Skocz do zawartości

jim carrey

Admin CS 1.6 [3 MAPS]

Reputacja

55 Pomocnik

O jim carrey

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  damian
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CS 1.6] 3Maps

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561197978711152
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

550 wyświetleń profilu
 1. W folderze cstrike masz demko o nazwie Autorecorded demo, wrzuć do swojego posta, edytując go. edit: @ karm3l.podaj swoją wersję cs'a, sprawdzę to. Może plugin nie jest perfekcyjny.
 2. TAK +amxx +gt +doświadczenie +widuje na serwerze Aby serwer dobrze prosperował, to musi być na nim dosyć dużo adminów, jak jednego nie ma to jest drugi = im więcej tym lepiej.
 3. Siema, ale po co 2 tematy? :)
 4. Ooo nie tylko ja słucham Vin Vinci, props :D
 5. Ciężko odnieść się do twojej propozycji, co chciałbyś, aby było nagrodą? VIP? Na serwerze jest free vip, już chyba od 18 (mimo, że w nazwie jest wpisane inaczej), więc byłoby to dosyć słabą nagrodą. Jeżeli miałaby to być nagroda, w którą właściciele mieliby zainwestować to trochę nieopłacalny biznes. Serwer na niczym nie zarabia, mało kto vipa kupuje, brak składki za admina, reklamy kosztują.. Chyba, że wyszedłeś z propozycją, że sam opłacisz nagrodę - wtedy jestem za. Dobry pomysł, sam myślałem o jakichś konkursach itd., niestety u mnie krucho, więc nie wyskakuję z żadnymi propozycjami, ofertami pomocy. Odpisz na mój post, edytując swój. Bardziej jak to widzisz, czy sam sponsorujesz nagrodę, czy tylko wyszedłeś z taką propozycją dla właścicieli i opiekuna. @ Strix
 6. TAK + ogarnięta, często w nocy gra :D + wiek + składka + amxx +/- GT takie sobie, ale admina więcej nie zaszkodzi. nie ma tragedii :D ostatni tydzień tylko średni, ale wiadomo.. praca, życie.. ;)
 7. Proszę o zresetowanie rankingu @ Twixmax; @ Kuchcik
 8. Na TAK, + pozytywna osoba, + nocny gracz, często go widuję (sam pogrywam 1-3 w nocy), + składka, + amxx(o ile to jest prawdą, ale każdy zawsze tutaj wyolbrzymia, ale podstawy na pewno ogarniasz). + GT, odp. na twoje pytanie - oczywiście spełniasz wymagania, raczej każdy patrzy tutaj na ostatni tydzień, szału nie ma, ale nie jest źle. edit: @ Strix o proszę, no to miód malina, zwracam honor :D
 9. 1. TAK! 2. Dokładnie, mnie zabiło wczoraj 1:43 bo ten czas zaczał zapierniczać dwa razy szybciej :O 3. Można, ale taki który trwa początkowe 15 sekund.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...