Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Napalony

Użytkownik

Pal wrotki i podaj poprawny adres URL

Reputacja

20 Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

130 wyświetleń profilu
 1. Kokaina, koka kokaina flex aus Peru oder Costa Ricaa
 2. Życzę powodzenia tryharderom, którzy będą próbować zostać gwiazdami e-sportu, lecz zostaną rozwalone przez onlinerów. Takich jak devraNN czy OKOLICIOUZ. Ze wzgłedu iż, drużyna jest mi blisko nieznana, a interesuję się pro sceną, można wnioskować że anti-cheat będzie gorszy niż ten ESL'a który nie ma anticheatu. Faceit ma ale faceit ma taki anti-cheat że, whoops faceit ? gdzie wasz anti cheat ? https://insomniasec.com/downloads/publications/The Path To Ring-0.pdf Ahh no tak, przecież dostajecie pieniądze za granie w gry i ogólnie jesteście brytyjczykami którzy piją herbatę i są zadowoleni bo sprzedali AC ESEA, od pamiętnych kilku lat. W których mój bet na drużyne e-sportową na kinguinie został cofnięty po dniu, ponieważ wasz anti-cheat pozwolił drużynie którą wytypowałem strzelać do przeciwników przez full smoke. Dziękuje.
 3. Jeśli ktoś próbował, albo będzie próbował. Proszę się podzielić wrażeniami w komentarzu XDDD.
 4. You either pick yourself up

  first.png

 5. Opis: Siemka mam na sprzedaż konto steam, które ma przegrane aż 1000 godzin w grze Counter Strike Global Offensive. Ranga to silver 2. (Igła) Takie nawet skiny fajne. Odznaczka lojalności i medalik za służbe. Nie było rejestrowane na ligach, a po wbiciu golda będziemy mogli robić overwatche tak o. Lecz to nie wszystko.. Konto posiada również grę PUBG czy Rocket League, czy Friday 13th. Cena: to 150 zł. Płatność dowolna. Zachęcam do kupna. Płatność: dowolna. Kontakt: forum SS:
 6. 200 lat ! Więcej torebek, ubrań, butów, bogatego męża żeby ci je regularnie kupował. I przede wszystkim zdrowia :33
 7. Tak o wariacie, ES KOMMT VENDETTA. (Jeden z najlepszych raperów niemieckich).
 8. To w końcu ja cheatuje czy boostowany jestem przez cheaty hhh

  2BF08D8B-1DE4-4A30-9135-50845C115C3A.png

  1. Erwin

    Erwin

   Jesteś płaczkiem to powinna być satysfakcjonująca Ciebie odpowiedź. 

  2. h8.

   h8.

   nn jestes hhh

  3. Napalony

   Napalony

   Ohh Erwin dziękuję, poprawiłeś mi humor swoją hipokryzją. Bycie płaczkiem to raczej rozpisywanie dema, na którym nie ma żadnej podejrzanej akcji i upieranie się, że jest. Ale cóż mam dłużej konto niż ty, trochę podejrzane.

×
×
 • Utwórz nowe...