Jump to content

PwZm

Zbanowany

PwZm last won the day on December 24 2016

PwZm had the most liked content!

Community Reputation

160 Bywalec

2 Followers

About PwZm

 • Birthday 10/02/2000

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Nowe Miasto lub
 • Zainteresowania
  Dostawanie vac'ów i overwatch banów D:

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/BoosTeracc6
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,903 profile views
 1. Imię: Paweł Twój nick na serwerze: Fanatyk kotów Wiek: 20 Mutacja głosu: tak Czas spędzony na serwerze (link do GT): Znajomość komend admina[1-10]: 9 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz: Już wcześniej posiadałem admina na dd2, na tej sieci. Przyjemnie gra mi się w tym trybie rozgrywki, a ogółem w csa gram już od 10 lat. Myślę, że przyda się dodatkowa pomoc, tym bardziej, że mam doświadczenie, które może się przydać. Pracuję na trzy zmiany, więc mogę być w różnych godzinach na serwerze.;)) Posiadasz działający mikrofon: tak Kontakt (GG / Steam):http://steamcommunity.com/profiles/76561198987498526 Steam ID:STEAM_0:0:513616399 Czy posiadasz konto Prime?: tak Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: tak
 2. Zawszę będę pamiętać nasze wspólne czasy!!!! Dziękuję za twojego bana bardzo się rozwinąłem po nim!!!!Już nie gram na unity.
 3. PwZm

   Archiwum UW

  Nick: PwZm Ilość Ostrzeżeń: 4 Reklamy: Vip @ KarcokJak już tutaj dałeś warna @ Grzesiek to mogłeś spojrzeć na to co napisałem XD czy dali ci tego vice admina tylko po to żebyś był czerwony.
 4. Twój nick: PwZm Nick moderatora nakładającego ostrzeżenie: @ Karcok Data: 29.09.2019 Opis sytuacji: Dziesięć dni temu napisałem prośbę o zmianę nicku niestety została ona odrzucona, więc po tygodniu postanowiłem spróbować ponownie weak po raz kolejny ją odrzucił, a ja dostałem bana za spam od @ Karcok Nie wiem dlaczego dostałem warna skoro w regulaminie nie ma nic na temat tego ile czasu potrzebuję, aby napisać kolejną prośbę.
 5. Obecny nick: PwZm Nowy nick: PwZm:)HvH Powód zmiany: Kupiłem onetapa gram ciągle HvH to chcę zmienić nick na taki który do mnie pasuje. Reklamy: Pierwsza zmiana
 6. Obecny nick: PwZm Nowy nick: PwZmHvH Powód zmiany: Kupiłem onetapa gram ciągle HvH to chcę zmienić nick na taki który do mnie pasuje. Reklamy: Pierwsza zmiana
 7. PwZm

   Odrzucone UB XD

  Twój nick: ezfrags Nick admina banującego: @ Karcok Data/Mapa: 15.09.2019 Mirage SteamID: STEAM_0:1:513255718 Serwer (mod): Only MIrage #1 Opis sytuacji: Gram 4 rundy po czym dostaje bana lol Wycinek z konsoli:
 8. Valve to kurwy ciągle mnie banują, a ja tylko na skin changer'a używam.

  1. Show previous comments  1 more
  2. PwZm

   PwZm

   Będę bo fajnie mi się gra mając kose nawet jak mam widok z trzeciej osoby 

  3. Weak.

   Weak.

   Niby "kurwy", ale kultura obowiązuje Ciebie tak samo jak każdego innego użytkownika. Upomnienie słowne, potem warn, a następnie banik :)

  4. Efiks

   Efiks

   Paweł znowu Overwatch-a dostałeś?

 9. PwZm

  Witam

  Witam, szanuję za anime
 10. Fajnie się grało HVH
 11. Twój nick: PwZm Nick admina banującego:Consola Data/Mapa:Nie wiem SteamID: STEAM_1:1:1723528 Serwer (mod): only mirage Opis sytuacji: Chciałem zagrać Sobie tak o 18, a tu ban za multikonto, na serwerze gram tylko na jednym koncie więc nie wiem. Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły. Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...