Jump to content

thenotoriouspoldek

Użytkownik

Everything posted by thenotoriouspoldek

 1. Interesuję mnie tylko skąd @ Vaper BZYKU wyciągną wnioski, że jesteś mną xD. Btw @ Vaper BZYKU proszę nie zdrabniaj mojego nicku, nie mam pojęcia kim jesteś, nie zasługujesz na to adminie z przypadku.
 2. >Wywalenie autorskich pluginów >Wstawienie darmowych, sprawdzonych pluginów dzięki, którym można by dodać takie rzeczy jak: ac,ssj,replaybot :)
 3. Ojjj kolego trafiłeś w dziesiątkę z typ podaniem!! Na TAK!!!! +GT (Inni admini z wyjątkiem vapera niechętnie wchodzą na serwer ostatnimi czasy ) +Doświadczenie +Mutacja +Chłopak dobrze skacze +Jako jedyny z mojego gangu nie wyzywa +/- SM
 4. Imię: Patryk Twój nick na serwerze: poldek Wiek: 17 Mutacja głosu: Posiadana Staż na serwerze (Link do GT): https://www.gametracker.com/player/poldek/91.224.117.166:27015/ Sprawny mikrofon [Tak/Nie]: Jest sprawny Steam ID: STEAM_0:0:148532566 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/btbfpoldek/ Doświadczenie: Miałem admina kilkukrotnie, zawsze na serwerze deathrun, zwykle nie było ze mną żadnych problemów. Znajomość sourcemoda [0/10]: 8 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dopóki będę odczuwał fun z gry. Dlaczego Ty?: Jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze, jednocześnie jednym z najlepszych. Myślę, że zyskałem szacunek graczy jak i adminów. Ostatnimi czasy stałem się bardziej bezkonfliktowy. Myślę, że moja persona jest w stanie utrzymać graczy przy serwerze. Akceptujesz regulamin serwera?: Jasne Akceptujesz regulamin forum?: Oczywiście
 5. Ojojoj co za absurd, jestem na NIE -jesteś jednym z najbardziej nielubianych graczy na serwerze ;)))) -wiek ;)))) -sm czuje ostro smród ;;)))) -gm się zgadza, bo całe życie na komendzie ;)))
 6. Najlepszy niedoszły admin i jego super propozycje
 7. Obecny nick: Poldek541 Nowy nick: thenotoriouspoldek Powód zmiany: zakładałem tu konto 3 lata temu jak byłem młody i głupi, prawdopodobnie zostało stworzone, aby robić reklamy innej sieci, nie zwracałem uwagi jaki nick daje. Reklamy: pierwsza zmiana podobno darmowo
 8. 1. Ze zmianą air_accelerate wiązało by się ponowne usunięcie wszystkich rekordów, ale jestem za. 2. W 100% się zgadzam. 3. Samo rozdzielenie wr'ek było super posunięciem ze strony @ Ves ale wrzucenie do jednego worka ''normalnych'' graczy i svipów, którzy i tak mają boosty jest w mojej opinii strzałem w stopę. 4. Tutaj absolutnie się nie zgadzam, w mojej opinii 20 minut to stanowczo za mało do zrunowania mapy. 5. TAK!!!!!!!
 9. Jestem fanem fifiego od około 2015,. Piękna jest ta nuta, jak i cała jego twórczość.
 10. Oczywiście, że na TAK -Doświadczenie -Potrafi chłopak skakać -Jest bezkonfliktowy -GT -Grałem na serwerze gdzie miał chłopak admina i sprawował się świetnie
 11. Imię: Patryk Twój nick na serwerze: poldek/thenotoriouspoldek Wiek: 17 Mutacja głosu: obecna Staż na serwerze (Link do GT): https://www.gametracker.com/player/poldek/91.224.117.166:27015/ Sprawny mikrofon [Tak/Nie]: Tak Steam ID: STEAM_0:0:148532566 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/btbfpoldek/ Doświadczenie: Kilka lat skakanie, zostałem najlepszym skoczkiem w historii polskiego deathruna. Byłem adminem kilkukrotnie, zawsze pokazywałem się z dobrej strony! Znajomość sourcemoda [0/10]: 7 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tak długo jak będzie mi to sprawiało frajdę. Dlaczego Ty?: Znam ludzi, mam ogromne doświadczenie, jestem sprawiedliwy, mogę pomóc w różnych sytuacjach związanych z serwerem(jego funkcjonowanie, szukanie map, anty-cheatów) Akceptujesz regulamin serwera?: Proste Akceptujesz regulamin forum?: Jasne Buziaczki, Poldek :)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...