Jump to content

Sythe

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje

  • Lokalizacja
    Polska
  1. Nazwa: Sythe Mod: onlydd2 Admin: DamnSlayer Czas: 1:45 Screeny : http://www51.zippyshare.com/v/iMdooSag/file.html wy tak na poważnie z tymi banami ?
  2. http://www46.zippyshare.com/v/Z9GF8Du2/file.html Znalazłem screeny używając irfanview.
  3. Grając na serwerze OnlyDD2, dostałem bana od Latającego. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia za co ten ban, biorąc pod uwagę że nie zrobiłem nic, co by wskazywało na to, że używam jakichś cheatów. Nick: Sythe Screeny: http://www46.zippysh...F8Du2/file.html Banujący: Latający Potwór Spaghetti Data: ~01:05, 22-12-16 IP:91.214.0.139 Wycyinek: Nie zdążyłem złapać wycinka z konsoli, z powodu zdenerwowania (wyłączyłem gre)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...