Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

 

 

 

 

 

 

 

 

Oskarito

User

Reputacja

4

 • Posts

  3
 • Joined

 • Donations

  0.00 PLN 
 • Time Online

  6h 15m 11s
 • Last visited

Informations

 • Player
  CSGO
 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

253 profile views

Oskarito's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

 • Half a year with us Rare
 • A month with us Rare
 • I've been recently Rare
 • Beginner Rare
 • One week with us

Recent Badges

4

Reputation

 1. Nick oskarżyciela: Oskarito Nick oskarżonego: Tober SID oskarżonego: STEAM_0:0:525809011 Data i czas zdarzenia: 29.11.2021 Koło 00:20 Przebieg sytuacji: Zaczęło się od tego, że wspomniałem pod koniec wcześniejszego meczu o tym, że gracz lata odpalony. Po czym usłyszałem od administratora, że płacze. Swoją drogą świetne zachowanie dobrej osoby na odpowiednim stanowisku xD Nie ja pierwszy mam złe zdanie o nim.. Wystarczy posłuchać przebiegu meczu :) Gość wyskakuję z nieodpowiednimi tekstami i prowokuje jak na admina nie przystało. Gracz o którym wspomniałem wcześniej był dosyć podejrzany, staż gry zerowy, 1 odznaka "new acc young talent" Wyraziłem swoje zdanie do którego mam w 100% prawo, a Tober ma w tym przypadku gó**o do gadania. Po czym znowu usłyszałem, że płacze. Powiedziałem co o tym myślę w żaden sposób nikogo nie obrażając i zostałem wyciszony xD Mutuje mnie świeżynka co dopiero podobno dostała admina... Gość totalnie nie ogarnia funkcji administratora i tyle w temacie. Napisałem na [email protected] żeby go sprawdził po tym jak dostałem muta, to sobie wyszedł. Typ bez kompetencji. Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwencji z tego co ten kret robi, zresztą to podobno nie pierwszy raz... @ ToberD Zobaczymy jaka jest Twoja wersja, bo póki co to tylko szczekać potrafisz i tyle. W sprawach administracyjnych siedzę znacznie dłużej od Ciebie, więc nie wiem do czego Ty dążysz. Jak ja siedziałem w tych sprawach to Ty jeszcze uczyłeś się chodzić w tej grze ;) Dowody: https://www13.zippyshare.com/v/hopemjMB/file.html Dosłownie początek demka jakoś :3
 2. Twój nick: Oskarito Nick admina banującego: Debas_Jan Data/Mapa: 23.08.2021 Mirage SteamID: STEAM_1:1:120278752 Serwer (mod): ONLY MIRAGE 2 Opis sytuacji: Grając na serwerze mirage 2 już jakiś czas, dostałem właśnie bana za wh.. ;-; Mając globala w tej grze, grając faceity i raz na jakiś czas pogram na społeczności. To, że ktoś jest lepszy nie oznacza, że ma wh... Poza tym, mój profil steam nie jest pierwszym lepszym profilem, ale w porządku, profil nie jest wyznacznikiem czy gracz jest czysty czy nie. W momencie gdy dostałem bana było grana dogrywka i miałem jakoś 100 kili. Admina najwyraźniej to zabolało, że ktoś potrafi grać. W każdym razie nigdy nic nie używałem, żadnych wspomagaczy ani tego typu rzeczy. Sam właściciel serwera był dostępny gdy robiłem podobne liczby fragów i jakoś nie miał o to pretensji... Posiadam również opiekuna na innej społeczności, więc nie rozumiem co takiego strzeliłem, że decyzją admina był ban za WH. Proszę więc o rozpisanie demka PS: Chciałbym się dowiedzieć jaką rangę ma admin, który mnie zbanował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.