Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

sad.

Moderator

Wszystko napisane przez sad.

 1. sad.

  Cofniecie rangi

  @ Weak'uś. @ Dudnes @ martini
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Wymiana nie zostanie wprowadzona. Niech każdy gracz sam dąży do tego co chce osiągnąć. :) @ Dudnes
 4. Co do wymiany nie - dlaczego? Większe chęci do zdobycia czegoś co przekłada się na aktywność w grze. Co do espa to oznaczę tutaj Mr. @ Dudnes, bo miał wgrać a czemu tego nie zrobił? Niedługo się dowiemy :P
 5. sad.

  błąd

  Przekazałem wyżej, postaramy się usunąć ten bug.
 6. Gracz zostanie zmutowany na okres jednego dnia.
 7. Gościu jesteś na urlopie i składasz podanie Jesteś adminem csgo także mam nadzieję, że posiadasz 1.6. Zbyt aktywny to nie jesteś. Jestem na nie.
 8. Czemu nie. Znany Doświadczenie Wiek Potrzeba ludzi jestem na tak
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Pierwsza ok Druga odpada @ Dudnes
 11. W TV mówili że ma pozwać służby które go zatrzymały o napaść i nieprzestrzeganie praw człowieka. Dodatkowo zostanie poddany badaniom psychiatrycznym i jeśli lekarze stwierdzą że nie był poczytalny to uniknie więzienia 😅🤣
 12. Dla mnie za to już powinieneś być spalony, ponieważ wbileś na aktywnym banie z tego co zrozumiałem ale poczekam na ubt i ich rozpiskę dema. wgl w trakcie pisania tego tematu chciałem wejść na serwer po wycinek z konsoli i jakimś cudem mnie dołączyło ale za chwile dostałem bana ........
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Dziękuje kolegom wyżej za wypowiedź.
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 16. Wszystkiego da się wyuczyć aczkolwiek twoja aktywność na serwerze jest znikoma. Popraw ją i złóż podanie za 7dni.
 17. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 18. Okres próbny 7 dni. Odezwij się ok 12-13 na steam
 19. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 20. No cóż... Co do pierwszego raczej Kłikuś nie wymyślił nic. Co do drugiego można wgrać takiego ESP'a. @ Weak'uś. mógłbyś, bo @ Dudneszalewa się w Polszy.
×
×
 • Utwórz nowe...