Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

sad.

Moderator

Wszystko napisane przez sad.

 1. W związku z tym, iż nasz właściciel szaleje na urlopie, mógłbym Cię prosić @ badBobas. żebyś zerknął?
 2. +1 dla Awiki ;3 Skarga nie słuszna - "4. Zakaz prowokowania osób trzecich. " Nic z tego sobie nie robisz? To po co zbędna dyskusja? Ech <facepalm> Dla mnie ta skarga powinna być od razu zamknięta, ponieważ nawet nie wiesz na kogo piszesz skargę. Ogólnie to podsyłam jeszcze temat godny uwagi -
 3. sad.

  DOBRE CHOPOKI

  @ Dudnes, @ czak, @ happy., @ martini, @ Ry!, @ H.A.N, @ Blanti., @ gapciu, @ Dumbass. PGE, @ dełoś
 4. Jeszcze jeden użytkownik, zaspał lekko. Piotruś
 5. Ze względu na coraz większy przyrost graczy na naszym serwerze otwieram szybką rekrutację na admina! Podania proszę składać w tym temacie według poniższego wzoru Aktualnie jedyne wymaganie to konto prime! Nick: Imię: Wiek: Doświadczenie: Link do GameTracker: Znajomość sourcemoda [0/10]: Czy byłeś/aś już adminem?: Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dlaczego Ty?: Posiadasz mikrofon?: Kontakt: SteamID: Link do profilu steam: Posiadasz konto prime?: Akceptujesz regulamin admina?: Akceptujesz regulamin serwera?: Akceptujesz regulamin forum?: Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?:
 6. Po przedyskutowaniu całej sytuacji z @ Dudnes postanowiliśmy dać Ci drugą szansę. Nie zmarnuj tego, bo następnym razem dam Ci osobiście bana. Trzymaj brata z daleka od Twoich kont. Counter-Strike jest od lat 18 więc niech sobie pogra w MARIO. Systematycznie będę sprawdzał Twoją obecność. Mam nadzieję, że dotarło choć troszkę informacji do Ciebie. Unban przyznany.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Brak dowodów. Jeśli dostałeś bana @ Liseek musisz złożyć odwołanie od bana w dziale - https://katujemy.eu/forum/654-odwołanie-od-bana/ z zastosowaniem się do wzoru.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Podaj prawidłowy SID.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Co drugiej propozycji. Zablokować podgląd przeciwników z kamery (bez kamery pośmiertnej) - mapy są na ogół małe a więc czy info się przyda przy ciągłej rotacji swojego położenia?
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. sad.

  Full control

  Mocne 2/10 Lepiej wychodzi Ci opróżnianie lodówki w 3 sekundy.
 16. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 17. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 18. sad.

  Archiwum Zdolna!

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 19. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 20. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 21. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 22. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 23. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...