Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

sad.

Moderator

sad. wygrał w ostatnim dniu Kwiecień 29

sad. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

925 Legenda Katujemy

O sad.

Opiekun Serwera, Redaktor, V.I.P
 • Urodziny 02.03.1998

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Daniel
 • Lokalizacja
  Warszawa

Kontakt

 • Steam
  ptychuu
 • GG
  49796272

Ostatnio na profilu byli

2246 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Wszystkiego da się wyuczyć aczkolwiek twoja aktywność na serwerze jest znikoma. Popraw ją i złóż podanie za 7dni.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Okres próbny 7 dni. Odezwij się ok 12-13 na steam
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. No cóż... Co do pierwszego raczej Kłikuś nie wymyślił nic. Co do drugiego można wgrać takiego ESP'a. @ Weak'uś. mógłbyś, bo @ Dudneszalewa się w Polszy.
 7. Od czego tutaj zacząć.... O tej godzinie grało + - 25 osób. Cały czas wałkowany jest temat, że każdy admin siedzi na serwerze tyle ile może. Godzina 1:10 jest godziną snu, chillout'u według mnie więc. Więc wracając do meritum sprawy proszę o uzupełnienie nicku oskarżonego oraz dowodów na jego przewinienie. Odsyłam do archiwum GOTV - http://550.gotv.pro/55912 Wydaję mi się, że 24 h starczy na poprawienie skargi. Jeśli po 24 h nie zobaczę poprawy to skargę po prostu zamknę.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Ja będę na 100% ale wypłatę mam 19 (20 czerwiec boże ciało) także wątpię z tym przelewem 🤣😂 chyba że wejdą mi dzisiaj 3 mecze to nie będzie problemu z przelewem ;)
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Okres próbny 7 dni. Zgłoś się na pw steam.
×
×
 • Utwórz nowe...