokadę na sb, a dany technik jeszcze używa na sb wulgaryzmów! No szanujmy się bo to są naprawdę jakieś jaja, druga sprawa @ Awika.Sama mnie wyzywala od pajacow, i że nie mam mózgu, ja napisalem słowo "ssij" i od razu warn faktycznie mógłem tego nie pisac żałuję tego ale to jest chyba moderator który powinien dawać przykład! Powód: blokada na sb i brak komptecji wymienionych osób Dowody: wszystko jest na sb! Co pisałem można zobaczyć nie było tam żadnego wulgarnego słowa działo się to dziś!
 7. Hahaha tfu xddd na nie -gt -steam -konto pod podanie Spadaj na boty!
 8. Oczywiście że na tak! + pełna kultura osobista + doświadczenie +mila +/- gt ale wiadomo że szybko można poprawić + slicznotka ^^
 9. Wszystkiego najlepszego!
 10. SzokuŚ się zakochał pozdrów Anię! Wariacie tak jak mówiłem ogromna strata dla serwera byłeś jego podporą, głównym wariatem z którym nigdy nie było nudno. Szkoda że tak zrobiłeś, ale no rozumiem na każdego przychodzi czas, pamiętaj jedna rzecz tutaj zawsze czeka na ciebie miejsce w naszych szeregach! Będąc szczerym do ciebie jesteś osobą jedyna która znam z adminów na wylot i z którą mam kontakt! Napewno razem pogramy bo też tam czasem giercuje!
 11. Dobrą wiem xd Hostel chyba 3 części bardzo fajny horror bardzo dużo przemocy!
×
×
 • Utwórz nowe...